Retromanų suvažiavimas 2015.03.29
 
© BITPLAKIS

Retromanų suvažiavimas 2015.03.29

Faktas: Kaip tik naujas žmogus - taip trofėjai pranoksta lūkesčius... Mūsų rankose toli gražu dar ne viskas ką sumedžiojome. Kam įdomu - plačiau bus galima pamatyti filmuke.

Na, o aš didžiai dėkoju dalyviams už gerą dieną:D

Susimatysime toj pačioj vietoj, per tą patį kanalą tik kitu laiku^^,)

Autorinės teisės

© BITPLAKIS
  • Patinka 11
Iš albumo:

BITPLAKIZMAS

  • 83 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 776 nuotraukos komentarai

Retromanų suvažiavimas 2015.03.29 nuotraukos informacija


Rekomenduojami komentarai

O štai ir foto :). Buvo smagi diena. Oras geras (o kažkas pabijojo :D), medžioklė sėkminga. Tikiuosi kitą kartą galės prisijungti ir kiti retromanai.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Va va, lietus tik vakarop užėjo, o dieną mums kaip specialiai gražus oras ir puikūs radiniai. :D 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ar kartais pas Vytautą rankoje ne Sega Master System kortelė? Kokia sekmė turėjo būt, kad tokią rast :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

GB spausdintuvas, SNES žaidimai su dėžėm, Masterio kortelė. Pasaka. O aš su temperatūra sėdžiu... :/

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ponas Dariau ir čia dar ne viskas! Kai bus video, bus ir visi trofėjai! :D Beje, kažkaip visai pamiršau padėkoti Vytautui už visas vaišes ir linksmai prie kompiuterinių žaidimų praleistą laiką pas jį svečiuose! 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ar kartais pas Vytautą rankoje ne Sega Master System kortelė? Kokia sekmė turėjo būt, kad tokią rast :D

O taip Mariau - kaip visad pastabus smulkmenoms:)

Kortelės radybas užfiksavau, tad pamatysi kaip ta sėkmė atrodė:D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

GB spausdintuvas, SNES žaidimai su dėžėm, Masterio kortelė. Pasaka. O aš su temperatūra sėdžiu... :/

Taigi...Ir man sunku patikėti, kad tiek radom. Sveikatos tau.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jega jums, as ir noreciau pamedzioti :D

Maloniai prašom prisijungti sekančiame suvažiavime, kuris vyks jau vasarą;)

Pranešimas bus matomas sienoje:)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ispudingi pirkiniai. O kaip jus pasiskirstot kas ka ims jei pvz trys retromanai nori tos pacios disketes? :) Gal kokia sistema turit?

 

Buvau veliau ir as ta diena rtv, isigijau pirmaji savò veikianti nintendo ds (rozines sp.. vel, ech.. :) ). Dar 5 gba sp disketes, 1 PS1 cd, xbox joysticka ir dvd pulta. Pasiziurinejes ir paciupinejes pradejau planuot isigyt wii

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ispudingi pirkiniai. O kaip jus pasiskirstot kas ka ims jei pvz trys retromanai nori tos pacios disketes? :) Gal kokia sistema turit? Buvau veliau ir as ta diena rtv, isigijau pirmaji savò veikianti nintendo ds (rozines sp.. vel, ech.. :) ). Dar 5 gba sp disketes, 1 PS1 cd, xbox joysticka ir dvd pulta. Pasiziurinejes ir paciupinejes pradejau planuot isigyt wii

Sistemos nėra:D Tiesiog kažkaip automatiškai viskas, draugiškai išeina ir tiek. Matysis gal per video kažkiek tas dalykas, nespėdavau taip staigiai pafilmuoti radybų pradžios:D Tai ir tau gerų dalykų nuskilo rasti. Liuks!^^,)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Bet istikro neblogu, galingas tas rtv turgus, ko ten tik nera, ner ka lygint su musu klp lapatynu.. Gerai tau kad priepat gyveni.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Bet istikro neblogu, galingas tas rtv turgus, ko ten tik nera, ner ka lygint su musu klp lapatynu.. Gerai tau kad priepat gyveni.

Šį kartą jis buvo išskirtinai dosnus - taip tebūna pavasariais, kai užsieniniai valosi namus, sklepus ir garažus, o mūsiškiai ten suvažiavę viską surenka ir parvilkę Lietuvėlėn suverčia turguose:)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Cia taip ne i tema, bet gal netycia uzmatet koki game boy advance sp papigiai? :D

ORIENTACINIS ATSAKYMAS ČIA:

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Turiu nuvilti, Gariūnuose seniausi žaidimai PS2 ir aišku visoms naujoms konsolėms. Sendaikčių ten tiesiog nėra, nebent kas pasikeitė.

O Juozas - FOR THE WIN! :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.