fflexas

Naruto: Rise of a ninja

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Pramečiau, tai lyg ir nebuvo tokios temos.

Tai va, apie žaidimą:

Despite certain underdeveloped elements, this is the most ambitious and accessible Naruto game yet.

Gamespot.com review'as:

Skaityti

Žiūrėti

 

Nuo manęs būtų, kad žaidimas labai šaunus, įtraukiantis. Vakar parsisiunčiau ir lošiau kol akys gana gerai pavargo, šiandien damušau iš pat ryto atsikėlęs. Aišku nevygdžiau visų pašalinių misijų (hide and seek, ninja race ir kt.), bei palikau keletą oranžiniai pažymėtų misijų. Žaidimas vyksta Leaf city ir už jo ribų, miestas atkurtas gražiai, detaliai ir visai netrukdo vektorinė (??) grafika. Pats Uzumakis turi jutsu sugebėjimų, kurie padeda žaidimo eigoje (kovose, laipiojime, ir kt.), Jutsu galias labai lengva valdyti ir jos greit įsimenamos. Taip pat žaidime bus ir linksmų scenų :D Tarkim diedas/master kuris stebi merginas ir prašo naruto įvykdyti 'important ninja' misiją, o galiausiai paaiškėja, kad Naruto atneša jam žemėlapį 'womens bath' (nžn kaip išverst).

 

Na tai užteks kalbų, dalinkitės įspūdžiais. :D

 

Treileris:

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš jau persižiūrėjau Naruto: Ultimate Ninja Storm video ant PS3 tai tas išvis nieko gero neatrodo.

Na Konoha tai labai gražiai atrodo, bet apie kovas tikrai šito nepasakyčiau, kaip atrodo nelabai pasikeitė nuo Ultimate Ninja ant ps2 laikų ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na naruto anime tai man lb patinka o patys zaidimai tai nlb nebent tie shippuden dalys ten tai smagiau action rpg man atrodo tiksliai nepamenu seniai losiau :D abu grajus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Naruto geimai patinka. Bet toks game kaip Naruto: Rise of a Ninja tikrai nepatiktų.

Aš dabar tik žemai lenkiuosi naujam PS3 Naruto: Ultimate Ninja Storm ..va ten tai geimas kurį kiekvienas Narutfo fanas ištisus metelius žaistų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu nežaidei ir teigi kad jis š****? Aš ir nežaidęs taip maniau, bet įsirašiau į acme ir ką? Užkabino. Netgi žiauriai.

Jei nežaidei ir taip teigi tai shame on you...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

blindside pritariu Naruto: Ultimate Ninja Storm , demo losiau lb geras geimas grafika pats kovos varikliukas tesiog super net negaila butu tu 180lt~ beja jis iseis Oct 15, 2008
Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip aš nežaidžiau, bet visai neteigiau, kad jis š yra..kur tokį sakinį matei?

Aš tik sakiau, kad nieko gero neatrodo .. žiūrėjau gameplay.. nu šiaip visai norm, bet kovos man ant ps2 net geresnės atrodė (:

Kaip kam, man kaip patinka Naruto anime tai kažkaip nesinori nė vieno game praleist, bet šiaip man jis perdaug arkadinis atrodo, aišku aš galiu būti neteisius ..tik sakau, kad įspūdžio tikrai nesudarė kaip PS3 Naruto projektas >.>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiek ziurejau klipu tai jis man labai patiko :D

P.S.Gal zinai kur ji galima nusipirkt ir kiek kainuotu? iskarto aciu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.