Impaler

Ar jūsų PC atitinka Windows Vista reikalavimus?

Rekomenduojami pranešimai

na as emiau va nauja laptopa tai gavau ir vista kartu,na ji ten buvo orgas be tas po to viska perrasiau pagal save,tai buvau padares xp ir vel grazinau vista ir dabar ja naudoju laptope,o staliniam va eina xp,ir vista man pasirode daug geresne,ir geimai eina gerai visi kiek bandziau,bet tai ka pamaciau vistos pristatymuose intere tuos 3D efektus ir pan,tai realiai matau tik grazesnius xp ir tiek,nieko naujo labai,jokiu 3D langu ,ten jokiu tu super naujoviu vaizde nematau,tikejaus visai ko kito,bet pripratau ir viskas gerai,svarbu kad viskas eina gerai kas ejo su xp,ir veikia dar greiciau nei xp

Nu va, matai... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as emiau va nauja laptopa tai gavau ir vista kartu,na ji ten buvo orgas be tas po to viska perrasiau pagal save,tai buvau padares xp ir vel grazinau vista ir dabar ja naudoju laptope,o staliniam va eina xp,ir vista man pasirode daug geresne,ir geimai eina gerai visi kiek bandziau,bet tai ka pamaciau vistos pristatymuose intere tuos 3D efektus ir pan,tai realiai matau tik grazesnius xp ir tiek,nieko naujo labai,jokiu 3D langu ,ten jokiu tu super naujoviu vaizde nematau,tikejaus visai ko kito,bet pripratau ir viskas gerai,svarbu kad viskas eina gerai kas ejo su xp,ir veikia dar greiciau nei xp

Nu va, matai... :D

jo ateity imsiudar viena laptopa sau,vietoj paprasto stalinio pc,ir vietos neuzima ir patogu,ir zaidimai gerai eina,jei imi sugera vaizdo plokste tai gali zaist viska,ir dar geriau eina nei mano tiuninguotas stalinis pc,zaidimai dau geriau ,greiciau veikia,nors staliniam kompe galingesne plokste,tiesiog laptopo naujausias procas,ir viskas tarpusavi tiksliai suderinta,jokiu laidu,nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as emiau va nauja laptopa tai gavau ir vista kartu,na ji ten buvo orgas be tas po to viska perrasiau pagal save,tai buvau padares xp ir vel grazinau vista ir dabar ja naudoju laptope,o staliniam va eina xp,ir vista man pasirode daug geresne,ir geimai eina gerai visi kiek bandziau,bet tai ka pamaciau vistos pristatymuose intere tuos 3D efektus ir pan,tai realiai matau tik grazesnius xp ir tiek,nieko naujo labai,jokiu 3D langu ,ten jokiu tu super naujoviu vaizde nematau,tikejaus visai ko kito,bet pripratau ir viskas gerai,svarbu kad viskas eina gerai kas ejo su xp,ir veikia dar greiciau nei xp

:) Vistoje yra labai daug pagerinimų "po kapotu" paprastas vartotojas be aero (na nezinau kaip tau viekai bet aero zveris :) grazu/ lengvai vazineja/ visi permatomum oefektai super) nieko nematys naujo - perdarytas branduolys, video , audio sistermos, draiveriu sistema, saugumas (zinoma saugumas vel turi nauju spragu), DX10, Paieshkos sistema (ta man ziauriai patiko), apsauga nuo nuluzimu (geriausiai veiaki su pritaikytu softu pvz Vosas Offisas 2007 turi pilan apsauga nuo nuluzimu), lengvesnsi tinklo/interneto prisijungimas/problemu sprendimas (dsl pajungimas labai parastas), Flash raktu naudojiams pagreitinant programu krovima palamai programu preloadas atsizvelgiant i vartotojo įpročius :)

Deja pats tik ja ciupinejau ant dvieju laptopu :) pas pati butu premium ready .. jei ne nForce2 ultra 400 chipas - nera Vista driveriu .. nenroiu problemu tureti todel nesidedu Vistos pakolkas. bet ant laptopu PATIKO!!! ir .. noresiu Halo 2 :) vadiansi anksciau ar veliau teks Vista isideti (tikiuosi su nauju kompu :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as emiau va nauja laptopa tai gavau ir vista kartu,na ji ten buvo orgas be tas po to viska perrasiau pagal save,tai buvau padares xp ir vel grazinau vista ir dabar ja naudoju laptope,o staliniam va eina xp,ir vista man pasirode daug geresne,ir geimai eina gerai visi kiek bandziau,bet tai ka pamaciau vistos pristatymuose intere tuos 3D efektus ir pan,tai realiai matau tik grazesnius xp ir tiek,nieko naujo labai,jokiu 3D langu ,ten jokiu tu super naujoviu vaizde nematau,tikejaus visai ko kito,bet pripratau ir viskas gerai,svarbu kad viskas eina gerai kas ejo su xp,ir veikia dar greiciau nei xp

:) Vistoje yra labai daug pagerinimų "po kapotu" paprastas vartotojas be aero (na nezinau kaip tau viekai bet aero zveris :) grazu/ lengvai vazineja/ visi permatomum oefektai super) nieko nematys naujo - perdarytas branduolys, video , audio sistermos, draiveriu sistema, saugumas (zinoma saugumas vel turi nauju spragu), DX10, Paieshkos sistema (ta man ziauriai patiko), apsauga nuo nuluzimu (geriausiai veiaki su pritaikytu softu pvz Vosas Offisas 2007 turi pilan apsauga nuo nuluzimu), lengvesnsi tinklo/interneto prisijungimas/problemu sprendimas (dsl pajungimas labai parastas), Flash raktu naudojiams pagreitinant programu krovima palamai programu preloadas atsizvelgiant i vartotojo įpročius :)

Deja pats tik ja ciupinejau ant dvieju laptopu :) pas pati butu premium ready .. jei ne nForce2 ultra 400 chipas - nera Vista driveriu .. nenroiu problemu tureti todel nesidedu Vistos pakolkas. bet ant laptopu PATIKO!!! ir .. noresiu Halo 2 :) vadiansi anksciau ar veliau teks Vista isideti (tikiuosi su nauju kompu :) )

tai butent tas ir patiko kad viskas lengviau,paprasciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet dabar į Vistą keist neapsimoka. Visi žaidimai, daugelis programų nėra suderintos su Vista, tai kažkaip geriau palaukt metus, kol pagaliau įgaus Vista pagreitį, ir ,beabejo bus nulaužta. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet dabar į Vistą keist neapsimoka. Visi žaidimai, daugelis programų nėra suderintos su Vista, tai kažkaip geriau palaukt metus, kol pagaliau įgaus Vista pagreitį, ir ,beabejo bus nulaužta. ;D

Na del 'daugelio' tai galima gincytis. Va sarashiukas su zaidimu programu sarasu kurie veiki/galimpaleisti/neveikia:

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Wind...patibility_List

Bedos pagrinde su 64bit'u Vista. Vienintele rimta beda kad gali draiveriu nebuti Vistai jei jusu komaps senesnis tad priesh perinstaliuojant susirinkite driverius. taipat pakolads yra bedu su nVidia video tvarkyklemis buna baeriu.

Mano notebukas :D tikrai nepawes nes man NFS:U lagina :D

Na Aero tada tirkaisuai nevks bet jei pas taave padorios detales visos kitos tai kodel ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paveza,bandziau

(bandziau Windows Vista Ultimate)

AMD Athlon 64bit 3500+

1GB ram

nVidia GeForce 7800GS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as emiau va nauja laptopa tai gavau ir vista kartu,na ji ten buvo orgas be tas po to viska perrasiau pagal save,tai buvau padares xp ir vel grazinau vista ir dabar ja naudoju laptope,o staliniam va eina xp,ir vista man pasirode daug geresne,ir geimai eina gerai visi kiek bandziau,bet tai ka pamaciau vistos pristatymuose intere tuos 3D efektus ir pan,tai realiai matau tik grazesnius xp ir tiek,nieko naujo labai,jokiu 3D langu ,ten jokiu tu super naujoviu vaizde nematau,tikejaus visai ko kito,bet pripratau ir viskas gerai,svarbu kad viskas eina gerai kas ejo su xp,ir veikia dar greiciau nei xp

:) Vistoje yra labai daug pagerinimų "po kapotu" paprastas vartotojas be aero (na nezinau kaip tau viekai bet aero zveris :) grazu/ lengvai vazineja/ visi permatomum oefektai super) nieko nematys naujo - perdarytas branduolys, video , audio sistermos, draiveriu sistema, saugumas (zinoma saugumas vel turi nauju spragu), DX10, Paieshkos sistema (ta man ziauriai patiko), apsauga nuo nuluzimu (geriausiai veiaki su pritaikytu softu pvz Vosas Offisas 2007 turi pilan apsauga nuo nuluzimu), lengvesnsi tinklo/interneto prisijungimas/problemu sprendimas (dsl pajungimas labai parastas), Flash raktu naudojiams pagreitinant programu krovima palamai programu preloadas atsizvelgiant i vartotojo įpročius :)

 

geriau tikrai neparasyciau. :) viskas tiesa, naudoju jau ~0.5 metu. o vista ready kompa pasidariau dar gerokai anksciau iki vista pasirodymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Procesorius-intel core 2 quad q6600

kietasis diskas-500gb

atmintine-2048mb ddr800

vaizdo plokste-g-force 8800gtx 786mb ddr4

garso plokste- 7.1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AMD athlon 64 processor

3000+

1.81 GHz, 1.00 gb ramo

GeFORCE N6600 GT

 

biski jau sux tas mano pc..

 

 

ignaz27 iskur toki pc gavai velniava .. kokias 5k laisvai paklojei anea :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AMD Athlon x2 3800+

2gb ram

pow geforce 7900gt

320gb hdd

 

vista perfect aina bet buvo iskart istrinta nes ner tolko jos laikyt,kolkas nulis naudos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.