Impaler

ESET NOD32

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Mano asmeninė, geriausia antivirusinė programa. Kadangi kilo diskusijų kitose temose - nutariau įmesti visiems savo gėrį, kuris mane sėkmingai saugo ir apsaugo jau antrus metus! :)

 

Parsisiųsti: ESET NOD32 v2.51.30 @RapidShare.de

 

Kaip instaliuoti:

Paleidžiate setup'ą, extraktinate failus, tada "užsikuria" setup'as. Visur spaudykite NEXT iki galo. Nekeiskite instaliacijos kelio. Instaliacijai pasibaigus setup'as pasiūlys restart'inti. BUTINAI spauskite REBOOT LATER! Tada paleiskite Crack.exe, o jis į reikiamą folderį išextraktina 4 nucrack'intus failus.

 

Tada restart'inkite.

 

Po restart'o NOD'ą pakelkite iš System Tray prie laikrodžio, rinkitės Update ir spaudykite UPDATE NOW tol, kol įvyks update'as, nes dabartinė virusų duombazė yra 2006 metų vidurio. Neretai programa išmes, "NOD32 is up to date", bet spaudykite įkyriai tol, kol galų gale prasidės update'inimo procesas. Parsiuntus keletą MB galesite jaustis ramiai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Thx reikes pabandyt,kaskokia siunciausi seniau is trl.lt bet veliau pradejo kaskokius invalid pasvord metyti tai istryniau :D

Redagavo pihx2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va man kas : Nuotrauka

Neturėjau jokio nodo pastaruoju metu. Registre irgi nėr nieko apie nodą.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tokiu eroru dar nesu mates. bet tikrai matyt yra kas buves irases tau noda buves seniau. gal nevienas tesinaudoji kompu. o gal tiesiog pamirshai :throw:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip kiek esu turejes tu versijiu nod32 pvz nors ir syta 2.7 bet kai isejio 3 versija tai iskart man daugiau neupdeitino raso kad padaro bet data sena rodo ,ir seip ismeta lentele ir sako kad sytai versijai daugiau nebus updeitu ,dabar veikia kuo puikiausei si versija ESET NOD32 Business Edition v3 0 672

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu noda bet kas mane neramina yra tai, kad pvz kaspersky randa pilna visokiu smulkmenu, o NOD neranda nieko pas mane. kazkaip sunku patiket, kad toks svarus mano PC. nors kaspersky uzknisa tuo, kad visur mato virusus (aisku nod man rades yra kelis..ir as ji dabar pilnai naudoju)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai kuris geriav, Nod32 ar kaspersky, nes ir man yra buve kad pakeiciau antivirusine kazkada is NOD32 y kaspersky, tai kasperskis kokius 20 vormsu, arkliuku ir visokiu neaiskiu blogybiu aatrado...O nodas tai visada budavo updeitintas, Tai kame cia reples, kuris td geriav? :lock:;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai kuris geriav, Nod32 ar kaspersky, nes ir man yra buve kad pakeiciau antivirusine kazkada is NOD32 y kaspersky, tai kasperskis kokius 20 vormsu, arkliuku ir visokiu neaiskiu blogybiu aatrado...O nodas tai visada budavo updeitintas, Tai kame cia reples, kuris td geriav? :lock:;)

na zinok kiekvienas tiki tuo ka naudoja. as pvz pilnai pasitikiu KAV ir KIS, rimta antivirusine ir apsaugota rimatai. nors ir freeshit veikia zmonems ir jie dziaugiasi... iki tol kol instaliuoja rimta daikta, kaip ir tavo atveju.

aisq as nestumiu ant kitu antivirusiniu, no offense, bet ir man visiskai nusispjaut kas pas kitus zmones stovi ir kas pas juos kabo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip visos antivirusenes geros yra, bet ir turi minusu, nera tobulu ativirusiniu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai kuris geriav, Nod32 ar kaspersky, nes ir man yra buve kad pakeiciau antivirusine kazkada is NOD32 y kaspersky, tai kasperskis kokius 20 vormsu, arkliuku ir visokiu neaiskiu blogybiu aatrado...O nodas tai visada budavo updeitintas, Tai kame cia reples, kuris td geriav? :D :D

Geriausios antivirusines yra Kaspersky, AVG, NOD(rasiau betkaip, tad nesikabinkit, kad nod geriau uz avg ar pan.) Jeigu kompas naujas t.y. geras ne koks nors atlonas su 1.6ghz tai tikrai patariu imti kav, nes jis bus kaitik, o jei kompas senesnis ar seip tingit daznai skanuoti pc, tai geriausi variantai butu AVG ir NOD, nes sios (avg ir nod) netaip stabdo pc kaip kav. :)

Jei netiesa sakau taisykit mane :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.