Kaifas

Fable 2

Rekomenduojami pranešimai

Man tai fable 2 šiaip sau toks ;/ Nei grafika, nei istorija, nei pats gameplay'us nespindi išbaigtumu, tad greit pabodo.

bet ant boxo nieko geriau nera is sio zanro... koks fallout 3 kaip ir rpg bet jau visiskai kitoks..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patiko patiko! vkr vakare isirasiau taj dar iki dbr losiu. na buvau snustelejas :unsure:

as tai dabar zaidziu vis per nauja ir darau skirtingus sprendimus :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai dabar zaidziu vis per nauja ir darau skirtingus sprendimus

Tau nenusibosta is naujo losti ? As tai isnaujo zaisciau tik del achievementu :D . Zaidimas patiko, siek tiek idomesnis uz pirmaja dali, labai gerai kad galima dirbti ir pan. dalykus, zaidimas tikrai geras ir vertas pameginimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau nenusibosta is naujo losti ? As tai isnaujo zaisciau tik del achievementu :D . Zaidimas patiko, siek tiek idomesnis uz pirmaja dali, labai gerai kad galima dirbti ir pan. dalykus, zaidimas tikrai geras ir vertas pameginimo.

na siaip dar tik antra karta uzbaigineju :) tai dar nenusibodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fsio. perejau. b** gaila suneko. bet vistiek turtus pasirinkau ;D

Redagavo Marcelo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau nenusibosta is naujo losti ? As tai isnaujo zaisciau tik del achievementu :( . Zaidimas patiko, siek tiek idomesnis uz pirmaja dali, labai gerai kad galima dirbti ir pan. dalykus, zaidimas tikrai geras ir vertas pameginimo.

Fable pirmą dalį perėjau 6 kartus :) :) kažkaip idomu budavo ant pirmo xbox'o lošt per naujo kuriant vis kitokius veikejus ;D Čia užteko pereit du kartus, trečia tingiu labai, nes turiu dar daug neužbaigtu žaidimu...

Seip fable pirma dalis istorijos prasme gal kiek geresne buvo, na čia gameplay'jus aišku geresnis ;D Namus galima statyt,savo verslą turėt, daugiau blogio/gerio ivairoves, gali zmona su vaikais turet,bendraut normaliai, beto kai pradedi shokt/dainuot tai zmones susirenka taves apžiurinėt, darbu sistema dar gera labai ;D minigeimai su kortom irgi geri,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o fable2 papyldimai kainuoja tam tikra tasku skaiciu,uz kuriuos reikia pinigus moket? labai noretusi knothole island pamatyt ir nauju daiktu gauti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o fable2 papyldimai kainuoja tam tikra tasku skaiciu,uz kuriuos reikia pinigus moket? labai noretusi knothole island pamatyt ir nauju daiktu gauti..

Knothole Island Updeitas yra nemokamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Knothole Island Updeitas yra nemokamas.

deja, "premium" versija kainuoja. Be to tame DLC gali šunį prikelt ;)

Redagavo zozole003

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Knothole Island Updeitas yra nemokamas.

as atsisiunciau ta updeita knothole island bet niekas nepasikeite lyg ir : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja, "premium" versija kainuoja. Be to tame DLC gali šunį prikelt :)

Nesamone ,kad as cia neseniai siunciausi irgi buvau visa zaidima perejas ir ziurejau Fable 2 Papildymus buvo Knothole Island free virs 500MB+ Uzima. Parsisiunciau viskas veikia ir galejau prikelt suny savo ,bet man atrodo reik paaukot kazkiek zmoniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip gailma dirbt kitokius darbus,nes man db tik kalviu leidzia, o is tas sauklio (city crieg vadinas) nusipirkau butcher,bet nezianu kur ta mesine yra ar cia visai kas kita? padekit kas zinot.

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip gailma dirbt kitokius darbus,nes man db tik kalviu leidzia, o is tas sauklio (city crieg vadinas) nusipirkau butcher,bet nezianu kur ta mesine yra ar cia visai kas kita? padekit kas zinot.

ziurek tarp meniu "jobs" skiltyje dazniausia buna pasiulymai. reikia atidengt visus miestus. bet seip man geriausias visada buvo shaltkalvio darbas. kaskaip grejciausiai rinkdavosi pinigai :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.