Haze

Veteranai
 • Pranešimai

  598
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  16
 • Atsiliepimai

  100%

Visas Haze turinys

 1. @impaler nu c'mon, sarkazmas pajauciau jog truksta off topic lango, kuri buvo galima anksciau padaryti zinuteje
 2. hmmm tas jausmas kai esi uzsiregistraves nuo 2011 bet tebeesi maniakas
 3. Galiojimo laikas: 1 mėn. ir 22 dienos

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Parduodamas puikios būklės atrištas Sony PlayStation Portable 2004. Atrištas visam laikui nauja 6.61 Infinity versija. Į 64gb kortelę yra įrašyta daug įvairių žanrų žaidimų (apie 80). Komplektaciją sudaro: - PSP - 64gb atminties kortelė - Pakrovėjas Kaina 50€ Vilnius, siunčiu.

  50.00 EUR

 4. Nu tikrai ne juodos knopkes, o tamsiai pilkos. Dabar specialiai paemiau savo Dualschock 4 ir pastaciau po geru apsvietimu, tai tamsiai pilkos.
 5. Kazi, durklas gera dovana butu?
 6. meh tos knopkes. pagrinde atrodo tai kaip ds4 ir visos tos mygtuku spalvos kaip ds4 tik man kliuna tai jog fotkeje pirmojo pulteliio gulincio ant ps5 - rankena atrodo labiau islenkta, ispusta nei to ant staliuko, bet gal cia apsvietimas
 7. Realybėje visai gerai atrodo.
 8. Galiojimo laikas: 1 mėn. ir 18 dienų

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Parduodama puikios būklės atrišta Sony PlayStation Vita 2000. Atrišta su 3.68 h-encore. Į 128gb kortelę yra įrašyta daug įvairių žanrų žaidimų (apie 70). Komplektaciją sudaro: - PS Vita - 128gb atminties kortelė - Pakrovėjas Kaina 110€ Vilnius, siunčiu.

  110.00 EUR

 9. Gerai, kad Samsung, o ne koks Patriot šlamstas. Bet SSD skeptiškai nuteikia, nes PS5 žaidimų dydžiai, įsivaizduoju, bus 50-100gb.
 10. Labas, labai jau nišinį dalyką siūlai, manau sėkmės daugiau apturėtum atskirai pardavinėdamas konsoles, nes tie kas kolekcionuoja jau turi vieną ar kitą iš tokių konsolių ir vargu ar pirktų kadangi dubliuotusi.
 11. Šituo aspektu žaidimas labai realistiškas, nes modernūs auto apokalipsės neišgyventų (ta prasme tos visos modernios auto aprūdyjusios tokios ir belekiek prastovėjusios, beje, kai kurios nurippintos iš Spider-Man žaidimo) su visokiom blatnom elektronikoms. Būtų žiguliai ar moskvičiai, tada jo, būtų nesąmonė jog neitu pavažiuoti.
 12. Būtų buvę viskas gerai jei būtų ne VR...
 13. Sauleta vasario ryta labai greit pasikrautu. Saules kolektorius vandieniui sildyti net kunkuliuodavo, tekdavo atjungineti ir nuleidineti. Dizainas man tai ziauriai patinka. Lancia Statos Zero + DeLorean + minimalizmas
 14. Fsio, viskas, mes oficialiai Total Recall ir Demolition Man visatose.
 15. Prisijungimo prie TV niekad nebus, nes nera tam atsakingo chipo.
 16. Šis skelbimas NEBEGALIOJA!

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Parduodamas puikios būklės atrištas Sony PlayStation Portable 2004. Atrištas visam laikui nauja 6.61 Infinity versija. Į 64gb kortelę yra įrašyta daug įvairių žanrų žaidimų (apie 80). Komplektaciją sudaro: - PSP - 64gb atminties kortelė - Pakrovėjas - Dėklas Kaina 50€ Vilnius, siunčiu.

  50.00 EUR

 17. Tik vat tas Lite daug kuom lievesnis už PS Vitą. Toks pigiakas atrodo, pataupyta ir neturi nemažai funkcijų kurias turi 2012-ujų Vita. Žinoma Switchas yra dabartinė konsolė kuriai leidžiami žaidimai dabar, bet šiaip mldc Nintendo, neblogai iš nintoddler'ių pasipelnė.
 18. Kaip tai keistas? Jei būtų normalus žaidimas, būtų dar vilties, bet kadangi VR - viltis prarasta paskutinė.
 19. VR... Viskas aišku. Čia bus moneygrab tipo žaidimas.
 20. https://gamingbolt.com/death-stranding-tumbles-71-in-second-week-on-uk-charts Death Stranding pardavimai Anglijoje krito 71% antrąją savaitę. Visiškai nenuostabu žinant koks gameplay.
 21. Manau ne, nes ne visi yra linkę viska customizuoti, gilintis į visas tas kategorijas ir panašiai. Geriausia būtų Narių įrangą ir žaidimus palikti taip kaip yra, o tik naujas kategorijas esant norui prisiūti prie galerijos.