austela

supercard

Rekomenduojami pranešimai

o ar slaptas patikimas?

Ne į temą

Tu turbut nori visus negyvai uzklausinet :D

Tu neturi pasirinkimo, bet tau kaip bebutu keista pasiseke - slaptas patikimas.

Ne į temą

Dabar melskis kad jis tau parduotu, nes tu tai tikrai nerimtas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai,kad slaptas ne toks ir patikimas http://www.playmanija.net/forumas/index.php?autocom=ufs

O ten parašė, kad jis kažką apgavo ar kažkas tokio? Tik parašė, kad sunkiai sukalbamas :lol: Nes spėju žmogus pats nežinojo, ko nori ir tiesiog užkniso. Kiek pats turėjau reikalų, tai nieko sunkaus su juo nebuvo :P Nors dar nieko ir nepirkau.. Bet padėjo viskuom kuom galėjo.

 

 

P.s. Dabar truputi apie korteles, tai yra tokių kortelių kad tarkim kažkokie žaidimai ant jų neveikia? BCG trakeryje žiūrinėjau žaidimus, tai vis rašo ant to ir to veikia, ten vienas parašė, kad ant kažkokios kortelės užsifreezina ir t.t. Tai kaip čia yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai,kad slaptas ne toks ir patikimas http://www.playmanija.net/forumas/index.php?autocom=ufs

Ne į temą

Aš atostogavau, tai negalėjau išsūsti, o po to buvau Klaipėdoje, norėjau perduodi, skambinau. SUpyko, kodėl aš ne SMS rašiau... Bet perdaviau. Manau dabar laimingas žaidžia :lol: Bet sako- DSTT nelabai kokybiškas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš atostogavau, tai negalėjau išsūsti, o po to buvau Klaipėdoje, norėjau perduodi, skambinau. SUpyko, kodėl aš ne SMS rašiau... Bet perdaviau. Manau dabar laimingas žaidžia :lol: Bet sako- DSTT nelabai kokybiškas...
Neturiu su kuo lyginti, bet man DSTT veikia normaliai ir neatrodo kad butu nekokybishkas.

Turiu dvi kortas, tai viena su microSD korteles fiksatorium atsiunte (pirkau anksciau ir mokejau brangiau nei dabar), o kita be.

Va kas pasitikejimo nekelia tai kartu idetas USB-microSD korteliu skaitytuvas. Jei neatidziai/neatsargiai grusit/trauksit - sugadinsit microSD kortele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai,as dabar vel apie korteles tai tam ,kad ikeltum zaidima yra reikalingi trys dalykai:skaitytuvas,micro sd ,DSTT arba kitokia kortele.tai kaip supratau skaitytuva galima gauti lietuvoje micro sd taip pat ,o DSTT is kitu zmoniu arba is nelietuvos .ar teisingai supratau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka zinau as tai tau patarciau imt koki EZ-Flash V, DSTT ar Supercard DS One arba gali imt CycloDS, bet CycloDS brangus, bet jei pinigu negaila tai imk nes labai geras greiti updeitai draugiska jo kureju komanda is zmoniu atsiliepimu tai visi uzsieni sako, kad supercard ir cyclods geriausi -_- Na cia jau tau rinktis ka imsi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.