busters

Resistance Retribution

Rekomenduojami pranešimai

Kam lengvas labai geimas pabandykit auto aim nusiimt ir ant hardo palost biski pasunkes :( :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar niekam nepastrigo resistance kai krauna misija ten toj bazej kur per radija merga ta dusta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar niekam nepastrigo resistance kai krauna misija ten toj bazej kur per radija merga ta dusta?

Man tai ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai vienas geriausių žaidimų ant PSP konsolės. Story line'as įtraukė, grafika tikrai negalima skųstis, nes kaip sakė vieno apžvalgoje t.y. vos ne PSP maximumas išspaustas. Manau, kad tik gameplay'us yra silpniausia žaidimo vinis, bet tai action-shooter tipo žaidimas, tai nereikia ir norėti kažko. Žaidi atsipalaiduoti ir smagiai papliekti, o multiplayer tikrai sužavėjo, team battle 4vs4 labai geri, be jokių lagų ar kažkokių trūkumų. 9/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kznw man ir su tuo auto aim lb saunei ir smagei zaidziasi ;P

Man ir lbj smagiai su tuo auto aim žaidžiasi.

Žaidimas tikrai yra geras, dar iš pradžių svarščiau ar siūstis jį, bet atsisiunčiau ir pabandžiau, tai lbj patiko, patarčiau ir kitiem išbandyti kurie nesą jo bandę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.