OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Zaidimu patchinimas reikalingas TIK zemesnem FW versijom nei 1.51

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimu patchinimas reikalingas TIK zemesnem FW versijom nei 1.51

Tai ka nereik tikrinti su abgx 360 del online, jei FW aukstesne nei 1.51? Ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka nereik tikrinti su abgx 360 del online, jei FW aukstesne nei 1.51? Ar kaip?

abg naudoti reikia visada...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka nereik tikrinti su abgx 360 del online, jei FW aukstesne nei 1.51? Ar kaip?

Prie ko cia tikrinimas?, skaityt nemoki?, ar mano posto nesupratai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas nors ideti foto kaip reikia pazymeti varneles,kai tikrini zaidima su abgx360,nes nelabai suprantu as kaip reikia(ta prasme kai jau irasyta dvd tikrini)? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas nors ideti foto kaip reikia pazymeti varneles,kai tikrini zaidima su abgx360,nes nelabai suprantu as kaip reikia(ta prasme kai jau irasyta dvd tikrini)? :)

 

Nuotrauka

 

as asmeniskai lygtais su tokiais naudoju. sorry uz trial version. dabar greitai programa susiradau screenam ir vsio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

as asmeniskai lygtais su tokiais naudoju. sorry uz trial version. dabar greitai programa susiradau screenam ir vsio

Ne į temą

o print screen tau neveikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas nors ideti foto kaip reikia pazymeti varneles,kai tikrini zaidima su abgx360,nes nelabai suprantu as kaip reikia(ta prasme kai jau irasyta dvd tikrini)? :)

žmogau, yra puikus gidas šiame portale. O jei nori daugiau info uzeik. nustatyk tuos snustatymus, tada spaudi ctrl+s. issaugosi nustatymus. jei tikrinsi geimus jau įrašytus į DVD tada tik diagnozuosi problema (jei jų bus). tą problemą išnaukinsi tik tuomet jei tas geimas yra abgx360 bazeje ir jei nusiripinsi atgal i kompą. tad... šiaip viskas paaiškinta tame gide, o jei nori smulkesnės info, rašyk į PM arba nueik tiesiog į abgx360 chat ir ten gausi visareikiama info.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu labai tiems kurie atsakete man. Taigi padariau viska kaip mokete ir stai kokius rezultatus gavau. Cia viskas gerai ir nesibaimint man jungti boxa i live pirmaji karta ir ar nebus ban jau dabar ,kad ir pre-realese zaidziau ji? :)

Patikrinau.bmp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu labai tiems kurie atsakete man. Taigi padariau viska kaip mokete ir stai kokius rezultatus gavau. Cia viskas gerai ir nesibaimint man jungti boxa i live pirmaji karta ir ar nebus ban jau dabar ,kad ir pre-realese zaidziau ji? :wacko:

Aš pats esu gan daug bendravęs su abgx360 komandos nariais. Man jie viską paaiškino.

Jei esi žaidęs pre-realese'ą, jei esi žaidęs gaimą kuris nebuvo sutvarkytas su abgx360 programa bano tikimybė yra. Ir nesvarbu ar tu žaidei off-line, ar online. Taip yra todėl, kad Microsoft'as gauna visą log'ą apie tavo žaistus geimus.

Matau tave apėmusi lengva paranoja, man irgi taip buvo. nusiramink ir džiaukis kol gali. Vien dėl to galiu nuraminti, kad ši konsolė kurią turiu šiuo metu man yra jau trečia. Pirmosios abi buvo senos, ir kiekvieną jų variau apie metus online. Tuo metu nežinojau kas tas abgx360, kartais ir prerealesus dėdavau. Ir negavau bano. Ši dabartinė mano konsolė jau 6 mėn. buvo online. "Atradęs" abgx360 pamačiau kad visi geimai kuriuos lošiau XBL turėjo šiokių tokių klaidų, tačiau (nusispjaunu tris kartus per petį) banno nebuvo. Matai, tai kaip ir sėkmės dalykas, vieniems pasiseka išvengti keletą metų, kitiems pirmą kartą pasijungus pareina bannas. Paklausęs abgx360 komandospatarimų, visus DVD su klaidomis persirašiau į PC, sutvarkiau ir išsikepiau iš naujo. Nors gal tas log'as ir yra išlikęs MS bazėje, tačiau kam tampyti už ūsų. Susitvarkyk visus geimus su tuo softu ir džiaukis kol gali. Gal džiaugsiesi vieną dieną, gal dvi, gal mėnesius, o gal keletą metų, to niekas nežino, tačiaukaip minėjau jei buvo pasdaryta klaidų (jei geimai buvo dedami nesutvarkyti ar prerealyzai, tai tikimybė gauti 50x50).

Sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats esu gan daug bendravęs su abgx360 komandos nariais. Man jie viską paaiškino.

Jei esi žaidęs pre-realese'ą, jei esi žaidęs gaimą kuris nebuvo sutvarkytas su abgx360 programa bano tikimybė yra. Ir nesvarbu ar tu žaidei off-line, ar online. Taip yra todėl, kad Microsoft'as gauna visą log'ą apie tavo žaistus geimus.

Matau tave apėmusi lengva paranoja, man irgi taip buvo. nusiramink ir džiaukis kol gali. Vien dėl to galiu nuraminti, kad ši konsolė kurią turiu šiuo metu man yra jau trečia. Pirmosios abi buvo senos, ir kiekvieną jų variau apie metus online. Tuo metu nežinojau kas tas abgx360, kartais ir prerealesus dėdavau. Ir negavau bano. Ši dabartinė mano konsolė jau 6 mėn. buvo online. "Atradęs" abgx360 pamačiau kad visi geimai kuriuos lošiau XBL turėjo šiokių tokių klaidų, tačiau (nusispjaunu tris kartus per petį) banno nebuvo. Matai, tai kaip ir sėkmės dalykas, vieniems pasiseka išvengti keletą metų, kitiems pirmą kartą pasijungus pareina bannas. Paklausęs abgx360 komandospatarimų, visus DVD su klaidomis persirašiau į PC, sutvarkiau ir išsikepiau iš naujo. Nors gal tas log'as ir yra išlikęs MS bazėje, tačiau kam tampyti už ūsų. Susitvarkyk visus geimus su tuo softu ir džiaukis kol gali. Gal džiaugsiesi vieną dieną, gal dvi, gal mėnesius, o gal keletą metų, to niekas nežino, tačiaukaip minėjau jei buvo pasdaryta klaidų (jei geimai buvo dedami nesutvarkyti ar prerealyzai, tai tikimybė gauti 50x50).

Sėkmės

Labai labai aciu uz issamu atsakyma :wacko: o dar norejau paklausti kaip suprasti sita mano gauta testo rezultata? jis rodo,kad ok viskas ar ne? :mml: Ir beje,kaip isirasyti zaidima atgal i pc ir sutvarkyti su abgx360 reikia? Nes nelabai as suprantu sios programos naudojimo ir jos visas teikiamas galimybes ;)

 

Ir ar tas verification failed geltona spalva pazymetas yra labai blogai? ;)

Redagavo xboxter1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai labai aciu uz issamu atsakyma ;) o dar norejau paklausti kaip suprasti sita mano gauta testo rezultata? jis rodo,kad ok viskas ar ne? ;) Ir beje,kaip isirasyti zaidima atgal i pc ir sutvarkyti su abgx360 reikia? Nes nelabai as suprantu sios programos naudojimo ir jos visas teikiamas galimybes ;)

 

Ir ar tas verification failed geltona spalva pazymetas yra labai blogai? :)

tas verifcation tai parasyta kad su ju duomenu baze negalejo patikrnt, reiskias jie tokio realyso neturi, bet jei stealth check passed ta tiek pilnai uztenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano x'as isvis 2005m veikia jis kaip naujas,tik jau lazeris knis prota,buvo mintis isiardyt jy ir apziet kas ten daros jame. Siaip tas x'as jau ne pas viena seiminka buva ir buvo jis ilgai LIVE sistemoje,as jy metus turiu ir losiau tikrai nemazai live,pagrinde GTA4,pats ydomiausias geims :D Nesuku kiausu del banu :D dar FW 1.61,nors jis cia ne prie ko. O geimus visus is LM siunciaus nuo to laiko kai turiu jy,ten buna jau gatavai jie sutvarkyti nk netikrinu :)

P.S Nekertu microsofto politikos,kodel banint zaidejus su piratiniais cd? Tipo zmones pirks naujas konsoles kad galetu losti per live,pirkti origalius geimus+moketi uz live. Cia pinigu svaistymas. Kodel ps3 kaip zmones padare,gali losti online kiek sirdis geidzia,bet minusas pirkt origanius geimus turi. As sakyciau jiem neverta banint,nes jie tik praranda pelna,todel kad zaidejai galbut pirko GOLD'us ir bana dejo. Nzn asilu kontora ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano x'as isvis 2005m veikia jis kaip naujas,tik jau lazeris knis prota,buvo mintis isiardyt jy ir apziet kas ten daros jame. Siaip tas x'as jau ne pas viena seiminka buva ir buvo jis ilgai LIVE sistemoje,as jy metus turiu ir losiau tikrai nemazai live,pagrinde GTA4,pats ydomiausias geims :D Nesuku kiausu del banu :D dar FW 1.61,nors jis cia ne prie ko. O geimus visus is LM siunciaus nuo to laiko kai turiu jy,ten buna jau gatavai jie sutvarkyti nk netikrinu :)

P.S Nekertu microsofto politikos,kodel banint zaidejus su piratiniais cd? Tipo zmones pirks naujas konsoles kad galetu losti per live,pirkti origalius geimus+moketi uz live. Cia pinigu svaistymas. Kodel ps3 kaip zmones padare,gali losti online kiek sirdis geidzia,bet minusas pirkt origanius geimus turi. As sakyciau jiem neverta banint,nes jie tik praranda pelna,todel kad zaidejai galbut pirko GOLD'us ir bana dejo. Nzn asilu kontora ten.

Nu, bet jau vien sitam forume pilna zmoniu, kurie perka nauja konsole ir perka originalius geimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, bet jau vien sitam forume pilna zmoniu, kurie perka nauja konsole ir perka originalius geimus.

Tavo pasakymas pilna zmoniu ir perka originalu viska neatitinka statistiku,verta pagalvot kad x'sus visas pasaulis turi,sitas forumas 0 palyginus globaliniu mastu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.