Player0008

Ar nesigailite, kad pirkote PlayStation2?

Rekomenduojami pranešimai

Nors laiko turiu neperdaugiausiai ir nedaznai pazaidziu. Paskutiniu metu kiek speju pravaziuot viena ar kita trasele Gran Turismo 4. Visvien PS2 isigijimu nesigailiu ir manau kaip pirmasis PSX taip ir sis nebus nustumtas i sali, o zaisiu su juo iki gedimo. Ir tada tik bus sprendimai del Nex Gen., as neskubu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gailiuosi tik del to, kad nenusipirkau PS2 anksciau ;)

Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioi tai gailejau kai nucipavau ir neturejau memory cardo tai taip abidna buvo , bet kai gavau , skant viskas yra tai taip zjbs pavyzdziui tokie zaidimai kaip prince of persia ar undercover final fantasy, tokiu zaidimu net mano pc neveza ;D

o dbr kai lauke ner ka veikt tai palosi ir zjbs i koki kaima nusivest, liuks dalykas ! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pusbritas turi tai visai geras daiktas :D Jis ten senus grajus Losia,bet vistiek gerai pasitaskom ant NBA live 07 ;D

Bet man prie sirdies PSP :D

Neisizeiskyt PS2 Fanai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesigailiu tikrai turiu virs 200 zaidimu kolekcija neskaiciuojant visu kitu konsuliu kur vienam diske yra virs 300 zaidimu kaip nes ar panasiai :) seniau turejau dar psone tai isjo dar nebloga zaidimu kolekcija yra (gaila nevisi veikia). Si konsole yra best konsole savo zaidimu biblioteka, pirkciau ps3 bet kad su zaidimais vargas kur rasti parsisiuti dar su paciu juo beda zaidimu nulauzimais, o xbox geras daiktas bet kazkaip pagrindinius tuos zaidimus del kuriu kietas perejas pas draugeli per nakti kiti yra ant pc dar daugelis xbox zaidimu dvd9 jei neklystu tai dar ant kompaktu susitaupo :) seip wii idomus variantas, bet jis nera toks galingas kiek zaidziau tai smagu bet vienam zaisti kur reikia judesiu ivairiu biski keista :) bet ps2 turi eye toy(ps jei pirksit etoy pirkit su zaidimu cinematic kad gautumete dar papildoma linze prie jo) pats smagiausias dalykas jei turi draugu ir biski "parukyti" :) seip visiems kas turi ps2 rekomenduoju isigyti sokiu kilimeli jis tik 30lt tekainuoja o dziaugsmo kiek :) tik kaimynai del tripimo biski parinas kai nakti zaidi :) as ps2 turiu nuo 2006 tai gan daug smagaus laiko paturejau buvau numetes vel atsiminiau geris :) bet jei dar reiktu rinktis greiciausiai imciau xbox arba wii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesigailėjau, kad nusipirkau PS2, žaidimų daug, visus patikusius perėjau ir kai nebeliko nieko naujo - pardaviau. Tik gailiuosi, kad nebepažaisiu kai kurių žaidimų... ypač muštynės ant PS2 buvo geriausios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ps2 gal kokius 2 menesius ir tikrai nesigailiu ir nesigailesiu nes as jau vien ps2 norejau o ne kazkokio xbox augau prie ps1 taigi man kitokios consoles neagzistuoja ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesigailiu. Nusipirkau su 15 zaidimu. Dar isirasiau kelis tai tikrai geras dalykas. Bet jei sugestu tai nebeimciau ps2. Pirkciau xbox'a ar ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nesigailiu, bet jeigu būtų atsirišti galimybė, tai nuostabu būtų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar ps2 neatsibodes losiu i diena nuo 2 iki 10 h per diena bet as vasara daznai isvykstu i uzsieni tai nera sansu nusivezt reikia ko nors portable

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.