no0ne

Need For Speed: Undercover

Rekomenduojami pranešimai

Na sunku apsispręsti, vieni sako neblogas kiti kad visiškas š****, nes gaila DVD :thumbsup4: Vis dėlto pinigai...

gaila dvd????? blin gi ne virs simto litu kainuoja kaip koks originalas geimas. suprasciau kad mastytum ar pirkt originala ar ne nes gaila pinigu, o cia dvd uz fucking 10lt. man truksta zodziu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip matau kolkas visi apvarė NFS net nežaidę ;) Aš bent nevarau kol nežaidžiau, o čia visi pamatė žodį, ai ne čia g***** ir t.t. Gal bus norm...

nu as zajdziau taj man biski primene most wanteda(ne del black lits'o)bet sejp taj geras zajdas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na įsirašiau ir aš, visai patiko, tik nervuoja tarkim kad ir pats garažas ir t.t. viskas įeinama per "PAUSE", na man kažkaip neįdomu. Kaip jau kažkas minėjo kam padarytas tas pasivažinėjimas jeigu iki trasų permeta auto. Na nežinau, kažkaip galėjo įdomiau padaryti šį dalyką... O šeip visai smagu palakstyti... Oponentai su MC LA lyginant tai tikrai nieko verti, bet ką jau padarysi, toliau gal bus šiek tiek sunkiau...

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka visa perejau :D Nu paskui pazaidus biski paejus kazkaip idomiau pasidare ir nuomone pasikeite. Bet vistiek galejo padaryt kad difficulty galima butu pasikeist nes nelabai idomu lost kai visada pirmas leki ... Tiuningas man biski kazkoks skurdus. Nu manau ant greicio toks padarytas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ner jis toks blogas kaip cia wisi sneka ir nera jis most wanted copija yra kelios wisai neblogos idejos, kaip lankstymas tarp masinu greitkeliu dideliu greiciu lenktyniaujant ir warzowo pasalinimas sudauzant jo masina. beto grafika tai labai grazi wisas pasaulis masinos labai tikrowiskai atrodo, o dangus tai iswis atrodo kad pro langa ziuretai sauleta diena. dar vienas pliusas kad masinu daug yra ir su dauguma zaidimo metu tenka palakstyt tik labai mazai tiuningo :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiuningo mazai, tai taip. bet kiti dalykai atsveria tai.. MW ir U2 man buvo geriausios zaidimo serijos.. biski nervina tie speedbreikeriai ar kaip jie, na kur suletina laika ir leidzia kaip nori masina issukiot. manau tai nereikalingas dalykas.

 

idomiausia zaidimo dalis man yra greitkeliu lenktynes.. seip zaidimas puse bieso, bet HIGHWAY BATTLES ROCKS!!!

 

einam toliau. nzn ar tai geras ar blogas dalykas bet masinas pagaliau atkure taip kaip turi but: vienos valdosi gerai kitos ne: kur pradzioj duoda 240SX tai gan smagiai vaziavo, po to pasiemiau camaro SS ir wsio sedziu su malka ant ratu.. be suletinimo posukio neina isimt. taigi kad ir kaip trauktu pradzioje neimkit muscle cars ;) nes atsimenu kaip smagiai laksciau ant carbon. tai jega o cia..nu p*

 

 

kitas dalykas holivudine istorija. as dar neperejau daug zaidimo bet is pirmo filmuko ant pc (ant pc maciau ji) ( pasirodo rimtai yra pirmas filmukas ;) ) rodo is keliu veliau busianciu cutsceenus. ir vienoj vietoj pacukas su automatu isirauna .. nu nafik to automato. cia lenktyniu grajsu tai toki ji ir palikim.. istorija nuripinta is greiti ir isiute.. tipo infiltruojas patys zinot ko.. cheezzzyyy. aisku neblogai vaidinimai ir tt. BET STORY SUCKS>>>

 

taigi tai mazdaug viskas ka turiu pasakyt. zinau zinau kaip visada bus nepatenkintu mano pasakymais. man nusi*&(&ikt ant jusu kritikos nes as issakiau savo nuomone. taip ir turi but

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiuningo mazai, tai taip. bet kiti dalykai atsveria tai.. MW ir U2 man buvo geriausios zaidimo serijos.. biski nervina tie speedbreikeriai ar kaip jie, na kur suletina laika ir leidzia kaip nori masina issukiot. manau tai nereikalingas dalykas.

 

idomiausia zaidimo dalis man yra greitkeliu lenktynes.. seip zaidimas puse bieso, bet HIGHWAY BATTLES ROCKS!!!

 

einam toliau. nzn ar tai geras ar blogas dalykas bet masinas pagaliau atkure taip kaip turi but: vienos valdosi gerai kitos ne: kur pradzioj duoda 240SX tai gan smagiai vaziavo, po to pasiemiau camaro SS ir wsio sedziu su malka ant ratu.. be suletinimo posukio neina isimt. taigi kad ir kaip trauktu pradzioje neimkit muscle cars :P nes atsimenu kaip smagiai laksciau ant carbon. tai jega o cia..nu p*

kitas dalykas holivudine istorija. as dar neperejau daug zaidimo bet is pirmo filmuko ant pc (ant pc maciau ji) ( pasirodo rimtai yra pirmas filmukas :P ) rodo is keliu veliau busianciu cutsceenus. ir vienoj vietoj pacukas su automatu isirauna .. nu nafik to automato. cia lenktyniu grajsu tai toki ji ir palikim.. istorija nuripinta is greiti ir isiute.. tipo infiltruojas patys zinot ko.. cheezzzyyy. aisku neblogai vaidinimai ir tt. BET STORY SUCKS>>>

 

taigi tai mazdaug viskas ka turiu pasakyt. zinau zinau kaip visada bus nepatenkintu mano pasakymais. man nusi*&(&ikt ant jusu kritikos nes as issakiau savo nuomone. taip ir turi but

Ne į temą

Speedbreaker reikalingas, kad būtų galima laisvai išsukti sunkų posūkį neatsitrenkus. Jis labai reikalingas.

 

Šiaip žaidimas nieko toks. Pabaigoj sunku labai pasidaro. Lėki virš 300 ir negali sulėtint, nes jei taip padarysi iš kart apdės. Man asmeniškai filmukai nepatinka. Aktoriai parinkti nevykę kažkokie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žaidžiau tik pačią pradžią, bet tie realūs filmukai tikrai padaryti man bent įdomiai, pirmą kartą tokį žaidimą matau, nors aišku nesu jų daug žaidęs, gal koks žaidimas irgi turi šį dalyką, bet man tai naujiena, tai smagu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kazkas rase kad masinos valdosi kaip reikiant, :) na as patylesiu geriau jau apie masinu atitinkama elgesi,nes cia ne ne panasu i masinu tikroviska elgesy,ir to niekas cia ir nedejo,valdosi kaip ir kitose arkadose,nzn kam cia sunku su tais muscle carais vazinet,nieko sunkaus visiskai,bent jau idomiau kad bisk ikazkie uzsimeto kad ir Cuda pvz,bet valdyt kad butu sunku tai net nepanasu i mc la,vaiku zadimai visiskai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kazkas rase kad masinos valdosi kaip reikiant, :) na as patylesiu geriau jau apie masinu atitinkama elgesi,nes cia ne ne panasu i masinu tikroviska elgesy,ir to niekas cia ir nedejo,valdosi kaip ir kitose arkadose,nzn kam cia sunku su tais muscle carais vazinet,nieko sunkaus visiskai,bent jau idomiau kad bisk ikazkie uzsimeto kad ir Cuda pvz,bet valdyt kad butu sunku tai net nepanasu i mc la,vaiku zadimai visiskai

Na masinos tai tikrai lengvai valdosi ir isiema posukius. Kazkaip geriausiai man buvo ant carbon'o tas valdymas. Ir dar vienas dalykas neydomus kad visa laika pirma leki. Tik ant galo jau idomiau pasidare... Redagavo Ciufa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar neperejau bet vis dar zaidziu.Viskas patiko,iskyrus dabar kokios nesamones prasidejo ;] Persistenge...Lekent masina 361KM/h greiciu mentai pralekia kaip pro stovinti ir speja uztvert kelia.Tai bent kaip idomu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.