Džekeris

Veteranai
 • Pranešimai

  2.578
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  100
 • Atsiliepimai

  0%

Visas Džekeris turinys

 1. D+ bent lt subs yra? Sad jeigu D+ atkeliavo į Lietuva ir turinys be lt subs
 2. @gedunex Asobo studija priklauso MS kiek žinau, o šią dalį jau labiau AAA galima laikyt, kaip ir Hellblade 2, jų kūrėjai irgi priklauso MS. Asobo kurė ir Microsoft Flight Simulator.
 3. @gedunex čia jau labiau AAA, nes vis tik po MS sparneliu kūrėjai.
 4. @jerry Kalba eina apie steamgifts.com puslapį
 5. @WirmiS Boba Fetas man nelabai patiko, bet jį reik žiūrėt, nes mando sezono trečio nesuprasi
 6. Kas be ko, aš kai Final Fantasy serijos fanas, man vienas malonumas tie remake, sulošti klasika iš kitos perspektyvos ir šiuolaikiškai why not, todėl viliuosi, akd tas geforce now db leakas dėl Final Fantasy IX yra tiesa daug kas iš to leak'o jau pasitvirtinę yra
 7. @gedunex ir gan sėkmingas remake, tikiuos CC nenuvils, ir sekantį ką darys FF IX, geriausia man dalis iš visų.
 8. Na matysim maip čia bus su rebirth, bet spėju ten flashback misija.
 9. @gedunex Ne Crisis yra prequel'as visam FF7, Rebirth tęsinys remake'ui Crisis įvykiai keli metai iki FF7R įvykių, o remake cc jie daro jaučiu kad susipažint su Zack, o main žaidime pagrindinis buvo ir yra Cloud, o rebirth parodė Zack kuris vedė Cloud sužeistą.
 10. Aš irgi nesu lošęs, bet remasterį būtinai išbandysiu.
 11. Šiąnakt buvo anonsuotas Crisis Core: Final Fantasy VII REMAKE, originalas buvo pasirodęs dar 2007 ir skirtas tik PSP konsolei, žaidimas yra FF7 prequel'as, išeis kažkada šią žiemą ir bus skirtas PS4|PS5, Nintendo Switch, XBOX Series X|S, XBOX One ir PC.
 12. Pagaliau šiąnakt buvo anonsuotas FF7R Part II, taip pat kūrėjai patvirtino, kad jau pradedami darbai ties paskutiniąja FF7R dalimi, taigi REMAKE sudarys trilogija. Antroji dalis išeis kažkada 2023 žiemą. Žaidimas bus skirtas įskirtinai tik šios kartos konsolei PS5.
 13. Lošiu jau pora mėn. ME:LE nebuvau lošęs ME1 ir ME2 tik ME3 perėjus pirmas dvi istorija pagaliau susiklijavo, o šiuo metu jau pradėjau ME3, nors puikiai menu kuo viskas baigėsi, perlošiu iš naujo.
 14. Buvo jau gan senai skelbiama, kad į Lietuvą ir ne tik atkeliauja Disney+ šią vasarą, bet būtent kada vasarą jokios info nebuvo, nna smagu užeisim pasižiūrėt kas čia kaip
 15. @Eiviokas Ir ne veltui taip pakrikštijo No Man's Sky su gražia grafika
 16. @Eiviokas Man čia į reboot panašu, nes nei skaičių ar kito prierašo, tiesiog tik motorsport.
 17. - Completely rebuilt using Naughty Dog’s latest PS5 engine technology with advanced visual fidelity, fully integrated DualSense™ wireless controller features and more. - A total overhaul of the original experience, faithfully reproduced but incorporating modernized gameplay mechanics, improved controls and expanded accessibility options. - Feel immersed in improved environmental storytelling, effects, facial animations and enhanced exploration and combat.