• Assassin's Creed Shadows

    • Action-Adventure
    Assassin's Creed Shadows

    The Rogue Prince of Persia

    • Action
    • Platformer
    The Rogue Prince of Persia

    Kingdom Come: Deliverance II

    • Role-Playing
    • Action-Adventure
    Kingdom Come: Deliverance II

    Batman: Arkham Shadow

    Batman: Arkham Shadow

    F1 24

    • Driving/Racing
    F1 24

    Top Spin 2K25

    • Tennis
    Top Spin 2K25

Žaidimai

Diskusijos apie VISŲ PLATFORMŲ žaidimus. Kiekvienas žaidimas turi savo atskirą temą.


Taisyklės

Prašome, kad kurdami naują žaidimo temą įvestumėte ir pasirinktumėte žaidimo pavadinimą paspaudę ant Automatinis informacijos pateikimas bei paspaudę ant Žymės pasirinktumėte kuriose platformose pasirodys žaidimas, koks jo žanras ir leidimo metai. Palaikykime tvarką :)

3.457 temos šiame forume

  1. Viską
  2. A
  3. B
  4. C
  5. D
  6. E
  7. F
  8. G
  9. H
  10. I
  11. J
  12. K
  13. L
  14. M
  15. N
  16. O
  17. P
  18. Q
  19. R
  20. S
  21. T
  22. U
  23. V
  24. W
  25. X
  26. Y
  27. Z
  28. #
    • 9 atsakymai
    • 1.758 peržiūros
    • 1 atsakymas
    • 431 peržiūra
  1. XCOM: Chimera Squad

    • 3 atsakymai
    • 652 peržiūros
    • 1 atsakymas
    • 940 peržiūrų
  2. X4: Foundations

    • 3 atsakymai
    • 732 peržiūros
    • 22 atsakymai
    • 2.704 peržiūros
    • 0 atsakymų
    • 1.006 peržiūros
  3. Xenoblade Chronicles 2

    • 0 atsakymų
    • 732 peržiūros
  4. Xenoblade Chronicles X

    • 5 atsakymai
    • 1.184 peržiūros
    • 6 atsakymai
    • 2.408 peržiūros
  5. Xenonauts (XCOM clone)

    • 1 atsakymas
    • 1.110 peržiūrų
  6. Xenoblade Chronicles

    • 0 atsakymų
    • 816 peržiūros
  7. X Rebirth

    • 2 atsakymai
    • 2.386 peržiūros
  8. X-Men Origins: Wolverine

    • 14 atsakymų
    • 3.589 peržiūros
  9. Xenosaga Series 1 2

    • 18 atsakymų
    • 4.574 peržiūros
  • Aktyvios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Nors aš esu senas Sony konsolių vartotojas, bet jų politika mane kartais siutina. Suprantu, kad neapsimoka atskiro puslapio laikyti ir aptarnauti vien Lietuvos PSN svetainės. Tai padarykit jūs pagaliau vieną PSN svetainę likusioms mažesnėms šalims, kad ir anglų kalba. Ir pridėkit Lietuvos regiono pasirinkimą registruojant PSN akauntą. Viskas! Jau nuo PS3 laikų ta problema egzistuoja ir niekaip jos neišsprendžia. Kai Lietuviai bandė laiškus dar PS3 laikais rašyti Sony, tai viskas ką jie patarė tai pasirinkti kitos šalies regioną, jos adresą, pasto kodą ir adresą. Nu kas per nesamonė?! Iki šiol pamenu kaip googlinau kazkokio viešbucio Anglijoje rekvizitus. Nu šakes. Kokia pagarba čia savo gerbėjams?!  Ps. Atsiprasau visų, bet čia mano sielos šauksmas. Nu prikepė per tiek metų
    • @MixasPA Na bus tiesiog Valhalla reskin su nauja istorija ir lokacija, bent jau aš taip manau.  Nes kam kažką išradinėti jeigu viskas jau yra. Aš asmeniškai tikrai imsiu ir žaisiu tik tikiuosi, kad bus tikrai geras, nes su feodaline Japonija žaidimų tikrai nėra daug, juos galima suskaičiuoti ant pirštų.  Bet labiau laukiu sekančio AC kuris bus vėl mažesnis kaip buvo AC: Mirage. Keista, kad žaidimas nenaudos UE5, realiai visi jau pereina į UE5, net savo varikliukų atsisakinėja. In-engine screenshot of Assassin's Creed Shadows Ultimate edition bus Day1 Ubisoft + už 18€/mėn.
    • @Džekeris kokia pačio nuomonė apie šitą? Dar vienas šabloninis AC?  
    • Prie ko čia valstybės įstatymai? Nelabai supratau. Čia yra vidinė SONY politika ir tiek žinių.