hamann

Microsoft bans modded 360s

Rekomenduojami pranešimai

nu ka katik ikises kabeli buvau, nesijunge:) matyt ir as bana gavau;]] nu ka padarysi, gyvenau beveik metus be live isgyvensiu ir toliau :) tik idomu kiek procentu visu xbox live naudotoju isbanino ;]]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka katik ikises kabeli buvau, nesijunge:) matyt ir as bana gavau;]] nu ka padarysi, gyvenau beveik metus be live isgyvensiu ir toliau :) tik idomu kiek procentu visu xbox live naudotoju isbanino ;]]]

Kaip tu galejai gaut bana jai tu xbox live nelosiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka katik ikises kabeli buvau, nesijunge:) matyt ir as bana gavau;]] nu ka padarysi, gyvenau beveik metus be live isgyvensiu ir toliau :) tik idomu kiek procentu visu xbox live naudotoju isbanino ;]]]

Kaip tu galejai gaut bana jai tu xbox live nelosiai?

nu per paskutini menesi palosiau kokius 5 kart ir va gavau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

heh nebloga radau, kam dar nepasiseke:

http://www.youtube.com/watch?v=kYvZnTFpip0

;)

cia gera mintis nusipirkti xbox360 baninta pigiau,na pvz man niekad nereiks to live tai koks skirtumas,kodel tada negaleciau paimti kazkieno uzbaninta xboxa,bet kaina turetu but tada mazesne negu geru boxu naudotu,but visai gerai tiem kam nerupi tie live 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėkit, kaip db daryt - ar pirkt iš parduotuvės, ar iš tokio vyruko (klasioko draugo), kuris parduoda xbox premium su 2 belaidžiais pulteliais, tais hd laidais, tipo nulaužtas (nežino kaip), bet lygtai nesijungęs į live. O kai klausiau, o interneto laidus duosi? Sako nžn, nebuvo. Ar jis greičiausiai bus neišmanėlis, ar suktas baxūras? Ir kaip su tuo fw, jei pas jį flashintas, tai iš jo turėčiau gaut kompaktą su pirmąja fw?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikalauk orginalo firmware, ir abu isbandykit boksa internete; kitaip nepirk, jei nenori rizikuot.

kaikuriu boksu nebeimanoma atnaujint flasho, jei neturi orginalo firmware.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikalauk orginalo firmware, ir abu isbandykit boksa internete; kitaip nepirk, jei nenori rizikuot.

kaikuriu boksu nebeimanoma atnaujint flasho, jei neturi orginalo firmware.

O jei tas vyrukas buvo dundukas, ir nereikalavo originalaus fw iš to, kas flashino? Tada amen?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada derekis del kainos. siaip hitachi diskasukius galima ir be orginalo atnaujinti, bet orginalas visvien labai svarbus dalykas yra ateiciai, gali but reikalingas ir tt.. derekis atatinkamai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikalauk orginalo firmware, ir abu isbandykit boksa internete; kitaip nepirk, jei nenori rizikuot.

kaikuriu boksu nebeimanoma atnaujint flasho, jei neturi orginalo firmware.

tai jei isbandys tai ir uzbanins;]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš nesuprantu, čia banina visus su flashintais xboxais kurie jungiasi laiv, ar tik tuos kurie lošia backupus laive, nes iš visų tų temų supratau, kad banus gauna tik tie kurie lošia backupus XBL.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.