matzpk

beda su PSN

Rekomenduojami pranešimai

Nu va pasijungiau Zebra intika ant PS3 per ethernet kabeli ir i browseri viskas normaliai puikiai veikia, bet kai bandau sign in i PSN tai raso kad nepavyko prisijung raso error code 8002AD3D. ka daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi atsakymai google, ivesk google sios klaidos koda ir pasiskaityk postus forume, atsakymas paprastas, tik nereikia tinget.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8002AD3D - Cannot Log into PSN - Try manually configuring your PS3 IP info. Try disabling medai server connection in the PS3.

dar jei isijunges media server, tai pabandyk isjungti ir tada logintis :D jei nepavyks, rasyk, bandysim padet :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man buna taip daznai tiesa pasakiau anksciau bet suvedziau tokius dns : cia pirmas 208.67.222.222 cia antas 208.67.220.220 jie tave sisvis is neetwork neismes mane gal per 2 menesius ismeta viena kart ir sutaiso taikurias klaidas. Tikiuosi padejau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog TEO tinklas - š****. DNS ERRORus mėto - todėl ir tokia klaida.

sartus teisingai parašė. Reikia rankinių budų sukonfiguruoti DNS kad nebutu tu klaidu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepadejo man kai pakeiciau DNS. bet man atrodo jus mane ne taip supratot pas mane ne DNS error meto... va toki :ph34r:Nuotrauka

Redagavo matzpk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepadejo man kai pakeiciau DNS. bet man atrodo jus mane ne taip supratot pas mane ne DNS error meto... va toki :whistling:Nuotrauka

O ka raso kai bandai ieiti i Internet Seartch ? aplamai i ps3 exploreri ir junktis i kokinors puslapi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal ir reikia 1mb/s kad siustu normaliai , bet nelabai itikinai kad tai yra problema del ko zmogus nepasijungia i psn. Nelabai tikiu kad jei linija prastesne negali pasijungti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit nebesivargit cia rasyti. Pas mane atejo kazkoks zmogelis kazka padare ir veikia dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.