cepa

Interneto greitis

Rekomenduojami pranešimai

3289799177.png

Meganet kaip visada gerai duoda greiti, niekad nesiskundžiau juo seniau, būdavo problemų, bet tiesiog techniniai nesklandumai būdavo pas juos, visa laiką įspėdavo klientus dėl techniniu nesklandumo klientus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3344945975.png

rodo kad vos ne 6mb/s  bet utorrent siuncia 600~500kb/s kame reples?? Anksciau su 2mb/s siusdavo utorrent 500kbs o db su vos ne 6 mbs , bet siuncia 600~500kbs :S

Redagavo WhyOrWho

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rodo kad vos ne 6mb/s  bet utorrent siuncia 600~500kb/s kame reples?? Anksciau su 2mb/s siusdavo utorrent 500kbs o db su vos ne 6 mbs , bet siuncia 600~500kbs :S

Nes čia greitį rodo mega bitais , o utorrent matuoja baitais , 8bitai = 1 baitas . Šeip apie 700kb/s turėtų siųsti .

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3345427200.png

 

Kaip suprantu, tai viskas pas mane ok. Aišku, daugiau 11mbs down/up gyvenime nėra buvę (torrent). Čia gal mano seno kompo bėda :genius:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tadasas99 I tiekeja? Nelabai kas ir gedo ten nebent modemas pakibdavo.. O kas yra kad klausi?

Redagavo eimis1998

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 kiek kartu kreipeisi i tiekeja del gedimu?

kaip bebūtų,bet jo ping'as rekordiškai mažas :o 

3345427200.png

 

Kaip suprantu, tai viskas pas mane ok. Aišku, daugiau 11mbs down/up gyvenime nėra buvę (torrent). Čia gal mano seno kompo bėda :genius:

taigi viskas ok, tau torentai apie 11MB/s rodo,daugini iš 8 ir gauni netoli 90mb/s greitį,paklaida nedidelė . Gal tau 11,5 MB/s ir panašiai rodo ,tai vapšė visas greitis kaip priklauso, nesiparink ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.