IMG 9420
 

IMG 9420

Na, o čia visos mano sukauptos konsolės, ateityje bus daugiau ;) Beje, spintelėse ir stalčiuose slepiasi daug pultelių ir priedų skirtų šioms konsolėms :D

  • Patinka 10
Iš albumo:

LFXiksas ir jo konsolės.

  • 50 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 290 nuotraukos komentarų

IMG 9420 nuotraukos informacija

Fotografuota su Canon Canon PowerShot S3 IS

  • 6 mm
  • 1/60
  • f f/2.7
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Man pati gražiausia yra PSone slim. :thumbsup4: Net užsinorėjau turėti. Pas mane mėtosi nenaudojamos PS2 Fat ir slim.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Aš vis ps2 slim ieškau sau, niekaip nerandu pigaus varianto :D Na, manau, tikrai dar gyvenime ne kartą grįši prie ps2 konsolės, tikrai daug puikių žaidimų ji turi ;) 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Joms pakanka, bet būsimoms gali pritrūkti vietos ... Na, bet gal kaip nors atrasiu kur padėti naujas :D 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Šauniai atrodo kolekcija! 10 balų.

Nepermažai turi PS1'ų? :D Gaila tik PSOne'ą tik turiu, tačiau prisižadėjau, kad viena dieną ir Phat'ą susiveiksiu.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ps1 man niekada nebus per daug! :D ps3 phat veikia, tik trūksta jam hdd šiuo metu :) O kolekciją dar ilgai turtinsiu!!!

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Nebloga turta uzkaupes esi. Kaip suprantu tau ps2 slim kolekcijai reikia? Turiu pora atliekamu galeciau atiduoti viena, tik minusas tame kad be laidu ir disku neskaito (nu vienas lyg ir ima orgus bet su softmodu neima piratiniu gal pasukinejus lazeri atsigautu, o blogiausiu atveju is usb) nu ir biski patrinti yra :D I pm parasyk jei domina

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Man is visu tavo konsoliu labiausiai grazus yra ir kaip aparatas zaidimams patinka xbox permatomas. Kiek ieskojau kol pagaliau susimedziojau ji, dar su 2 vnt permatomais joystickais, buvau labai patenkintas, o ir zaidimu jau pakankamai prikaupiau.. Dar zaliu korpusu buna, nzn ar teks uzturet, nes retas..

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Man taip pat labai patinka original xbox dizainas. Toks kaip tikros žaidimų konsolės, toks žaismingai atrodantis. Dar labai patinka pirmas segos md dizainas. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.