OutSider

NBA 2K9

Rekomenduojami pranešimai

Antroji versija gera. Siuncia is live updeitus ir yra viskas ( OKC thunder , grafikos detales ir t.t. ) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau šnekat apie versijas, tai įsikišiu ir aš. Mėginau visas tris. Pirmoji buvo tragedija, apie ją nėra ir ką šnekėt. Įsirašiau antrą, ir ten jau viskas atrodo lyg ir idealiai, galvojau, kad galutinė, bet draugas atsinešė 3ią parodyt, tai pastebėjau porą skirtumų. Truputį daugiau anti-aliasingo(padailinta grafika), nebepasitaiko super stagios animacijos(bugas), dar susidarė įspūdis, kad mažiau netikroviškų dėjimų pasitaiko(dėl šito nesu tikras). Skirtumai nėra dideli - praktiškai minimalūs - bet kadangi ruošiuos 2k9 visus metus lošt, tai paaukojau ir dar vieną dl'ą. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pati galiu patvirtinti ir as. Turiu isirases visas tris versijas. Treciojoj versijoj pastebejau kad viskas kazkaip vyksta sklandziau lyginant su antraja, taciau sunku pasakyti kas bet manau kad Natt pastebejimai teisingi. Todel rasykites trecia versija :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pati galiu patvirtinti ir as. Turiu isirases visas tris versijas. Treciojoj versijoj pastebejau kad viskas kazkaip vyksta sklandziau lyginant su antraja, taciau sunku pasakyti kas bet manau kad Natt pastebejimai teisingi. Todel rasykites trecia versija :D

Kaip suprasti "viskas vyksta sklandžiau"? Man ir antroj viskas sklandžiai vyksta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ta pirma tipo lieva?Mest lauk?

Redagavo pls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ta pirma tipo lieva?Mest lauk?

Tai jei nieko blogo nepastebi, kam tau ją mest? Žaisk į sveikatą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma yra late beta , ten matosi grafikos skirtumas tikrai , nera OKC thunder komandos , aikstes. Ir dar daug viso kito...Beto jeigu su ja prie live jungsies tai gali but nekas . Antroji man puikiai veikia .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu problema, nes po rungtyniu negaliu paziuret nei top 3 plays, nei hot spots. Beda tame, kad neismeta tos lenteles, kur yra game wrap-up ir kt. Pas mane trecia versija. Tas pats buvo ir ant antros. Gal kas zino kame beda ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu problema, nes po rungtyniu negaliu paziuret nei top 3 plays, nei hot spots. Beda tame, kad neismeta tos lenteles, kur yra game wrap-up ir kt. Pas mane trecia versija. Tas pats buvo ir ant antros. Gal kas zino kame beda ?

Kad pas mane antra versija, viska ismeta . Gal blogai irasei ar kazka... ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negali but del to , kad dvd-rom per greit skaito kompakta ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad pas mane antra versija, viska ismeta . Gal blogai irasei ar kazka... ?

Pas mane irgi viskas OK...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip papasakokit kaip įspūdžiai ir pnš ? Kas naujo, kas gero ??? kaip grafika, kaip gameplayus, pastebėjot kokių bugų ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai krepšinis kaip krepšinis, man jie visi vienodi ;) Bet kažkuom smagiau lyg žaidžias negu 2k8 tik neklausk kuom, nes net pats nežinau, gal čia tik pasąmonė šneka, kad turi būti geriau nes jis naujesnis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip papasakokit kaip įspūdžiai ir pnš ? Kas naujo, kas gero ??? kaip grafika, kaip gameplayus, pastebėjot kokių bugų ?

Ispudziai geri , pagerejo kase nuo 2k8 . Pazek review kokiam IGN.com nes labai jau tyngiu rasyt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.