xargentum

Y kuriuos geriau?

Rekomenduojami pranešimai

Na žinok aš irgi ilgą laiką buvau prieš tuos "tortus", bet kai buvau kritiškai pritrūkęs sumausčiau viską į juos ir naudojuosi jau metus laiko ir sakyčiau visai nesibraižo. Reikia mokėti saugoti. Jeigu emokėti ir dėžutėse suvarysi. Tortai puikus būdas optimaliai suvaryti daug diskų į vieną krūvą ir patogiai (gal ir nevisai) laikyti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Broku like in kai perki brokuotus DVD? Nea kolkas nepasitaikė ir jau esu pirkes ~10 Verbatim DVD pack'ų. Viskas tvarkoje. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia tie patys verbatimai tik jie yra su storaisiais viršeliais :)

 

Nepasigailėsi, duodu 99.9% :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu seip man rodos tie juodi geresni uz tuos paprastus pilkus... :)

 

Papildyta po 16 valandos(-ų) 20 minutės(-čių):

 

Gal ps2 lazeris geriau nuskaito juodus kompaktus negu tuos paprastus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vėlesnio modelio storieji turi supportą ir +`iniams ir tokių teko matyti ne vieną jau man asmeniškai. Bet visdėlto jeigu nėra aišku aš atitinkamas PS2 skaito + geriau rašyti 5 -, nes tada būsi tikras, kad įrašytas žaidimas veiks. O skirtumo jokio nėra ar - diskai ar + diskai yra. Nori būti 100% tikras - varai 5 - ir viskas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar tiesa kad tipo PS2 lazeri gadina diskai su violetines spalvos dugnai?Ar yra lietuvoje pirkt dvd diske ne violetiniais dugnais jei taip kas gamina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau nelabai yra kitokių spalvų. Svarbiausia pirk gerus diskus (pvz. Verbatim / TDK) ir neimk į galvą dėl tų spalvų. Vistiek lazeris dėvisi nepriklausomai nuo dugno spalvos. Diskų kokybė turi daug didesnę įtaką nei jos spalva šiuo atveju. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.