• Impaler
  Impaler

  „Wargaming“ Lietuvoje pradeda tarptautinę mokymų programą

  Rugsėjo 5, 2022 — Žaidimų kūrėjas „Wargaming“ skelbia Lietuvoje pradedantis  ankstyvosios karjeros programą, kurios tikslas – toliau plėtoti žaidimų kūrimo sritį šalyje. Programa, paremta jau gerai žinoma tarptautine „Wargaming Forge“ iniciatyva, skirta tiek karjerą pradedantiems talentams ar persikvalifikavusiems profesionalams, tiek naujokams, kurie nori įsilieti į šią industriją. Kursų metu jie galės mokytis ir tobulinti savo įgūdžius vadovaujant geriausiems savo srities ekspertams. Pirmieji kursai, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama QA (kokybės užtikrinimo, angl. Quality Assurance) pagrindams, jau atviri kandidatams. Paraiškų laukiama iki rugsėjo 26 d.

  Edukacinė programa „Wargaming Forge“ yra sulaukusi didelio pasisekimo kituose „Wargaming“ padaliniuose visame pasaulyje, įskaitant Prahą ir Kiprą. Ją rengianti komanda savo patirtį pritaiko vietos rinkai, taip sudarydama geriausias galimybes mokytis būsimiems talentams. Nuo 2017 m. buvo vykdoma 31 skirtinga programa, o iš 220 „Wargaming Forge“ stažuotojų 90 % įsidarbino „Wargaming“.

  „Wargaming Forge“ patirtis kitose Europos šalyse rodo, kad pradedančius žaidimų industrijos talentus efektyviausia ugdyti vidinėje edukacijos programoje.  - teigia Mantas Katinas, „Wargaming Vilnius“ generalinis direktorius. – Suteikdami žinių pagrindą tiems, kurie nori pradėti savo svajonių karjerą, kartu prisidedame ir prie žaidimų industrijos stiprinimo Lietuvoje.  Šie QA kursai yra tik pradžia.“

  Virtualiai vykstančiuose kursuose „World of Tanks“ kūrėjų komanda Vilniuje mokys tuos, kurie nori sužinoti viską apie QA (kokybės užtikrinimą), jo svarbą ir specifiką žaidimų pramonėje. Atrinkti kandidatai dalyvaus intensyviuose kursuose, kurie gali tapti pirmuoju žingsniu karjerai žaidimų industrijoje. Geriausia – ir svarbiausia – yra tai, kad kandidatams net nereikia turėti jokių žinių apie QA; jiems tereikia turėti noro mokytis.

  „Puiku, kad vietos bendruomenė turi galimybę pradėti dirbti tarptautinėje bendrovėje ir įgyti patirties iš šios srities ekspertų“, - teigia „Wargaming Forge“ programos vadovė Viktoriya Gridneva. „Šia sritimi besidomintiems paraiškos pateikimas gali tapti atspirties tašku perspektyviai karjerai. Nesvarbu, ar ką tik baigėte mokslus, ar tiesiog ieškote pokyčių – šiuose „Wargaming Forge“ kursuose laukiami visi. Be to, šiais metais turime ambicingų planų išplėsti savo ankstyvosios karjeros programas daugelyje sričių“, - pridūrė Viktoriya.

  Mentorių prižiūrimiems kursų dalyviams bus išsamiai paaiškinta, kas yra QA ir kuo jis svarbus kuriant programinę įrangą, kokie yra testavimo dokumentavimo ypatumai ir kaip QA integruojama į programinės įrangos kūrimo ciklą. Todėl baigusieji kursus turės visas žinias, kurių reikia norint dirbti QA inžinieriumi. Be to, sėkmingai kursus baigusiems absolventams bus pasiūlyta galimybė tęsti darbą su „Wargaming“, jiems atsiras šansas prisijungti prie profesionalų komandos ir palikti savo pėdsaką kuriant žaidimą, kurį žaidžia milijonai žmonių visame pasaulyje.

  „Wargaming Forge“ yra puiki galimybė gauti bilietą į savo svajonių profesiją, - teigia šios programos absolventas Konstantinas Petuchas, kuris dabar dirba QA inžinieriumi „Wargaming Vilnius“. – Draugiška atmosfera, įdomios praktinės užduotys, tvirtai realybę jaučiantys mentoriai ir mokytojai, tikri profesionalai, turintys žinių, patirties ir, svarbiausia, humoro jausmą."

  Daugiau informacijos apie „Wargaming Forge“ ir kursus (įskaitant QA kursus Lietuvoje) rasite https://wgforge.wargaming.com/course/quality-assurance-lt-2022/ Paraiškas bus galima teikti iki rugsėjo 26 d. 12:00 UTC+3.

  Apie „Wargaming“

  „Wargaming“ – apdovanojimais įvertintas internetinių žaidimų kūrėjas ir gamintojas, įsikūręs Nikosijoje, Kipre. Nuo 1998 metų veikiantis „Wargaming“ yra tapęs vienu iš žaidimų industrijos lyderių su 17 biurų visame pasaulyje, tarp  jų – studijomis Čikagoje, Prahoje, Šanchajuje, Tokijuje, Vilniuje ir Varšuvoje. „Wargaming“ žaidimais, tokiais kaip „World of Tanks“, „World of Warships“ ir „World of Tanks Blitz“ mėgaujasi milijonai žaidėjų visose pagrindinėse žaidimų platformose.

  Oficialus tinklapis: wargaming.com

  Apie „Wargaming Forge“

  „Wargaming Forge“ talentingiems žmonėms siūlo daugybę galimybių unikalioms, aukščiausios klasės stažuotėms vienoje didžiausių žaidimų kūrimo kompanijų. Ši programa ypač sėkminga – 90 % stažuotojų yra tapę nuolatiniais „Wargaming“ darbuotojais. Šiuo metu kursai vyksta Vilniuje, Prahoje ir Nikosijoje, o ateityje planuojama plėstis ir į kitas studijas. Kandidatai mokysis iš industrijos ekspertų ir kartu įgis vertingos praktinės patirties, kuri leis žengti pirmuosius žingsnius žaidimų kūrėjo karjeroje.

  Oficialus tinklapis: wgforge.wargaming.com  Atsiliepimai

  Rekomenduojami komentarai

  Komentarų nėra.  Prisijunkite prie pokalbio

  Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

  Svečias
  Parašykite komentarą...

  ×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

  ×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Nuotraukos

 • Naujausi video