GizmoKaKa

Playmanija.net Susitikmas !

Iš Kokio miesto jūs?  

383 nariai prabalsavo

  1. 1. Miestas?

    • Vilnius
      80
    • Kaunas
      90
    • Klaipėda
      42
    • Šiauliai
      35
    • Panevežys
      22
    • Anykščiai
      1
    • Marijampolė
      12
    • Utena
      9
    • Palanga
      2
    • Kėdainiai
      8
    • Alytus
      15
    • Mažeikiai
      1
    • Jonava
      9
    • Telšiai
      6
    • Tauragė
      3
    • Ukmergė
      6
    • Plungė
      5
    • Kretinga
      2
    • Šilutė
      4
    • Kitas miestas
      31


Rekomenduojami pranešimai

Nu mane meetas viliotų bet kai aš čia trečias iš pa Utenos ,tai manyčiau savam mieste nieko nesgautų ;( (Kas dar tie du iš Utenos? ). Nu aišku galėčiau ir į kitą miestą atlėkt naktelei , bet reikia tikrai gerai žinoti ar ten patikimi ,ten tavęs nepaskers :) Nu kai busimas 15- metis ,būčiau vienas jaunesniųjų ,kurių manau daugiau labai ir nebūtų ,bet visvien juk tai neėsmė :) O Impalerio idėja mane dar labiau traukia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja man taipat 14 metu, taip kad tu cia nevienas :). Impalerio ideja man taipat labai patiko :)

 

P.S. as is Kauno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as irgi pritariu impaler idejai. Man 13.

Dar siaptai kazkas cia minejo kad padaryt miestu meetus o poto ir grand meeta man atrodo kad tapi butu geriausia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau nieko cia su meetais nesigaus nes playmanijos vartotoju vidurkis 12-14metu~ nei su tokiais pabendrausi nei ka ... susirinks keli bendrameciai ir impaler virsiausias.. ir koks point? tai nelemta isipildyt ^^

 

Beja impaler ideja nebloga bet ir ji neisipyldis taigi avaziuos visi vaikai su teveliais ir teks dengtines ir alu pamirst :) vienintele iseitis kokius online susimetimus daryt.. nes cia tikrai lb mazai pilnameciu... o saip dar ilgas laikas iki vasaros gal kas iseis bet manau jai kaune / vilniui tai manes tikrai nebus ^^ gaila man pinigu i vilniu ar i kauna keliaut traukiniu ar autobusu...

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Impaler, na tu naivus, kaip koks darželinukas :) Svajonė pagirtina, bet tu bent į bariuką žmonių surink, o jau vėliau svaičiok apie gamers weekend'us viusokius. :)

Patariu dabar daug netuščiažodžiauti, o tiesiog paskirti laiką pirmam mytui - susipažinimui. Vat meeto metu galima kažką bandyt planuot. O jei čia dabar pradėsim visokias kosmines idėjas aptarinėt, tai taip ir iki kitų metų nesusitiksim. Vienu žodžiu, neofftopinkim :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau per daug isijautėm savo fantazijose o del susitikimu , na jei tiap visi nenorit kartu , galim sakykim nuo I-meet 0 - 15 metu II -meet 16-X . Pirma miestai paskui atitinkami žmonės kas norėtu jau manau ir susiorganizuotume pirtelę sodybelę ... kad ir nesusiorganizuotume galima išsinuomuoti koki kiekvienas po ~100 lt manau ir maistui ir dar kaikam užtektu ir sodybai jei daug žmoniu tai ir chata su baseinu ir pirtele išeina kad ir pvž Rastinėnuose prie Vilniau žinau ar dar kur na čia neesmė , bet visų svarbiausia pirma yra susipažinti tarpusavyje , kad galima būtų ką nors organizuoti , nes galiu garantuoti , kad jei pradėtume pirtele ar ką nors 70% žmonių neduotų pinigų ir nevažiuotu , kadangi bijotu , kad nesusibendraus ar ką nors panašaus ... Taip kad manau kiekvienas miestas tūrėtų susiorganizuoti , bent po minimeetu's ^_^

Redagavo GizmoKaKa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai planuok kur tu ta hebra suringsi.. atvykciau jai klaipedoje kas suruostu... cia bus daug tokiu "norinciu" bet paskutine akimirka neatvikstanciu.. ir busime kokie 5 reik rimta hebra tada ringt bet manau cia permazai zmoniu kad suringt 2 meetingus... ir dar kas pasiaukos ir atves savo konsoles? ahh nezinau paziuresiu kas jums gausis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi čia ne kas kietesnis, Vilnius ar Kaunas, o klausia iš kur esam...

cia ne apie kietuma kalba eina ^_^ as nei is kns nei vln, tiesiog man arciau butu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sakau , kad miestų pvž nžn , kas iš vilniau susirašome visi skype kada galime ir susitarsim kas kaip mnao skype : gizmo-kakius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau reiketu prieit bendra sprendima kuriame mieste darytume pirmaji susipazinimo meeta. Pagal balsavima, daugiausiai is Kauno (kolkas), tad manyciau teisingiausia daryt Kaune. Dabar manyciau reketu daugiau organizuotumo, kad meetas ivyktu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va. Sita tema jau senai turejo buti pradeta.

 

Nesvarbu nei kur, nei kada, count me in.

 

Pradziai be didesniu kalbu reik padaryt mini meetus. Pats esu is Kauno. Manau jei susirinks tarkim koks nepilnai 10 kaune tiek pat vilniuje tai bendras balius (kad ir su 15 zmoniu) turetu buti visai neblogas :badmood:. Manau tikrai forume atsirastu tiek rimtu zmoniu, kurie atrastu ir laiko ir noro susimeetint prie alaus bokalo :D . Mini meeta reiktu daryt kartu su nepilnameciais ( tik gal but prie atskiru stalu :D ), taciau kaip pastebejau jie cia bijo savo amziaus tai nezinia kaip cia bus.

 

Impaler meet'o vizija man labai patiko, taciau LCD ar atsirastu kas veztusi tai nemanau. Kazkas is pazystamu pasakojo kad buvo ishsinuomaves sodyba su projektorium, manau toks variantas butu ir saugesnis (juk per balius visko buna :D ) ir patogesnis :D . Zodziu, gveldenam gveldenam sita tema. Meetas TURI ivykti ;)

 

O kas abejoja meetu ar tikrai zino kad nevaziuos, tai ir nerasykit i sita tema.

Redagavo trinchiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va. Sita tema jau senai turejo buti pradeta.

 

Nesvarbu nei kur, nei kada, count me in.

 

Pradziai be didesniu kalbu reik padaryt mini meetus. Pats esu is Kauno. Manau jei susirinks tarkim koks nepilnai 10 kaune tiek pat vilniuje tai bendras balius (kad ir su 15 zmoniu) turetu buti visai neblogas :D. Manau tikrai forume atsirastu tiek rimtu zmoniu, kurie atrastu ir laiko ir noro susimeetint prie alaus bokalo :D . Mini meeta reiktu daryt kartu su nepilnameciais ( tik gal but prie atskiru stalu :D ), taciau kaip pastebejau jie cia bijo savo amziaus tai nezinia kaip cia bus.

 

Impaler meet'o vizija man labai patiko, taciau LCD ar atsirastu kas veztusi tai nemanau. Kazkas is pazystamu pasakojo kad buvo ishsinuomaves sodyba su projektorium, manau toks variantas butu ir saugesnis (juk per balius visko buna :D ) ir patogesnis :D . Zodziu, gveldenam gveldenam sita tema. Meetas TURI ivykti ;)

 

O kas abejoja meetu ar tikrai zino kad nevaziuos, tai ir nerasykit i sita tema.

Tai jo jo, projektorius būtų kaip sakant way better negu ten keli LCD telikai. Ir patogiau, ir saugiau ir dar visaip kitaip -iau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne del to, kad bijom, bet interesai skiriasi... Geriau kaip siule 0-15, 15-x0... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.