Džekeris

Veteranai
 • Pranešimai

  2.926
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  166
 • Atsiliepimai

  0%

Visas Džekeris turinys

 1. Artėja didžiausia geimerių šventė kurios metu ne tik bus nominuojami žaidimai ir išrinktas metų žaidimas, bet ir bus anonsuoti dar niekur nepaskelbti nauji žaidimai. Kokių žaidimų anonsų tikitės be jau keiksmažodžiu tapusio GTA VI? Balsuoti čia: https://www.thegameawards.com/nominees Renginio transliacija prasidės iš gruodžio 7d. į gruodžio 8d. 02:30 Lietuvos laiku.
 2. Pažaiskime žaidimą žaistum, parduotum. sunaikintum. 1. Marvel's Spider-Man 2 2. Alan Wake 2 3. Baldur's Gate 3
 3. @Javelin Taip, No Return rėžimas bus rogue-like tipažo, tai kas kart naujas mapas sugeneruojamas taip pat būs iškirpti iš pagrindinio žaidimo leveliai, "Lost Levels" P.S Galvojau AW2 tema yra, klaida ištaisyta ir tema jau sukurta. Jeigu ne BG3 tai AW2 būtų laimėjęs TGA GOTY, aš to ir norėčiau, kad AW2 laimėtų, bet BG3 manau laimės tą GOTY.
 4. Gal gruodžiui tauposi ir numes pora bombikių
 5. Na šį mėnesį nekoks katalogo papildymas. https://blog.playstation.com/2023/11/15/playstation-plus-game-catalog-for-november-teardown-dragons-dogma-dark-arisen-superliminal-and-more/
 6. Na būsimi taksistai ar žaisit?
 7. @waldaz Kiek žinau Sony nebegamina ir neleidžia į prekyba PS+ kortelių su kodais po to kai pristatė trijų etapų prenumeratą. Pataisykit mane kažkas jeigu klystų, bet dabar galima pirkti tik tiesiogiai į PS Store bet kurio tier'o prenumeratą
 8. @sSsaulytee Rusijai išjungta yra PS Store, pirkti nieko negalėsi, nei žaidimų, nei DLC. Kurkis Suomija
 9. Na ką atėjo voriuko laikas, tad šiuo metu lošiu jį.
 10. Daima, manau bus story prieš DBS, nes per DBS taip ir nepaaiškina kodėl pilafas ir jo gauja sumažinti. O čia kaip iš teaser'io supratau, dievo drakono pagalba bus sumažinti visi. Piešimas tai iš tie gerai atrodo. Iš dalies primena DBGT reboot'ą bet kaip ir tęsinį, tik klausimas ar šis anime bus canon.
 11. Skirtumas minimalus, tik pakudusi konsolė su juoda įtariu LED juostele ant konsolės šono.
 12. Naujoji dalis suksis ant Source 2 varikliuko, bei bus tiesioginis atnaujinimas iš CSGO į CS2
 13. @airidas20th Taip, PS+ žaidimai rotuoja kas kažkiek laiko, bet taip pat jie gali sugrįžti vėl atgal į PS+ O viskas kas yra digital nėra tavo, tai žaidimų nuoma, nesvarbu ar PS Store, XBOX Store ar visokie Ubi, EA, Epic Gaames ar STEAM, žaidimai nėra tavo, intrernetas dings ir nebegalėsi žaisti, serverius išjungs irgi nepažaisi.
 14. @EyePlay2 Tuoj mūsų nereikės, galės AI tarpusavyje bendrauti
 15. @Javelin Returnal free su ps+ extra, jeigu neišėmė dar
 16. Prašau visas sąrašas kokius žaidimus gausi su PS+ extra/premium: https://www.playstation.com/en-gb/ps-plus/games/#game-cat-a-z Primenu, kad kas mėnesį sąrašas pildosi.
 17. Jeigu tai tavo pirmoji konsolė pirk PS+ extra gausi daugybę žaidimų, kurie kas mėnesį pildosi naujais tikrai rasi ką pažaisti.
 18. @spirgucis Tai apkpure manau patikimas visai.