cepa

Interneto greitis

Rekomenduojami pranešimai

LT gali didžiuotis internetu greičiu o UK GxhU2IC.gif

UK mobilusis netas greitesnis uz laidini :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

UK mobilusis netas greitesnis uz laidini :D

jei toje zonoje gaudo 4G, irtai tik didieji miestai turi, mano miestas turi tik 3G ir neseniai gavo šviesolaidi internetą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

UK mobilusis netas greitesnis uz laidini :D

tamsta Lietuvoj dsl per telefono liniją internetas įvaro iki 20mb/s kai kur, spėju ne vieną mobilų internetą uk pralenkia irgi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone gryna greitis. as savo negaliu skustis greiciu. nebent kazkam labai reikia torenta greit atsisiust. na pvz 3 kart greiciau uz mane ..so much win  :close:

 

net nezinai kokiem tikslam tureciau keist savo ten kazkoki 20 mb plana i greitesni jei ir galeciau ..nes kam to reikia  :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone gryna greitis. as savo negaliu skustis greiciu. nebent kazkam labai reikia torenta greit atsisiust. na pvz 3 kart greiciau uz mane ..so much win  :close:

 

net nezinai kokiem tikslam tureciau keist savo ten kazkoki 20 mb plana i greitesni jei ir galeciau ..nes kam to reikia  :working:

kad aplenktų tave sakai :D aš tai skirstyčiau į 3 pagrindines kategorijas tokius žmones kur nori LABAI didelių ftth greičių.

1. Siunčiasi daug labai didelės apimties failų, filmai full hd su 20GB ir daugiau , žaidimai ir t.t.

 

2. Nori būti "kiečiausi", sako pvz. virš 50 metų dėdė: "koks pas jus greičiausias interneto planas?, kaina nesvarbu" :D

 

3. Nežiniukai, kurie mano kad pvz. premium ftth planas su 500mb/s greičiu padės jo 5 metų apleistam kompui greičiau atidaryti puslapius,nes dabartinis 100mb/s planas kažko labai ilgai atidarinėja juos :) nežino,kad kompą gal reiktų pravalyti nuo dulkių, interneto šiukšlių,gal net perinstaliuot operacinę kad pagerėtų naršymo greitis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu savo 100Mb/s ir man tikrai pakanka, nežinau, kam tas 1Gb/s internetas paprastam naudotojui.

EDIT: ir pakanka atsisiųsti aukštos kokybės filmui ilgai tikrai netrunka.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del 3. punkto labai teisingai. "mano kompas letai veikia. reikia greitesnio neto gal ... :yao: '"

na pirataujam tai siunciam . bet kiek galima siust tai nzn. kad uztenka ir to koks yra. nezinau kur dar ji naudot siaip. nebent noreciau su kokiu Onlive lost tai reiktu stabilaus ir nelaginancio neto . 

lietuvoj greitesnis netas piratam reikalingas labiau . mano neto siuntimas pagreitejo seniau nekildavo daugiau 2-3 mb/s , dabar ir iki 6mb/s buna. kam dar reikia.? kad per 1 min atsiustu filma? o kam naudot neta likusia dienos dali tada?  :poker:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman tau nereikalingas man tai butu reikalingas, vien tik upload man labiau domintu, torentais vistiek nesinaudoju aš, bet va žaidimo siuntimai butu tikrai geras, o man nepatinka laukti kol parsiųs, kelti video į youtube ar dar kur nors, ir tai užtruktum mažiau laiko, nes kai upload darai kur nors, greiti prarandi nuo download ir t.t. 
Nevisiems reikalingas toks internetas, bet tikrai yra kam reikalingas nors ir paprastam vartotojui
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man praverstų greitesnis internetas dėl PS3 žaidimų atsisiuntimo. Taip pat dėl Youtube aukštesnės kokybės transliacijų ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po truputi gerėja pas mane iki galo mėnesio jau bus šviesolaidis ir pas mane (šiandien užsisakiau nes gavau e-mail kad mano mieste jau galima naudotis šviesolaidynių internetu :) liko laukt 11 dienų :)

 

1. Buvau BT klientas 

xtzRS99.png

2 paskui TalkTalk 

dOskMhb.png

3. Ir po mėnesio vėl sugrįžau pas BT 

7VLrOwO.png

Upgrade

 

3589518443.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Upgrade

 

3589518443.png

Vis tiek LT geriau net ir pas jus paupgradinus. :D

 

O čia maniškis:

 

3589593275.png

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis tiek LT geriau net ir pas jus paupgradinus. :D

 

O čia maniškis:

 

3589593275.png

tai čia su LT nėra ką liginti, bet UK čia jau gerai, su meistru šnekėjau kuris vedė man internetą, pasakiau kokie greičiai yra tai tas net žado neteko, paklausiau kada čia bus tokie greičiai nes pas mumis jau senai tokie yra, tai tas atsakė tolimoje ateiti gal ir bus, nusijuokdamas net pasakė 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.