OutSider

Saints Row 2

Rekomenduojami pranešimai

Nors as SR2 nezaidziau bet pagal gameplay filmukus galiu pasakyti kad man asmeniskai GTA 4 geresnis. ;)

No offence, bet nežaidus žaidimo lyginti jį su kitu žaidimu yra kiek ...beprasmiška.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

No offence, bet nežaidus žaidimo lyginti jį su kitu žaidimu yra kiek ...beprasmiška.

Na kolkas mano tokia nuomone. Gal kada kai pazaisiu SR2 ji pasikeis. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su Ferrari nesu važevęs, ebt mano manymu zoporožietis geriau.

Kai nusišneki net juokas neima...

btw n iekam tų activities nereik daryt daug. Aš ti mayhem activity tesu perėjęs, kur rei vežiot žmones 2 lvl ir dra kažkokį vieną lvl perėjęs esu. Jei esi gudras tai sugebėsi epr misijas resp'o gaut arba su mašina bevažiuodamas :notworthy:

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerealus. Labai uzvedanti istorija. jau 2 3diena losiu ir dar tik roninus tenugalejau. activities tiesiog pasakiskai idomios, labai daug laisvos valios. prie valdymo nieko sunkaus pripranti kaip ir prie kiekvieno zaidimo. LIUX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko naujo,ismeginau ir nepatiko,net lygint masinu valdymo su gta4 neverta nes jie niekuo nepanasus,kaip ir masinos.u daug,yra idomiu,bet tas valdymas viska gadina man bent jau,vis del to vazineti reikia nemazai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko naujo,ismeginau ir nepatiko,net lygint masinu valdymo su gta4 neverta nes jie niekuo nepanasus,kaip ir masinos.u daug,yra idomiu,bet tas valdymas viska gadina man bent jau,vis del to vazineti reikia nemazai

GTA 4 yra zaidimas orentuotas daugiau i draivinga todel ir vadinasi (didzioji automobilio vaguste) o SR 2 yra orentuota ne i draivinga todel valdymui auto ten ne svarbiausia plius valdymas yra labai ten lengvas sis zaidimas yra orentuotas i istorija ir laisva elgesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na iš komentarų žiūriu kad visai nieko, video irgi visai patiko, siunčiu ir aš :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia asiku galima sakyti, kad daug lievesnis uz GTA IV, bet Saints row net nebando but GTA, jis nebando but tikroviskas todel issiskiria man asmeniskai smagesnis uz GTA IV. cia daug smagiu papildomu misiju kurias ziauriai idomu ir smagu vygdit. Labai smagu kad gali savo veikeja kurt ir kad labai daug aksesuaru. O GTA IV man kazkoks nedabaigtas per ta tikroviskuma papildomos mosijos greit atsibosta ir labai mazai rubu man buvo.Bet aisq Man abu labai patinka + ant Saints Row man labai patiko kad kai mentai suima atsirandi kalejime :notworthy:

Redagavo Gintarinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu joa Saint row yra kur pinigus isleisti masinas tuninguoti rubams ir t.t O gta 4 ner a kur pinigus kisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu tik tiek pasakyt Gta 4 yra panasiau padarytas i real life o saint row tai fofun linksmai laika pralaist nesamoniu padaryt i t.t. <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saint's Row visiškai nepanašus į GTA IV, bet panašus į GTA:SA ir apskritai ankstesnius GTA. Krūva užsiėmimų/galimybių(kieno trūkumas buvo tikras nusivylimas su GTA IV), daug juodo humoro, ir nepretenduoja į realistiškumą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va perėjau šį žaidimą, visai nieko... ;-) Story patiko, tik gaila kad ne nuo pradžių pradėjau į ją gilintis :D Na aišku perėjau tik main misijas t.y. 63% ;-) Visų activity nevykdysiu jau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va perėjau šį žaidimą, visai nieko... ;-) Story patiko, tik gaila kad ne nuo pradžių pradėjau į ją gilintis :wacko: Na aišku perėjau tik main misijas t.y. 63% ;-) Visų activity nevykdysiu jau :wacko:

Ne į temą

o kas čia toks sakė, kad nežais, š geimas ir t.t.? :S ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.