Playstation 1 FAT (SCPH-1002)
 
© Kamikolas

Playstation 1 FAT (SCPH-1002)

Playstation 1 FAT (SCPH-1002)

Autorinės teisės

© Kamikolas
  • Patinka 7

Iš albumo:

Mano Kukli Kolekcija №3

  • 49 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 134 nuotraukos komentarai

Playstation 1 FAT (SCPH-1002) nuotraukos informacija

Fotografuota su Nokia N82

  • 5,6 mm
  • 33000/1000000
  • f f/2.8
  • ISO 100
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

noreciau paklaust apie scart to av jungti, ar pagereja kokybe jungiant per scart adapteri ? negu paprastai su tulpe ? 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

noreciau paklaust apie scart to av jungti, ar pagereja kokybe jungiant per scart adapteri ? negu paprastai su tulpe ? 

pas mane taspats

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Nelabai tikslus klausimas, bet pabandysiu atsakyti. :D 
Ps1 yra 4 pagrindiniai būdai prijungti prie tv. (Bent aš tiek žinau)
Pirmasis - RF jungtis, jungi į tv antenos lizdą ir ieškai ps1 kanalo. Prasčiausia kokybė.

Antrasis - AV jungtis, čia turbūt visi su šia jungtimi gyvenę, kišam 3 spalvotus laidus į tv ir žaidžiam, kokybė geresnė už RF, bet ne pati geriausia, nes su šia jungtimi vaizdas gali būti šiek tiek susiliejęs, spalvos netikslaus ryškumo. Beje, nėra skirtumo ar kišime laidus tiesiai į tv ar per scart adapterį, kokybė ta pati išliks.
Trečiasis - S-video, čia kažkas panašaus į AV, tik pats vaizdas yra labiau sharp, nėra toks susiliejęs, daugiau ką ir neturiu pakomentuoti.
Ketvirtas - RGB Scart, geriausias būdas pasijungti ps1, kiek žinau tai geriausią vaizdo kokybę duodantis laidas, be to, su šiuo laidu ps1 net ant HDTV atrodo visai neblogai. :) Vaizdas su šiuo laidu yra tiek sharp, tiek spalvos ryškios, tiesiog - viskas tobula. :D 
O jungiant šitą pirmą modelį tiesiai su tulpėmis jokių skirtumų neaptikau, realiai viskas tas pats. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

noreciau paklaust apie scart to av jungti, ar pagereja kokybe jungiant per scart adapteri ? negu paprastai su tulpe ? 

Trumpas atsakymas - NE :)

O Ilga Atsakyma Parase LFXiksas

 

Tiesiog as naudoju tuos Scart perejimus kadangi  is televizoriaus galo esu atsivedes Scart daugintuva (Scart Hub) tad taip paprasciau man pajungti skirtingas konsoles.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.