Snikerzz

PS2 del vaizdo klausimas

Rekomenduojami pranešimai

gal zinot ar galima biski pagerinti vaizdo kokybe nes kai zaidi zaidima pvz spider man 3 buna kai toli ziuri kaip sakant vaizdas juda beto ne tik kai zaidi spider man 3 bet ir kitus zaidimus

Sry uz durna klausima nes jau nervina lievas vaizdas :?: turbut toks ps2 trukumas nera gero vaizdo kokybes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot ar galima biski pagerinti vaizdo kokybe nes kai zaidi zaidima pvz spider man 3 buna kai toli ziuri kaip sakant vaizdas juda beto ne tik kai zaidi spider man 3 bet ir kitus zaidimus

Sry uz durna klausima nes jau nervina lievas vaizdas :?: turbut toks ps2 trukumas nera gero vaizdo kokybes :D

Cia gal daugiau ziurek telika ir kabelius, pajungima. Greiciausiai TV problemos, PS2 nebent jei butu kox senas chipas galetu skirtingai leist PAL ir NTSC regionu zaidimus. Jei su regionais problemos tai arba telikas senas, arba PS2 chipas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tv gali but nes telikas tikrai senas bet gamespote esu ziurejas pristatymus tai kazkas panasaus irgi yra o tau ira tokios problemos kai judi per zaidima vaizdas biski juda matosi kaip pastato linijos issikreivina ar kazkas panasiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot ar galima biski pagerinti vaizdo kokybe nes kai zaidi zaidima pvz spider man 3 buna kai toli ziuri kaip sakant vaizdas juda beto ne tik kai zaidi spider man 3 bet ir kitus zaidimus

Sry uz durna klausima nes jau nervina lievas vaizdas :?: turbut toks ps2 trukumas nera gero vaizdo kokybes :D

juda tipo mirga/dreba tolumoje esantys objektai - ypach kai juda vaizdas?

jei taip tai cia del mazos rezoliucjos ir slabnu filtravimo algoritmu (ant pc kaukuriu geimu kartasi irgi taip buna kai ijugi filtravimo optimizacijas) ir ce neiko nepadarysi :D geimokdas + ps2 gelezis :D lauk ps2 emuliatoriaus :D tiesa sony gyresi kad ps3 gales pagrazintai ps2 geimus palesti (aukshtesne rezoliucija + AA + AF)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot ar galima biski pagerinti vaizdo kokybe nes kai zaidi zaidima pvz spider man 3 buna kai toli ziuri kaip sakant vaizdas juda beto ne tik kai zaidi spider man 3 bet ir kitus zaidimus

Sry uz durna klausima nes jau nervina lievas vaizdas :?: turbut toks ps2 trukumas nera gero vaizdo kokybes ;)

Isigyk RGB SCART kabeli, jis perduoda geriausia vaizdo kokybe.

O, kad pas tave juda vaizdas, tai cia manau labiau tavo telikas kaltas o ne PS2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaizdas juda del to kad taip ir yra o kas cia blogo,nereikia noret stebuklu is to ps2.jis ir taip pagal savo galinguma rodo tokius grozius kad sunku patiket,viskas priklauso kaip koks zaidimas buna sukurtas,jei zaisdamas pastebi visokius ten tolimus abjektus tai reiskia zaidimas nuobodus,ir visai neitraukia,nes kai gerai isitrauki tai nieko nepastebi ir viskas tada atrodo geriausiai kaip tik gali buti

reikia vertint zaidimus o ne i grafika ziuret,o is tokiu zaidimu pagal filmus tai nereikia kazko tiketis labai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot ar galima biski pagerinti vaizdo kokybe nes kai zaidi zaidima pvz spider man 3 buna kai toli ziuri kaip sakant vaizdas juda beto ne tik kai zaidi spider man 3 bet ir kitus zaidimus

Sry uz durna klausima nes jau nervina lievas vaizdas :?: turbut toks ps2 trukumas nera gero vaizdo kokybes :lol:

Siaip tai labai daug ir nuo pacio geimo priklauso, paciam kazkada teko zaisti ta SPYDERMAN 3 tai jis mane labai nuvyle, apskritai tokie geimai kurie iseina pagal filmus yra lievi (ypac pagal fantastinius, tokius kaip tas pats SPYDERMAN'as ar HULK'as) vat pvz. galima palyginti koki GTA: VC ar GTA: SA su kokiu nors JUST CAUSE, per GTA viskas matosi puikiai, niekas man nejuda ir nesikilnoja, o per ta JUST CAUSE mirga viskas, ypac tolimi objektai, taigi labai daug kas priklauso ir nuo pacio geimo kokybes, kiek kurejai idejo pastangu ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.