OutSider

NBA 2K9

Rekomenduojami pranešimai

nera jordano. per brangu jo varda nusipirkt :notworthy: seip man rodos ten kazkaip galima atsisiust rosterius ar ka is kitu, kur butu jordanas :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau NBA 2K9 ir NBA LIVE 09, seis metais mano nuomone NBA LIVE 09 geresnis uz 2K9.

Cia tik mano nuomone, bet Live ir grafika labiau patiko ir judesiai, ir visa kitka. Beto Lietuvos rinktine yra FIBA turnyras ir pan.

LABAS VISIEMS....zmogau akinius uzsidek....kaip nba live 09 gali buti geresnis....geimplejus tragiskas (zaidejai juda netikroviskai,o ir metimas kazkos neatidirbtas,na apie baudu metimus as isvis patylesiu,toki baudu metimai buvo gal 2000 ir veliau metu krepsiniuose,kuriuose reikejo nuspausti tada ,kaip rituliukas bus centre...geda kurejams) ,grafika na nieko,bet jau labai visi zaidejai kudi...

na kas liecia nba 2k9 jis geresnis ,bet turi ir neviena minusa- nera po krepsiu ginybos,beje ,kaip ir nba live.....galima imesti 80% is po krepsio ir jeigu su

stipresniais varzovais zaidi tu priverstas zaist is po krepsio,atkrenta vidutiniai ir tritaskiai metimai. Na manau prie abieju zaidimu kurejams reikia padirbeti,ypac prie nba live geimplejaus....

 

nera jordano. per brangu jo varda nusipirkt :huh: seip man rodos ten kazkaip galima atsisiust rosterius ar ka is kitu, kur butu jordanas :huh:

NESVAIK ZMOGAU, is niekur tu to JORDONO neatsisiusi,nebent pats pas tave atvaziuotu......

 

Pasigedau Jordan'o... Gal tik neradau? Bet peržiūrėjau visas All Stars'ų komandas...

dar geriau paieskok gal ir rasi kur namie ji telika beziurinti.......jis ZMOGAU jau baiges karjiera......paprastai all stars zaidzia tie zaidejai kas zaidzia tu metu sezone .......

 

Ispudziai geri , pagerejo kase nuo 2k8 . Pazek review kokiam IGN.com nes labai jau tyngiu rasyt :huh:

nba 2k9 niekuo nepagerejo,nba live siek tiek dadejo,bet vis

dar atsilieka nuo 2k.....tai tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors jordana tikrai atsisiusi yra dar nba 2k9 sahre roosters kur yra bulls su jordan ir all star teamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.