OutSider

Fall 2008 Dashboard

Rekomenduojami pranešimai

Taigi tataigi... Naujasis dashboard'as nu'leak'intas, mėtosi xbox-sky, skanaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu daug kam banai pareis ;) O šeip gal visai ir nieko, ta kaip wii avatarų systema biški mažvaikiška, bet atrodo pusėtiniška...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va taip jis atrodis

 

Nuotrauka

 

Nektarus expermentuotojai gali parsipūsti is piratebay

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu daug kam banai pareis ;) O šeip gal visai ir nieko, ta kaip wii avatarų systema biški mažvaikiška, bet atrodo pusėtiniška...

Man tai tie avatar'ai ir šiaip išvaizda mažiausiai rūpi. Svarbiausia, kad galima žaidimo backup'ą X'o HDD pasidaryti ir taip sumažinti loading'o trukmę.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai tie avatar'ai ir šiaip išvaizda mažiausiai rūpi. Svarbiausia, kad galima žaidimo backup'ą X'o HDD pasidaryti ir taip sumažinti loading'o trukmę.

Nu jo, bet žinai,kai pas mane 20GB,ir kai inrašyti žaidimai užema apie 7GB, tai net trys netilptų...Nu nelabai ten ir trukmę sumažina, kaip čia parodyta
,nebent kituose žaidimuose..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, bet vat man įdomu kaip su tais banais, nes gal kokią naują sekimo sistemą sugalvojo ;) Visus piratkius išbanins tai nieko gero nebus... Ką manote? Rašytis? Jau kas nors įsirašė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad nebanins. Daug userių MS praras tada. Ir koks jiems skirtumas iš ko gaus pinigus, iš pirato ar iš originalo, vistiek jei žmogus norės lošt, tai ir mokės pinigus, pirks Gold'us etc. Bet prieš tą naują dashboardą vistiek susilaikau lošdamas leakus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane tai tikrai gerai atrodo, bet senas tai priprate tai kažkaip nelabai ir idomu bus...

Daug ispudžiu gavau ant to x'o. Užvakar Bibliotekoje išbandžiau xbox'ą su Forza 2 ir Thirteen Nights ar kaip ten toks žaidimukas tai visai patiko.

Dashboardais tai tikrai labai pasikeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne loadinge esme speju ir lazeris ne taip naudosis boxo ,maziau ir diska suks ,taigi jis bus ilgamziskesnis.Be to per nba 2k visai gali but kad uzkraus pvz rungtynes ir diskas visu varzybu metu net nesisuks...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox-sky komentaruose dauguma rašo, jog nepavyksta susiinstaliuoti, kažkam pavyko, dar kažkas rašo, jog čia senas update. Aš pats nebandžiau, tai negaliu pakomentuoti.

 

Cia ne loadinge esme speju ir lazeris ne taip naudosis boxo ,maziau ir diska suks ,taigi jis bus ilgamziskesnis.Be to per nba 2k visai gali but kad uzkraus pvz rungtynes ir diskas visu varzybu metu net nesisuks...

Nežinau, kur esmė yra tau, man tai loading'e. Tai savaime aišku, jog lazeris nesinaudos, jei iš HDD skaitys...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.