PIK4s

Problema su PC ! Padekit :)

Rekomenduojami pranešimai

Tai va turiu problema su pc. Ijungiu pc uzkrauna bios, ir po bios, man rodo juoda ekrana ir virsui kairiam kampe mirkcioja bruksniukas. Tai kame bedos ? ;) Gal kas gali padet ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais neturi konors ikises i flopy drive ?

 

Seip jei nepades bandyk zaisti su Recovery console.

As kaip nelabai domiuosi situose dalykuose daugiau nieko negaliu patart :}

 

P.s Info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad neturiu to recovery cd ;) Nu dar palauksiu kurie daugiau nusimano apie tokius dalykus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera kaip ... Sakau neuzkrauna to lango po bios kur buna.. Tam lange ir turetu leist perinstalint .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau parašyk kas per PC. koks modelis ir pan. o priežasčių gali būti ne viena. gali būti problemos su hdd. patikrink laidus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrinau visus laidus, siande dar isvaliau dulkes. Reiks vakare kai grysiu is trenkiu pabandyt ijungt, td ir parasysiu modeli ir pns. Bet seip senas pc 2000metu ;) pensininkas ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweikas , pas tawe kompas neuzbootina hardo , patikrink kabelius , jai viskas tvarkoj tada , pabandyk sukeisti kabelius , atjunk kabeli is dvd rom ir prijunk prie hardo , o hardo kabeli prie dvd-rom , tj turetu laikinai ispresti problema (bet jau man isprende ) .

 

Tikuosi pagelbejau -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pabandziau sukeist laidus, sukeiciau tai isvis ragas toks ilgas pyyyyp ir vsio isvis juodas ekranas -_- tai vel padariau taip kaip buvo ir idejau sena vaizduske, nes galvojau gal del vaizduskes cia taip pushi gaudo... Bet vistiek tas pats. O negali but, kad windowsai issitryne ar kazkas pns. :) nes as windowsus rasiau ir ismete errora, kad c: disk corupted ar kazkas pns. ir jo negal suformatint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pabandziau sukeist laidus, sukeiciau tai isvis ragas toks ilgas pyyyyp ir vsio isvis juodas ekranas :) tai vel padariau taip kaip buvo ir idejau sena vaizduske, nes galvojau gal del vaizduskes cia taip pushi gaudo... Bet vistiek tas pats. O negali but, kad windowsai issitryne ar kazkas pns. -_- nes as windowsus rasiau ir ismete errora, kad c: disk corupted ar kazkas pns. ir jo negal suformatint.

Tai gal nuo to ir reikėjo pradėti, kad perrašinėjei windows ir išmetė error'ą. Toks error būna kai HDD jau galus atiduoda arba atsirado bad sectors. Bad sectors galima bandyti panaikinti darant hard formating, kurį daro iš pagrindų belekiek laiko, bet tai ilgam problemos tikrai neišspręs. Kitas būdas yra suslapstyti tuos sektorius su tam tikra programa, bet tai problemos irgi neišspręs. Pats rimčiausias sprendimas būtų nusipirkti kitą HDD, bet prieš tai reikėtų pratestuoti jį, kad būti tikram, jog tai HDD, nes gali būti ir RAM kalti. Daug visko gali būti - duok žinančiam bei suprantančiam ir sutvarkys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad man reiktu atgaivint ta HDD, nes ten daug reikalingu man failu yra -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad man reiktu atgaivint ta HDD, nes ten daug reikalingu man failu yra :)

Tai pajunk savo hdd i kita kompa. Bus greiciausiai paziuret.

Jei ir ten neatpazins ==> duomenu tikrai reikia ==> ruoshk $$$ ==> hdd.exe

O jei tik savo kompu nori gaivint - maximaliai viska atjunk ir kurk su ERD Commander. Sekmes -_-

Ne į temą

Ar tikrai tau failu reikia parodys tik tavo paaukotas laikas ir tai kiek $$$ pasiryzes skirt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesk pas koki kompu meistra ar programuotuoja , tureju jie moket bent dali duomenu atgaivinti

 

sekmes -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsikrauk bootini linux ir persikelk duomenis per tinkla ar DVD rasyk..., problema gludi bootiniuose OS failuose arba sisteminiuose, joks cia techninis gedimas jezau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau su linuxais :D nieko nesigavo taipogi, kai turesiu laiko nunesiu pas meistrus ir lai man sutvarkys. Po kol kas tu failu nereikia, tai kaip sakant tas reikalas nedega.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.