jerry

Xbox One S vs Xbox Series S

Rekomenduojami pranešimai

Vo čia tai blogos naujienos... nes onlaine tik tankus žaidžiu, o visus kitus žaidimus tik sp..

Tai blyn, nesąmonė, pvz jei net visiškai xbox 360 atjungtų internetą, nebepalaikytų galiu ir instaliuotus žaidus ir iš diskų ramiai žaist. O čia jau tiesiog išmetimui bus dėžė..

Hm.. visai pasimečiau.. buvau jau beveik užplanavęs pirkt tą series s ? tik dar laukiu arčiau velykų, gal dar kokia nuolaidėlė, ar kokia dovanėlė papildoma bus ?

O daba b** vėl naujai svarstyt reiks, youtubą ir kitus šaltinius šniukštinėt ????

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kiek zinau legaliai kai viska darai tai siunciantis zaidima i ji susiraso tam tikra info

-tavo PSN ar xbox accounto informacija

-tavo konsoles serial numeriai

Vien tam kad to zaidimo negaletum naudoti ant kitos konsoles ar kito acc

Nulauzimai sita visa nuema, bet mes visi zinom kaip playmanijos bendruomene yra pries konsoliu nulauzimus.

Jei nori nemokamu torrentiniu zaidimu tai tik senesne kokia nors konsole kaip kad PS4.

Nors PS5 irgi jau hakeriu neblogai "isstudijuota". Xboxo Series soft dar anksciau isdulkintas, bet nulauzimu niekur nerandu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Ainaras1986 jei sužinosi per ateinančią savaitę dėl to ar eina be pass ar be neto žaist, tai būtinai informuok. Tiesa , būtina game pass turėt ? Live gold neužtenka?

Ne piratiniai žaidai domina. Tiesiog game pass išvis nežadu pirkt, nebent tik tada, kai akcija už vieną pinigą būna ? gold turbūt pirksiu ( jei jis tiks) bet irgi nežadu visada pirkt. Ir ką, tuo metu ,kai neturėčiau prenumeratų nei žaido jokio negalėčiau ne onlaine pažaist, nei youtubės pažiūrėt netgi ?! Tokiu atveju jau jokių svarstymų nebus - tik xbox one s !!!

b** kaip gerai, kad nepaskubėjau..? penktadienį apsisprendžiau rinktis pigesnį variantą series s. O daba ko gero teks rinktis brangesnį variantą one s..( nes realiai šiuo metu jis turėtų ne 290, o kokius 220 ar net mažiau kainuot)

Beje va šiandie su xbox 360 youtube žiūrėjau, paskui sugalvojau kažką nebandyto pažaist, bo virš 300 žaidų harde. Pasijungiau game of thrones, viskas kuo puikiausiai, pasiekimus kelis atrakinau, atnaujinimus patikrinau. Ir jokios gold narystės nereik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as eneboj perku ultimate game pass uz 30euru 3 men (su juo gauni Gold ir Game pass tiek xbox tiek pc)... ar dar likes tik paprastas Gold nezinau... ir ir prasmes jame nera.

series x kadangi neturi bluray tai palaiko tik skaitmeninius zaidimus. kuriuos tu perkiesi ir turi visam laikui... juos gali zaisti ir be interneto...

o tu neturi wifi? kad domina zaidimas be interneto. tegu ta konsole buna sau prisijungus, nemaiso juk..

tiesa tam, kad pasileistum gamepass zaidima vistiek turi buti pasijunges, nes kitaip nepasileisi zaidimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, WirmiS parašė:

tiesa tam, kad pasileistum gamepass zaidima vistiek turi buti pasijunges, nes kitaip nepasileisi zaidimo

o nera neGame Passiniu zaidimu ? kad galetum zaisti be Game Pass'o 

Va cia ir esme kad be narystes nieko nepadarysi.
Tada toks klausimas.... pvz kol turiu Ultimate narystes susipuciu FULL zaidimus. Ar kitais menesiais galiu su jais zaisti su neUltimate pigesniu Game Pass'u ? Nes tos pigesnes narystes su apribojimais kiek zinau. Xbox Live kiek zinau yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai su game pass žaidimais viskas aišku. Turiu omeniu takim nusiperku kokį žaidimą pvz gta 5 tegu bus, visiem žinomiausias ? tai jei neturiu game pass ar gold prenumeratos, tai negalėsiu jo žaist offline?

Wifi turiu. Bet gi sakau, kad onlaine tik tankus mėgstu žaist. Tą patį gta 5 turiu xbox 360. Pabandžiau dėl įdomumo onlaine, ačiū, nepatiko? žaidžiu tik sp (single player režimą)

@Ainaras1986  game pass ultimat tai xbox ,pc ,planšetei - viskam. Paprastas game pass tik xbox. Tai jei nusipirksi paprastą game pass, su xbox galėsi žaist

patikrinau live gold likęs. Ir aš jame kaip tik matau prasmę ? 100 žaidimų vistiek nežaisi iškart ? o čia pigiau gaunami dozuotai, po 4 ? 

Nebent pirkčiau gal mėnesiui ar dviem dėl bethesdos. Doom , wolfenstein visus peržaist norėčiau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kas galima zaisti offline ta ir zaidi offline.. ta prasme single player zaidimam nereikia tureti gold ir buti prisijungus prie interneto...

man rodos dar yra akcija pas microsofta.. kad uz 1$ konvertuoja tavo gold ir ultimate gamepass...

tai galima pirktis pvz gold metam ir uz 1$ paversti ji i ultimate.. (bet sitas galioja tik naujiem vartotojam man rodos)

p.s. i ultimate game pass ieina ir EA Play

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei galima offline be pass ar gold, tada gerai. Bet reiks dar pasitikslint arba, kad dar kas patvirtintų ? 

O internete naršyt ir youtube žiūrėt be pass ar gold galima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gold reikalingas zaisti online, game pass yra zaidimu nuoma...

browsinti, youtube ziureti ir gauti zaidimu patchus gali ir be viso to.. nuo x360 laiku tai nepasikeite

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A,tai kaip ir be reikalo gal mane čia išgasdino ?  dar jei kas žino. Turiu išorinį terabaitą samsung. Bet jis apie 10 metų senumo. Tai kaži ar bus usb 3. Tai greičiausiai netiks boxui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, jerry parašė:

A,tai kaip ir be reikalo gal mane čia išgasdino ?  dar jei kas žino. Turiu išorinį terabaitą samsung. Bet jis apie 10 metų senumo. Tai kaži ar bus usb 3. Tai greičiausiai netiks boxui?

pagooglink apie isorinio HDD modeli savo. Jei jis USB2 tada ziurek ar imanoma isimti is jo HDD. I juos buna ideti laptopiniai 2.5 sata hdd. Neesu tikras ar tavajame toks idetas. Bet jei joa, tada tiesiog kita dezute nusipirk uz 5eur su USB3 ir persidek ta kieta diska.

O jei 10metu senumo tai jauciu gali buti ir 3.5 hdd gal. Tada neveiks mano variantas siulytas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, Ainaras1986 parašė:

o nera neGame Passiniu zaidimu ? kad galetum zaisti be Game Pass'o 

Va cia ir esme kad be narystes nieko nepadarysi.
Tada toks klausimas.... pvz kol turiu Ultimate narystes susipuciu FULL zaidimus. Ar kitais menesiais galiu su jais zaisti su neUltimate pigesniu Game Pass'u ? Nes tos pigesnes narystes su apribojimais kiek zinau. Xbox Live kiek zinau yra.

Ultimate game pass yra xbox ir pc zaidimai... paprastas game pass tik xbox...

neturi naryste... ne problema.. yra xbox store kur gali nusipirkti digital zaidimus ir turesi jau juos savo accounte visam laikui.. galesi zaisti kada panorejas ir be gold'o. tik kai turi golda tai prie akcijiniu zaidimu buna dar papildomu nuolaidu...

kas del konsoliu nulauzimu.. tai kaip ir nera prasmes jiems.. kadangi dabar zaidimus paprastai leidzia neisbaigtus ir jau net isleidimo diena buna patchai taisantys dauguma klaidu, o kur dar papildomi DLC..

o jei dar gali gauti zaidimu argentinos regiono kainom.... tai ten isvis kainos kartais juokingos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai bėda tame, kad esu retromaniakas, mėgstu rinkt žaidimus nuo atari laikų ? tai diskas man vertybė, o skaitmena nulis. Va todė ir didžiausia abejonė, ką rinktis.

Apie Argentiną žinau.bet paskyrą anglų regiono susikūręs..gal reiks pagalvot susikurt Argentinos. Tan live gold metam 21 ar 22 doleriai ?

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai isvis n00bas tokiuose dalykuose. Tik kai Wirmis parase tada supratau kam tie GamePass'ai ir tt. 

Nu tai tarkim dabar ziurineju Hitman-3 naujausias zaidimas kuris skirtas Xbox Series X/S kainuoja 60baksu. Pilnas su viskuom.

https://www.xbox.com/en-US/games/hitman-3#purchaseoptions

Tai Game Pass turedamas as ji tik nuomuojuos ir galesiu zaisti ta menesi. O tai as ji ir parsisiust i konsole turesiu tik jis nebus pilnas o veiks tik dalinai. Pilanai prades veikti tik kai busiu prisijunges prie GamePass'o ? Kai prie GamePasso prisjunges nebusiu man jis neveiks. As taip suprantu

==============

Dar vienas klausimas del regionu. 

Tarkim eneboj yra tas Game Pass USA regionui.

https://www.eneba.com/lt/xbox-xbox-live-10-usd-xbox-live-key-north-america

As ji nusiperku ir kaip man ji panaudoti ?? Lietuvai skirtu GamePass'u as isvis nerandu 

As is enebos nusipirkes gaunu

""AKTYVAVIMO KODAS

Tai skaitmeninė produkto versija (CD-KEY)

Momentinis pristatymas"

tai ta koda turesiu suvesti i 

 

""Redeem your code or gift card

It'll be added to debilas@gmail.com (United States)""

 

man ikris tie pinigai i mano sask ??? Ten microsofte kiek matau labai daznai  patvirtinimo kodu reikia kuri gauni i savo tel nr

 

Redagavo Ainaras1986

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip, jei game pass neturėsi, to žaidimo iš game pass kolekcijos žaist negalėsi, net jei parsisiuntęs būsi. 

Jei paskyra bus lt ar eng , ru ar dar kažkas , tai kaip ir netiks usa regiono.Turi būt arba europe arba world.

Šiaip net neteko pirkt iš niekur kitur, tik iš pačio mikrosofto ? gal kas gali pakomentuot tą enebą? Kaip i rimta firma turėtų būt ir reklamuojas, ir paramas netgi iš es kažkokias gavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.