OutSider

Fall 2008 Dashboard

Rekomenduojami pranešimai

  slaptas parašė:

O kas su nulaužta sėdi ir atsinaujinęs yra? :D Nenoriu ban'o gauti...

saugu.. saugu
  Citata

<+c4eva> all good and safe, disc checks optimised but same type!

Redagavo H117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi BenQ, bet jokio bano. I live daugiau ir nesijungsiu, jis man tik del updeitu reikalingas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  pihx2 parašė:

Ziurekit kokios naujienos... nezinia tiketi ar ne.

http://www.games.lt/g/clubnews.full/14598

o cia is kur paimta:

http://n4g.com/xbox360/News-233917.aspx

Skaityti daugiau  

Kažkaip netikiu, kad dėl to gali būti RROD, juk prie ko DASHBOARD ir perkaitimas? Keista kažkas? Tikrai netikiu. MS turėtų greit išleisti update bet kokiu atveju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir kazkaip netikiu kad nuo dashboard'o gali perkaisti xbox'as :D Nzn ka jie ten sneka bet as netikiu man viskas normaliai ir su teliku ir su boxu. Tad ramus sedziu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl NXE galima gauti RROD? Vos nenukritau nuo kėdės iš juoko :D :D

Šiandien Mirror's Edge žaidžiau iš HDD ~4val ir jokio lago, vaizdo dingimo ar panašių dalykų nebuvo. Konsolė po geiminimo kaip visada buvo šiek tiek šilta.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten naujiena parase PS3 fanboy`ius ;] ko daugiau galima tiketis... Pats buvau nuleakinta versija isirases,veike viskas ok,atsinaujinau vakar ir oficiale,taip pat jokiu problemu nebuvo ;]

Edit : o lengviausias budas pasigavus rrod dabar suverst kalte nxe ;]

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Taip taip, jau sunkiai rasi naują žaidimą, kuris Day 1 patch negauna, bet ką aš norėjau pasakyti, kad didžioji dauguma žaidimų veikia puikiai ir be tų Day 1 patch'ų, tiesiai iš disko, ko pasekoje yra verta juos kolekcionuoti  Pavadinčiau developer'ius tinginiais tiesiog, nes nematau priežaščių neįdėti pilną žaidimo build'ą į diską, kai jau yra priduodama spausdinti juos, čia tiesiog yra didelė šių dienų nesamonė žaidimų pasaulyje. O su Nintendo visai kita situacija yra, nes su naujuoju Switch 2 leidėjams yra siūloma labai pigi tik licenzijos tipo kortelė, kur žaidimą reikės atsisiūsti ir daug brangesnė 64GB kortelė, kurios vieneto kaina leidėjui yra apie ~$16, kas yra kosmosas, todėl dauguma leidėjų pasirinks taupyti tiesiog. Pilni žaidimai dėžutėje (64GB) kol kas patvirtinti tik Nintendo eksliuzyviniams žaidimams, šios problemos nėra pas Sony, nes jie patys gamina BD-XL 100GB diskus, kurie kainuoja centus lyginant su Nintendo kortelėmis. Pas Microsoft truputi labiau problematiška, nes jie patys negamina diskų, tai žaidimų build'ų spausdinimas keliauja per kompanijas tuom užsiimančias, kas truputį pakelia diskų kainą, bet toli gražu iki tokių kainų, kaip pas Nintendo. O aplamai, Microsoft strategija pirmoje vietoje yra gamepass, tai ten tiesiog žaidėjų rinkai tie diskai mažai kam įdomus aplamai, ko pasekoje vis mažiau ir mažiau matome fizines versijas žaidimų iš Xbox Game Studios.
    • tikrai ne vienas. gal pats ziauriausiai nedadirbtas, bet dabar beveik visi zaidimai gauna day 1 patcha. o kas del disku tai kuo toliau tuo labiau visi eis link to, kad diske bus tik leidimas atsisiusti zaidima.  pvz: nintendo jau net oficialiai pasake, kad kai kurios fizines laikmenus tures tik licenzijos rakta.
    • Taip, šis Doom, Indiana bei paskutinieji CoD žaidimai tikrai tik licenzijos failai diskuose, bet čia gal tik ir tokie <1% iš visų žaidimų. Būtent, kad tik ir toks vienas.
    • pagal gandus be 2027 neisleis
    • Nu nes CD Project yra sakiusi, jog taiko savo modelį pagal Rockstar, maniau čia visiems žinomas dalykas. Nors paskutiniu metu nusisuko nuo to modelio kiek, nes kuria vienu metu du žaidimus.   Labai abejoju, ypatingai, kaip jie atsiprašinėjo po Cyberpunk 2077 releaso ir žadėjo viską ištaisyti ir nekartoti klaidų...ir kas pasakys, kad jie neištesėjo, žaidimas ištaisytas ir expansionas vienas geresnių ever.   Būtent, tik tiek, kad The Witcher 3 bugų lygis palyginus su Cyberpunk 2077 buvo minimalus, manau visada išleidžiant tokį milžinišką geimą paleidus jį milijonams naudotojų atsiras daugybė bugų, bet juos ištaisyt greitai gali.
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos