GizmoKaKa

Playmanija.net Susitikmas !

Iš Kokio miesto jūs?  

383 nariai prabalsavo

  1. 1. Miestas?

    • Vilnius
      80
    • Kaunas
      90
    • Klaipėda
      42
    • Šiauliai
      35
    • Panevežys
      22
    • Anykščiai
      1
    • Marijampolė
      12
    • Utena
      9
    • Palanga
      2
    • Kėdainiai
      8
    • Alytus
      15
    • Mažeikiai
      1
    • Jonava
      9
    • Telšiai
      6
    • Tauragė
      3
    • Ukmergė
      6
    • Plungė
      5
    • Kretinga
      2
    • Šilutė
      4
    • Kitas miestas
      31


Rekomenduojami pranešimai

Hmz, sunku net pasakyt ka darom. Gi nesirinksime kekvieno miesto playmanai i savo miesto picerija pasisneketi. Jeigu darom tai darom susitikma/party.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirma reikia nutart i kuria lietuvos vietove orentuotis, o tada jau ieskot plota ir bandyt kazka mastyt :)

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal viska, kaunas realiausiai atitinka miesta, kuriame viskas vyktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulot cia panas kviest, tai ka zinau, ar cia playmanijos meet'as gaunas ar siaip didziulis plotas? Nes gaunas as geriau susirasiu koki drauga gameri, pajimsiu pora panu ir su juo dafiga nusigersiu ir apie games pasnekesiu vos ne taspats gaunas

anyway, man realiai nerupi vistiek nedalyvausiu, nes su niekuom nebendrauju ir siaip forume nesireiskiu, bet tiesiog, keista, kai is meet'o nori kazkoki plota padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai sako refresh , o tai data mazdaug atostogos rudens? Seip atostogu pirmadieni kaune busiu ,bet kitiem ko gero savaitgalis geriau . Ir del tu stipriuju gerimu ,mano nuomone tikrai nereikia ,kiekvienas savo mieste nusigert gali ,liezuvio atrisimui nebent po bonka alaus ir parukyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

didelio meetu is pradziu neiseis padaryt, as jau naksciau esu rases ir bandes surinkt, bent pasisedejimui, o ka jau kalbet i ploto nuoma...

susirenka 5-6 aktyvesni nariai, kurie tikrai kazka nori daryt, susidraugauja galbut ir kai pastoviai bus toks branduolys, visada bus galima prisijungt ir kitiem nariam.

o tik po to galima organizuot kazkoki plota ir didesni dalyviu skaiciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as galiu suorganizuoti sodyba, kur mes su kolegomis svesdavom grizima is misiju. Siek tiek uz Lentvario, plotas nekainuoja, nes seimininko sunus musu burio vadas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, jeigu golfvictor suorganizuotu sodyba, tai kaip ir atkrenta vietos ieskojimas. Beliktu susiziureti kas dalyvautu ir apie maisto/gerimu/(konsoliu) atsivezima. Lentvaris netoli Vilniaus, tad galim toki kaip Vilniaus-Kauno-Aplinkiniu miestu/miesteliu susitikima daryti (Daugmas pietine/rytine dalis, bei centrine/pietine suvaziuotu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kadangi aš nusprendžiau negerti iki Kalėdų, tai man tas pats, ką kas gers, o pats irgi prisijungčiau. Bet iš ties, manau, kad neverta daryti supre susitikimo kažkokioj nuomojamoj patalpoj ar su nakvyne. Tiktų ir paprastas susitikimas, kaip kad mes padarėm su SudraSkytu ir Arturuku. Tik žinoma, būtų smagiau, jeigu daugiau chebros susirinktų. Bet kuriuo atveju, aš pasirašau į susitikimą. Žiūrint, kada jis bus. Šiaip man tas pats, ar savaitgalį, ar paprastą dieną. Ypač toks dalykas, kaip rudens atostogos - man neegzistuoja. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš vieno dalyko. Kam reikia tų konsolių??? Juk renkamės kaip tik alaus atsigert, paplepėti, gerai praleist laiką ir pagaliau, pailsėti nuo visų tų konsolių, geiminimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš vieno dalyko. Kam reikia tų konsolių??? Juk renkamės kaip tik alaus atsigert, paplepėti, gerai praleist laiką ir pagaliau, pailsėti nuo visų tų konsolių, geiminimų.

O kas tavę laiko butent nepagalvojai? Nejaugi ne konsolės ir negeiminimas? Ar neatsirastum čia jeigu to nebūtų tavo gyvenime? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tavę laiko butent nepagalvojai? Nejaugi ne konsolės ir negeiminimas? Ar neatsirastum čia jeigu to nebūtų tavo gyvenime?

Aš kaip supratau, žmogus kalba ne šiaip apie konsolių reikėjimą / nereikėjimą, o būtent apie jų naudą meete. Kaip ir aš minėjau, konsolės meete visai nereikalingas dalykas, nes tada kaip ir dingsta tas bendravimas, nes visi įsijaučia į geiminimą. O pageiminti aš galiu ir namie su draugeliais, kaip ir bet kas kitas. Ir tystis kažkur į kitą miestą vien tam kad pasėdėt prie konsolės, kai tą gali daryti namie - debilizmas. Į meetus žmonės renkasi susipažint ir pabendraut, o paskui visi kartu žaidžia onlaine, ar šiaip pas ką susirinkę... :D) Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu konsoles kaip meeto dalis, nes kas kitas, jei ne konsoliu turejimas ar del ju kilantys klausimai mus suvede i si foruma? Nereik teigt, kad mes kokiam susitikime nuo ryto iki vakaro (ar atvirksciai ) losim su konsolem. Jas atsiveze galetume, koki mini (tekken, mortal kombat ar kitu fun/party geimu) kontesta padaryt kas prablaskytu ryte ar tuos kurie nesiruosia ten isijaute balaivot (pirtys, tvenkinia/ezerai ar some other shit :P ) Bet galima ir be ju issiversti :D)

Redagavo wader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wader

Patikėk manim, kiek esu buvęs ar draugų susitikimuose, ar nepažystamų meetuose, visur kur būdavo konsolės, niekas nebendraudavo normaliai. Vieni žaidžia, o kiti žiūri kaip tie žaidžia, ir laukia savo elės. Visai kas kita, kai susirenka chebra tiesiog pakalbėti apie konsoles ir žaidimus. Vat tada tai tikrai būna BENDRAVIMAS. Ir tada būna įdomu, nes prasideda žaidimų aptarinėjimai, kas kam patinka, ar kas nepatinka konkrečiuose žaidimuose ir panašiai....

P.S. Na bet jūs aišku darot kaip norit, aš tik pasakiau kaip būna MANO praktikoje :P gal pas jus bus ir kitaip... (abejoju...) :D)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.