Kaifas

Fable 2

Rekomenduojami pranešimai

Bowerstone Market, miesto centre yra toks shopas kur ten pbuoliai sukrauti ir t.t. Ten ir rasi. Pažiek, prie ayugalo kad fatness rašytų -5 ar -10

Dekui :thumbsup4: . Dar vieno dalyko noreciau paklaust. Ar yra normalus armorai ? Ar tik ten tie rubai nes as niekur nerandu ;) Jei yra tai kokia shope pirkt ? Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui :thumbsup4: . Dar vieno dalyko noreciau paklaust. Ar yra normalus armorai ? Ar tik ten tie rubai nes as niekur nerandu ;) Jei yra tai kokia shope pirkt ? Dekui.

Kad tas armoras hp neprideda. Tik actractivness ir kt.

 

gausiu armora kai gryši iš to bokšto karaliaus, ten tokie dideli šarvai bus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nenoriu kurt naujos temos tai i sia parasysiu... Gal kas zino kokia apytiksle butu verte parduodant nauja orginalu fable 2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma Fable dali esu perejas keturiss kartus maziausiai. Tikiuosi su Fable II bus lygiai taspats :D

 

Jei kam idomu ir sunku ar nezinot kaip ivikdyti achievement'us tai stai gid'as (angliskai)

 

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=97824

 

EDIT: Gal kas zinot gera buda uzsidirbti pinigu. Daug ir greitai, nes ziurejau internete tai nelabai pagavau... :D

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noriu paklausti ar jum buvo problema su fable 2 wii60 is l'm?nes as isijunges paskutiny zaista save man buna tik juodas ekranas,bet muzika eina. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noriu paklausti ar jum buvo problema su fable 2 wii60 is l'm?nes as isijunges paskutiny zaista save man buna tik juodas ekranas,bet muzika eina. :)

Atsisiuntęs esu jį, bet abgx360 teigia, jog čia kažkoks negeras relyzas. Tai net ir nebandžiau rašyt į diską.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noriu paklausti ar jum buvo problema su fable 2 wii60 is l'm?nes as isijunges paskutiny zaista save man buna tik juodas ekranas,bet muzika eina. :)

Ne į temą

As atsisiunciau is ten pat, su abg susitvarkiau viska bet kas durna kad ten nera anglu kalbos. Prancuzu atrodo jei neklystu. O kalbos neina pasikeist taip kad verbas suniui ant uodegos (Nors dar 49 verbai liko :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As atsisiunciau is ten pat, su abg susitvarkiau viska bet kas durna kad ten nera anglu kalbos. Prancuzu atrodo jei neklystu. O kalbos neina pasikeist taip kad verbas suniui ant uodegos (Nors dar 49 verbai liko :))

Kaip tai verbas :) Verbu sekmadienis jau seniai praejo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziau sita Game na gana ydomus :) , yra panasumu y Fable:The Lost Chapters kuri zaidziau ant PC , bet tikrai zymiai geresnis man atrodo kad sis zaidimas tikrai vertas demesio :)

Jei kam nors pinigu truksta tai paieskokit YouTube Fable 2 Money Cheat yra issamiu gidu :)

Redagavo MoNaco
pasikartosiu, ar butina issiskirti boldu? naudok ji jei nori teksto dali iskirti, o ne visam postui!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko baisiai iki puses geimas. to toliau :) Praktiskai mano tipas yra viska ilandzios ir nagrinet ir nepatinka naudotis fast travelais. tai cia blyn pradejo siuntines per tas pacias vietas is vien. ir vis puola toj pacioj vietoj tie patys monstrai. uzpypino negyvai. buisiai nusivyliau grajum.... Ehhh.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras tas FABLE 2. :thumbsup4:

Gal turit ką nors panašaus pasiūlyt sugraint kaip FABLIUKAS 2? Nesiųlykit pirmojo, ant PC negrainu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras tas FABLE 2. :thumbsup4:

Gal turit ką nors panašaus pasiūlyt sugraint kaip FABLIUKAS 2? Nesiųlykit pirmojo, ant PC negrainu.

Ne į temą

tai kad nelabai ir yra ka pasiulyt siuo metu, gale metu turetu pora neblogu rpg iseit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai fable 2 šiaip sau toks ;/ Nei grafika, nei istorija, nei pats gameplay'us nespindi išbaigtumu, tad greit pabodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.