OutSider

NBA 2K9

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Kaip visada, įspūdžiai, nuomonės apie žaidimą :whistling:

 

Man pasirodė labai tikroviškas, tikroviškiausias krepšinio simuliatorius, kokį esu matęs, bet sunkokas. Na, aš šiaip 2K serijos kažką žaidžiau tik gal ant PS1, gal todėl... Na, truputį pramokau po kelių valandų, jau net laimiu kartais :pirate2: Dėjimų konkursas pasirodė sudėtingas (valdymas), bet turbūt irgi reikia daugiau laiko... Tritaškių konkursas visai hardcore: gal 2 kartus teįmetu ir tai pasidariau, kad tą bar'ą rodytų, kada reikia paleisti kamuolį, nesuprantu, atleidžiu tiesiai ant baltos linijos ir vis tiek klišai :) Visai patiko 21, ne toks kokį, mes kieme pripratę žaisti, bet fun, tik reikia išmokti taikliau baudas mėtyti :)

 

Klausimas: kaip reikia triukus daryti ("išdūrinėti" priešininką)? Na, ne tuos paprastus visokius verpstes ir per klyną, bet kai prieš priešininką 1 on 1 būni ir kai trikini jis nieko negali daryti, panašiai, kaip per gatvės krepšinį. Per paprastas rungtynes nelabai pastebęjau, kad AI kažką panašaus darytų, bet per 21 beveik visada daro. Jei kas bandė 21, tai supras, apie ką kalbu :)

 

Beje, ką reiškia ikonos prie žaidėjų indikatoriaus? Spyna - super gynėjas, 3 - super tritaškininkas, sparnas - super skraidūnas-dėjikas, o ką žvaigždė? Koks nors super dribleris?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zvaigzde tai reiskia kad zaidejas turi dideli reitinga. Ta prasme kad jis tiesiog yra zvaigzde :whistling: . Gerai zaidzia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siunciausi is LM isirasiau,o tik veliau perskaiciau komentaruose,kad tipo cia beta versija kazkokia,ar cia rimtai ne pilnas ar nusisvaigo ten?

O apie zadima noriu paklausti kaip ideti per runtynes?Ir is tristaskiu,beveik nepataikau,gal eina ka nusistatyt,kad lengviau mest butu?

Redagavo pls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau ir aš komentaruose, kad sako, jog žmonės be galvų ar baltom rankom laksto, bet aš nieko panašaus nepastebėjau, viskas veikia normaliai... Įdėti tai laikai bėgimą (RT) ir Right Stick į bet kurią pusę arba X. Rekomenduoju trainingą iš pradžių pažaisti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau NBA 2K9 ir NBA LIVE 09, seis metais mano nuomone NBA LIVE 09 geresnis uz 2K9.

Cia tik mano nuomone, bet Live ir grafika labiau patiko ir judesiai, ir visa kitka. Beto Lietuvos rinktine yra FIBA turnyras ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku suprast, kaip kiti dar gali lygint NBA LIVE 09 su NBA 2k9, bet vis delto kiekvienas turi savo skoni, tai tiek to nesigincysiu, kas geresnis.

Per varzybas tu triuku neina isdarinet, nes jie specialiai ir padaryti tik tam "gatves" krepsiniui. Reiktu padaryt turnyreli/lyga is lietuviu, jei pavyktu surinkt pakankamai ;) Beje tas antrasis releasas LM`e (kur neatjungia is live) yra turbut tikrasis, nes jau manau, butu pasirodes kitas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau demo to uzteko, kad pamilciau si zaidima ;) dar nesu zaides tokio smagaus nba ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien atsisiunčiau tą naujausią trečią versiją. Tai inrašė viskas ok , bet per verify išmetė tipo kaškokia klaidą ir viskas pakibo... Indėjau į boxą, viskas insjungė galvoju jėga, bet kai pradėjau rungtynes po kelių minučių pakibo pats žaidas, ir taip tris kartus... Tad nusprendžiau daugiau boxo negadint ;) Įdomu kas čia atsitiko ar jau baigia pc dvd - romas pareit, ar nelaimingas atsitiktinumas ;) O kiek spėjau palošt, tai išties nuostabus geimas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien atsisiunčiau tą naujausią trečią versiją. Tai inrašė viskas ok , bet per verify išmetė tipo kaškokia klaidą ir viskas pakibo... Indėjau į boxą, viskas insjungė galvoju jėga, bet kai pradėjau rungtynes po kelių minučių pakibo pats žaidas, ir taip tris kartus... Tad nusprendžiau daugiau boxo negadint :D Įdomu kas čia atsitiko ar jau baigia pc dvd - romas pareit, ar nelaimingas atsitiktinumas :D O kiek spėjau palošt, tai išties nuostabus geimas :D

Man Forza 2 rasant buvo per verify gal 4 kartus ismete klaida bet leido skip tai norm viskas losiu dar nebuvo taip kad pakibtu or smth :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Forza 2 rasant buvo per verify gal 4 kartus ismete klaida bet leido skip tai norm viskas losiu dar nebuvo taip kad pakibtu or smth :D

Ne į temą

Tai, kad aš spaudinėjau ir continue ir cancel ir try agen, bet niekas nepadėjo mėtė tą pačią lentelę :D Tikiuos veiks , bent jau sekantys žaidimai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ta naujoji trecioji 2k9 versija? oklahoma city thunder komanda jau sutvarkyta ? ir ar neatjungia is LIVE ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ta naujoji trecioji 2k9 versija? oklahoma city thunder komanda jau sutvarkyta ? ir ar neatjungia is LIVE ?

Nu pasleist pasleidžia, bet man asmeniškai tai užstringa 2 minutėj rugtynių ;( O ten viskas naujausia ,nes yra retail versija :D Dėl live nežinau... Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As palauksiu kol normalia versija isleis :) Nesiruosiu DL'u gadint :)

Ten ir yra normali versija :) Daug kam iš komentatorių LM'e veikia kuo puikiausiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.