karalaitis

Midnight Club Los Angeles Remix

Rekomenduojami pranešimai

man kaip tokiam kuriam labai patinka racing games tai sitas visai nepatiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitas žaidimas toks geras, tokia gera grafika, priekis kelias su gera muscle, ir toks ahuienas tiuningas užsideda, už nfs ant pc geriau... Pats geriausias žaidimas kokį žaidžiau, bet iš tyo gerumo man jis atsibodo po to ;D Kažkaip viskas panašėja, tos lenktynės ir pan.. Ir misijos kartais sunkios būna. Na bet tikrai patariu palošt :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip tokiam kuriam labai patinka racing games tai sitas visai nepatiko

Ir kodel gi scalman nepatiko tau m? pavizdziui man tai atsipalaidavimui tokia arkadele visai nieko. Nelabai yra ka lygint su nfs serijom ant psp (nebent valdymas yra tikrai geresnis ant nfs) neskaitant valdymo zaidimas tikrai ispudingai atrodo. Ypac tas bluras suteikia tokio smooth zaidimui. Bei kai kurie efektai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, išbandžiau CWCheat ant šito žaidimo, viskas oki doki, pinigų dahuje su biški ir pan... Bet dabar dingo visos trasos, na career mode (L.A.), map'e yra tik garažas parodytas, statistikoj rašo kad išėjau dar tik 44%, įeinu į map'ą, pažiūriu misijas, ten rašo kad dar turiu įvygdyt 5 trasas su Luxury class mašina, aš ją turiu, bet man nerodo trasų. Gal kas žino ką daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai patiko šis žaidimas geras soundtrackas liux ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. Problema turiu su situ zaidimu. Atsisiunciau isidejau i psp pereinu 3% ir kai noriu pradeti kitas lenktynes man jis tiesiog uzlusta ir issijungia. Turiu 5.50v. Gal kam buvo panasiai ir issprendet sita dalyka? Ar tiesiog gal pats zaidimas suluzes truputi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. Problema turiu su situ zaidimu. Atsisiunciau isidejau i psp pereinu 3% ir kai noriu pradeti kitas lenktynes man jis tiesiog uzlusta ir issijungia. Turiu 5.50v. Gal kam buvo panasiai ir issprendet sita dalyka? Ar tiesiog gal pats zaidimas suluzes truputi?

Čia viskas del custom firmware 5.50 versijos, tokiu kaip 5.50-Gen D, 5.50-Gen D-3 ir t.t., šitų versijų didžiausias minusas yra tai, kad kai kurie senesni žaidimai taip pat ir midnight club: LA remix, veikia nestabiliai (užstringa žaidžiant ar pastoviai vienoje vietoje užstringa, neina išsisaugot žaidimo), bet su naujesniais žaidimais kurie reikalauja didesnes nei 5.50 firmware versijos, veikia gerai, be problemu. Aš isirašęs 5.03 Gen-C versija, tai man MC: La remix veikia be priekaištu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau as irgi ta isirasyti.Gal koki linka ar kazka panasaus numestum kaip is 5.5 manos i tokia kai ppas tave?

Redagavo creative369

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

noreciau as irgi ta isirasyti.Gal koki linka ar kazka panasaus numestum kaip is 5.5 manos i tokia kai ppas tave?

Koks pas tave psp modelis ? 100x, 200x, 300x ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

2000

Pasidomek, psp firmware skiltyje yra jau tokių atveju buve ir temos parašytos, dar gidų skiltis yra, viskas aprašyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal seip kokie vaistai egzistuoja sitam zaidimui 5.50 versijai? :) ar dar kokia patch programa ar kazkas pan :) dabar lemba del 1 geimo abydna perrasinet versija visa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.