Rekomenduojami pranešimai

Avowed

Avowed

• Platformos

• PC
    • Xbox Series X
  • Kūrėjas

• Obsidian Entertainment
  • Leidėjas

• Xbox Game Studios
  • Temos

• Fantasy
  • Apie žaidimą

Avowed is Obsidian Entertainment's first role-playing game as part of Xbox Game Studios.

Avowed

Apie žaidimą

Avowed is Obsidian Entertainment's first role-playing game as part of Xbox Game Studios.

Nuotraukos

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Naujausios temos

• Naujausi pranešimai

• na, ką gi. pas mane jau keliauja PS3 konsolės mini papildymas. Devil May Cry 4 (mano kuklia nuomone geriausias serijoje) Bayonetta (visiškas šedevras) Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (labai patikusi dalis, nelabai kuo nusileidžianti ankstesnėms) Metal Gear Rising: Revengeance (superinis Platinum Games spin-offas, teko ir apžvalgą rašyti žurnalui) Lost Planet (čia jau mano fetišas. šiaip vidutiniškas žaidimas, bet man labai mielas) Resident Evil 6 (man paliko didesnį įspūdį nei RE5 ar RE7) Dragon's Dogma (šitą planuoju pirmiausia peržaisti. labai įdomus ir netikėtas japonų bandymas padaryti vakarietišką hack-n-slash RPG) The Evil Within (labai tvirtas RE4 klonas. vienas geriausių. paliko didesnį įspūdį nei antra dalis).  kaip ir priklauso pusė geimų CAPCOM ir visi geimai japoniški :). artimoje ateityje planuoju įsigyti keletą ir vakarietiškų žaidimų. ketvirtadienį bus foto :). 
    • Zaidimas kaip ir buvo pereitas jau senai, ir su Narkata svaigom del jo, bet prisimindamas nutariau priminti ir jums apie si Perla. Kiek pamenu savo karjera tai sitas zaidimas buvo tas, kuris priverte apsiverkti kaip maza mergaite. Bet istikro cia rimtas dalykas. Visa istorija, pats zaidimas. Ir zinoma Oskaro verta pabaiga. Kas nebande siulau isbandyti. Kad zaidimas tokio formato tai dar nieko nereiskia. I ji ideta daug sirdies. 9.0 / 9.5 nuo manes.
    • Zaidimas ne jaunas, bet laikas jam tikrai nepakenke. Tesdamas zaidimu bandymus nusprendziau isbandyti ilgai atideliota Inside. Galiu pasakyti, kad po ilgo laiko megavausi zaidimu ir nenorejau, kad jis baigtusi. Gavau zaidima su atmosfera, tamsiu pasauliu ir daug visko kas tikrai stebino. Visos keistenybes, galvosukiai. Ant kaikuriu tikrai pasitrigau, bet saziningai youtube nesinaudojau. Desimt kart apejau tas pacias vietas kol rasdavau kaip ir ka daryti. Trofeju siaip nemedzioju, tad cia pasinaudojau youtube, kad rasti visas paslaptys ir pabaigti zaidima pilnai. Tikrai nebuciau rades visus ir su geriausiais norais. Pabaiga.. Lengvai sokiruojanti ir.. Atperka visa "varga". Prikibti kaip ir neturiu prie ko. 9.0 / 9.5 nuo manes.
  • 56 PS5 dizainas

1. 1. Ar jums patiko PS5 dizainas?

• Taip
      • Ne
      • Neturiu nuomonės

• Dovanos ir akcijos

• Naujausios viktorinos