xargentum

Test Drive: Unlimited

Rekomenduojami pranešimai

Man tai visai nepatiko, nes neidomu ir su tuo joystick'u vairuot sunku, bet garsas ir grafika gera, dar patiko didelis plotas, ne tai kaip senesnese test drive versijose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

carbon nesilygins su situ niekados zaidimu.Carbon labai trumpas,ir ten netikrovisakai valdymas masinos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau perėjau netoli40% žaidimo, tai jei užknisa lenktynės smagu po salą šiaip palakstyt. Ir valdyt nėra sunku priprast, iš pradžių man irgi analogas nepatiko, o dabar jau įsimeistrinau ir su Alfa Romeo C8 Competizione Mclaren F1 apdėjau :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau perėjau netoli40% žaidimo, tai jei užknisa lenktynės smagu po salą šiaip palakstyt. Ir valdyt nėra sunku priprast, iš pradžių man irgi analogas nepatiko, o dabar jau įsimeistrinau ir su Alfa Romeo C8 Competizione Mclaren F1 apdėjau :(

O ta SALA YRA ANT ps2 wersijos? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks man ant PSP paziuret kas gero :( siunciuosi siuo metu (jauciu kad nusivilsiu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pats žaidimo plotas nuo PC ir X360 versijų nesiskiria :)

Tai tas TELEPORTAS ant kalno to yra ar kur?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pats žaidimo plotas nuo PC ir X360 versijų nesiskiria :)

Tai tas TELEPORTAS ant kalno to yra ar kur?

Ai tipo į vieną iš mažesnių salų galima teleportuotis? To nežinau, neiškojau, nesidomėjau :) Gal ir yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks man ant PSP paziuret kas gero :) siunciuosi siuo metu (jauciu kad nusivilsiu)

psp versija tai nusivyliau tikrai,idomu kiek ps2 geresne,nes psp tai pazaidziau gal 10 min ir viskas,be rysio,tiek grafika prasta,tiek valdymas,krc lievas zaidimas,jauciu reiks ismegint pc versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats dar Kovo mėnesį ant PS2 įsirašęs, irgi trumpai labai pažaidžiau, kažkaip nepatiko, bet va dabar gal prieš savaitę vėl įsijungiau, pradėjau toliau žaist ir pradėjau vis labiau patikt :) Tik jau kuo toliau tuo lengviau tuos pinigus gaut tai nebe taip įdomu... Jau pusantro milijono turiu, 3 namus 14 mašinų ir toliau žaist galima praktiškai neleidžiant pinigų: Tiek mašinas, tiek jų variklio pagerinimus galima laimėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kjp jum test drive unlimited ant ps2 kazkur skaiciau kad grafika labai bloga ir motociklu negalima pirk ir sawo zmogaus aprenginet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika nebloga (net sakyčiau gera), mocų nėra, o dėl žmogaus nežinau :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika išties labai prasta, net nėra ką lyginti su NFS serija, patarčiau net nepirkti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.