GizmoKaKa

Playmanija.net Susitikmas !

Iš Kokio miesto jūs?  

383 nariai prabalsavo

  1. 1. Miestas?

    • Vilnius
      80
    • Kaunas
      90
    • Klaipėda
      42
    • Šiauliai
      35
    • Panevežys
      22
    • Anykščiai
      1
    • Marijampolė
      12
    • Utena
      9
    • Palanga
      2
    • Kėdainiai
      8
    • Alytus
      15
    • Mažeikiai
      1
    • Jonava
      9
    • Telšiai
      6
    • Tauragė
      3
    • Ukmergė
      6
    • Plungė
      5
    • Kretinga
      2
    • Šilutė
      4
    • Kitas miestas
      31


Rekomenduojami pranešimai

Gal Vilnius nori sestadieni kokia 16h Akropolyje kokiam? :D

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ivyko ivyko :D Ir mano nuomone pavyko. Tikrai gerai praleidau laika, buvo apie ka kalbet, na vienu zodziu - smagu :)

O dalyvavo tik as ir tomashex, apsikeitem kontaktais, ir laukiam kito meeto. Tikimes didesnio aktyvumo is jaunimo, nes tikrai maciau zmoniu kazko jieskanciu ant stalu, bet labai nedrasiai, na taip ir iseidavo tik puse kavines apeje :)

Na naujos pazintys visada i nauda, taip kad laukiam kitos savaites ir aisku jusu. :)

xD man tai juokingiausia kaip geda dabar skaityt tiems kas atejo ir "ieskojo bet nerado" saunu kad ledai pajudejo :) Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Darykit ir Vilniui ir Kaune tuo pačiu metu. Akropolyje gi nemokamas WiFi yra, pasiimat laptopus savo ir per Skype susijungiat ;) Vilnius-Kaunas ;) Galėčiau-dalyvaučiau, bet toli nuo šių miestų gyvenu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia būtų registracija telefonu- rašai tokiu ir tokiu nr. SMS'ą su savo nick ;) Tada tas pagrindinis susižino visų kontaktus ;)

Manau paprastiem miestu meetam to nereikia, kontaktais apsikeisim kai susitiksim.

Jei kada rengsim didesni tarpmiestini meeta, tada be registracijos neapseit.

 

Darykit ir Vilniui ir Kaune tuo pačiu metu. Akropolyje gi nemokamas WiFi yra, pasiimat laptopus savo ir per Skype susijungiat :) Vilnius-Kaunas ;) Galėčiau-dalyvaučiau, bet toli nuo šių miestų gyvenu...

Nebloga mintis, tik jai reiketu truputeli pribresti. Aktyvius zmones kolkas ant pirstu galima suskaiciuoti.

Laikui begant galesim pabandyti igivendint ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tik reiktu daugiau zmoniu Vilniuj... :thumbsup4: Nes tai irgi neidomu vienas 14< kitas >25... :)

 

o del tu pirstu, tai ir vienos rankos uztektu... :)

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o del tu pirstu, tai ir vienos rankos uztektu... :thumbsup4:

Cia vienos rankos, ir tai tik 2 meete dalyvavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniuje ir aš prisijungčiau,tik man sunku laika suderint del darbo (savaitgalis kas 2laisvas) su mielu noru su playmanais išgerčiau vieną-kitą puntą alaus:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik reik surast kas Vilniuj jo gertu, arba isvis galetu gert... :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai jai ka man PM as irgi Vilniui,tik va man sunkoka suderinti bus,bet jai netycia būtu laisva tai kogi ne:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, gal net ir aš Vilniuj kada sudalyvaučiau :rofl: Tik ne šį šeštadienį - brolio gimtadienis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sis sestadienis TIKRAI atkrenta... Juk jis poryt... Jau galima sakyt rytoj... :thumbsup4: Kita galima, bet as negalesiu kita savaitgali... :)

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sisi sestadienis TIKRAI atkrenta... Juk jis poryt... Jau galima sakyt rytoj... :thumbsup4: Kita galima, bet as negalesiu kita savaitgali... :)

Šeštadienis yra poryt, todėl sakyti, kad jis yra rytoj negalima :) O ką, tau reikia savaitės, kad susiplanuotum į miestą išlįst? :)

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia savaites, bet nemanau, kad pavyktu surinkt keleta zmoniu... :thumbsup4: Galeciau ir si atvaryt, jokio skirtumo... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OK, Kaunas, Rytoj, 17.30, Akropolis, Cili Kaimas.

Ir normaliai apeikit ir paziurekit kur padetas xbox pultelis, nes nevisalaik buna laisvu vietu ten kur norisi.

Ai ir neateikit per anksti, o jei ateisit, tai pasivaiksciokit akropolyje iki 17.30 :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.