no0ne

Need For Speed: Undercover

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Need For Speed: Undercover

 

Aš nežinau kas su EA darosi, tad net ir ranka nekyla rašyt čia kažkokios informacijos.

 

Ne į temą

Paprasčiausiai užmačiau naują gameplay video, ir norėjau paklaust: Kodėl jie tokias nesąmones kuria ? Taigi čia paprasčiausias NFSMW su savo miestu ir mentais + NFSC valdymas ir damage + NFSPS dūmai ir grafika(spėju) ir dar jie tiek pinigų į siužetą investuoja, ten neeilinę istoriją kuria, aktorius samdo... Nu žodžiu... Kokį birzgalą jie mus čia siūlo nekertu :D DOH.... Jeigu leidžia prieš išeinant žaidimui tiek gameplay video nutekint, tai iškart matosi kokiu rimtumu žaidimas yra kuriamas, ir kiek iš jo tikimasi.

"this game has a great chance to be a epic fail"

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo gal ir nieko , bet nieko ispudingo ...

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip uzsikirtusi plokstele - again, again and again - still the same shit, tas pats ir tas pats

nieko naujo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šio žaidimo labai laukiu ir tikiuosi, kad bus kaškas panašaus į undergroundą 2 :D Bet pagal gameplay nieko gero nenusimato :D Galėjo ir tris metus padirbėt prie geimo, bet vistiek laukiam ir tikėkimėms mūsų lukesčius pateisins, ir bus geresnis už PS xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko geresnio is jo ir nesitikejau ;] man jau nuo nfs MW buvo aisku kad daugiau nebus nieko gero

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko geresnio is jo ir nesitikejau ;] man jau nuo nfs MW buvo aisku kad daugiau nebus nieko gero

NFSMW man labai nepatiko, o NFSC buvo lyg ir nušvitimas, nes pakankamai geras žaidimas buvo, patiko man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, sukurti ką nors baisiau už NFS:PS tai kažin ar įmanoma... Bet gal pasistengs...

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai labai laukiu sito game, dabar pamaciau kad panasus i most wanted tai isvis ledas :wacko: vienintelio dalyko ko jame truko tai tiuningo, ir, kad susidauzytu masinos, kaip matome masinos susidauzo, tai gal ir tiuningo bus dadeta :o

 

P.S. kada jis turi iseit? :o

Redagavo dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi rasot kad š**** bet visi losit :wacko: Nu man nesvarbu ar jis su NFSMW grafika ar underground man visada patiko ir patik ! :o Ziauriai laukiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafika tai graži, ebt grynas mw... Ką žn, akži aks čia gero bus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na is sito video susidare nuomone kad is jo negalima daug ko tiketis.. Bus kaip nfsps :wacko:

 

Ne į temą

dzozas, turetu iseiti 2008-11-17
Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvojau čia man vienam pasirodė, kaip MW...

Nuojauta kužda, kad nieko gero nesulauksim, kad ir kiek EA komandu dirbtu prie šito žaidimo( svarbiausia ne kiekybė, o kokybė)

Redagavo holim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.