Jumaxas

Microsoft Xbox 360 HDMI 60GB pirkimas!

Rekomenduojami pranešimai

Kad pas juos neesu mates tos kainos 1000+ kad butu kada pakelta... Jau gal 3men stabiliai kaina stovi, na berods per pora litu pakilo.. Apsilanakau ten gan daznai ir tikrinu kainas :rolleyes:

Nuotrauka

 

Na kad aiskiai parasyta anksciau kainavo 1068Lt dabar akcija ir kainuoja 883Lt

Redagavo bartas8666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jie parasyt daug ka gali :rolleyes: Gal dar kels iki tokios kainos arba ta kaina buvo labai trumpa laiko tarpa nes sakau tam psl lankausi gan daznai ir tikrai nepastebejo jog x'so kaina butu buvus pakelta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jie parasyt daug ka gali :rolleyes: Gal dar kels iki tokios kainos arba ta kaina buvo labai trumpa laiko tarpa nes sakau tam psl lankausi gan daznai ir tikrai nepastebejo jog x'so kaina butu buvus pakelta...

Kox skirtumas, jie gal raso kaina kokia pas kitus :D Kaip bebutu vieni is pigiausiu cia :) Kox skirtumas ka raso nor sir buvo: 13000 dabar 883 :D esme kokia db kaina ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kox skirtumas, jie gal raso kaina kokia pas kitus :D Kaip bebutu vieni is pigiausiu cia :D Kox skirtumas ka raso nor sir buvo: 13000 dabar 883 :D esme kokia db kaina :D

Tai man irodineja jog nuolaida jie daro :D Kad pas juos nebuvo tokios kainos tai kokia cia nuolaida :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip tik vakar uzsisakiau xbox premium is ten.Siandien paskambino susitarem kad kita savaite pirmadieni arba antradieni pristatis nes nebeturi sandeliuos tai gali buti kad papuls naujo modelio. :D O dabar gan didele nuolaida Xbox premium vietoi 1064lt kaina 883lt

Tai del gaminio datos nesidomejai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau temos autoriaus bet gal nekuriu naujos temos. Kiek ziurejau tai supratau kad nera arcade hdmi, ar ant senesniu tik nera? ir ar man verta premium imt pas mane kompo monitorius kartu su teliku tai filmus ziuriu per pc tai mano manymu nelabai verta man premium ar labai skiriasi xbox apkrovimas kai zaidimas irasytas i harda? Ar del to verta pirkti premium?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau temos autoriaus bet gal nekuriu naujos temos. Kiek ziurejau tai supratau kad nera arcade hdmi, ar ant senesniu tik nera? ir ar man verta premium imt pas mane kompo monitorius kartu su teliku tai filmus ziuriu per pc tai mano manymu nelabai verta man premium ar labai skiriasi xbox apkrovimas kai zaidimas irasytas i harda? Ar del to verta pirkti premium?

Ne į temą

HDMI junktis siais laikais yra ir ant arcade, manau imk premium ir nesuk galvos nes lazeris maziau gadinsis ir seip maziau garso bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar nezinot kaip su game.co.uk as turiu kas man parsiustu i Lietuva bet nezinau kaip ten su jasperiais gal kas is ten pirkot? nes pvz data yra tik senu xbox kada pagaminti o nuajesniu kur su zaidimais parduoda nera

Redagavo mantazs13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jie ten nesiknis ir neziures pagaminimo laiko, taigi pirkdamas bandai islost (o seip game.co.uk yra gera parduotuve)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is game.co.uk uz anglijos ribu konsoliu nesiuncia (svorio riba 1kg,o xbox sveria 3-4kg)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikeliu sia tema, nes nenoriu antros kurt. ar kas yra pirke xbox premiuma pigu.lt? ar i komplektacija ieina hdmi ar koks ten laidas?

Redagavo 3dwa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikeliu sia tema, nes nenoriu antros kurt. ar kas yra pirke xbox premiuma pigu.lt? ar i komplektacija ieina hdmi ar koks ten laidas?

 

Pažįstu pirkusius į premium paketą HDMI kabelis nededamas niekur

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.