Impaler

Kaip atradote PlayManiją?

Rekomenduojami pranešimai

Aš turėjau omeny rašęs atsakymų apie PS2 laužimą. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasdalinkite daugiau kas, nariai nauji plaukia kasdien. Bet prasitaria ne kiekvienas kaip čia atsidūrė. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau pasakojau Impaker per PM kai kaluse meanes,bet dabar visiem parasysiu:Ieskojau info apie PSP games.lt puslapije,poto radau teme apie PSP puslapius,ten nuejes perskaiciau visus pranesimus(apie 600) ir nesupratau vistiek kaip downgradinti :) Paklausiau ir mane nusiunte i si puslapi,ir radau Edmio reklama.Ten nuveziau,nulauze :)Tik svolacius 50 lt jema.Galejo geriau 20lt paimt :) Nu dar radau forumo temas naujausias,ir ten buvo PSP zaidimai,uzsiregistravau,nustebau kokia gera apsaugo nuo bot'u ir nuo vakar as jau ce :)

P.S.Sekmadieni Jonines :)

P.S.S. Mano vardas Jonas :)

P.S.S.S. Oj svesim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskojau internete info apie ps2 pries pirkima wat ir atradau aisku sis puslapis mane palenke teigiama pirkimo nuomone :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as tj atradau taip ta foruma:

Kjp reikejo pirkti ps2 per google ieskojau panaudotu ar nauju tj kazkaip aptikau sita foruma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stai mano istorija..nusipirkau ps2 ir per google iskojau informacijos apie ps2 cipus ir pan ir radau sena saita kol dar nebuwo susijunge abu...o db ir cia jau diskutuoju. lb geras saitas.po one cia dazniausiai lankausi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu tai as gawau XBOX po keliu savaiciu pradejau ieskoti info kaip ji nucipuoti parsisiusti zaidimus ir radau sita tinklapi. Asisimeciau i favorites. Ir po kokio meniasio kai susimasciau ji parduoti pradejau deti skelbimus i tinklapius ir uzklidau i favorites ir taip ji radau.dar truputi apie ji paklausinejau, gavau ispejima ir veliau idejau skelbima.Po kiek laiko pastebejau kad cia ir apie Pc eina kalba tada pradejau dazniau lankytis.Dabar nusipirkau PS2 ir dar dazniau lankausi.O kai radau info apie PS2 taisima supratau, kad mano nuomone yra geriausias tinklapis apie konsoles.(as ju ir nelabai zinaw)

 

Gal ir per daug prirasiau bet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu tai as gawau XBOX po keliu savaiciu pradejau ieskoti info kaip ji nucipuoti parsisiusti zaidimus ir radau sita tinklapi. Asisimeciau i favorites. Ir po kokio meniasio kai susimasciau ji parduoti pradejau deti skelbimus i tinklapius ir uzklidau i favorites ir taip ji radau.dar truputi apie ji paklausinejau, gavau ispejima ir veliau idejau skelbima.Po kiek laiko pastebejau kad cia ir apie Pc eina kalba tada pradejau dazniau lankytis.Dabar nusipirkau PS2 ir dar dazniau lankausi.O kai radau info apie PS2 taisima supratau, kad mano nuomone yra geriausias tinklapis apie konsoles.(as ju ir nelabai zinaw)

 

Gal ir per daug prirasiau bet...

idomu :twisted: xD visi eina prie ps2.. jie geriausi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forumą radau tada, kai įsigyjau PlayStation 2 ir pradėjau domėtis jo galimybėmis ir panašiais dalykais :D Dabar pastebėjau, kad čia xebra labai gera ir suprantinga ir žinoma padeda jeigu paprašai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu tai as gawau XBOX po keliu savaiciu pradejau ieskoti info kaip ji nucipuoti parsisiusti zaidimus ir radau sita tinklapi. Asisimeciau i favorites. Ir po kokio meniasio kai susimasciau ji parduoti pradejau deti skelbimus i tinklapius ir uzklidau i favorites ir taip ji radau.dar truputi apie ji paklausinejau, gavau ispejima ir veliau idejau skelbima.Po kiek laiko pastebejau kad cia ir apie Pc eina kalba tada pradejau dazniau lankytis.Dabar nusipirkau PS2 ir dar dazniau lankausi.O kai radau info apie PS2 taisima supratau, kad mano nuomone yra geriausias tinklapis apie konsoles.(as ju ir nelabai zinaw)

 

Gal ir per daug prirasiau bet...

idomu :twisted: xD visi eina prie ps2.. jie geriausi :D

Ne visi :D Daug kas prie PSP eina :D PSP geriausi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai apie čipavimą ieškojau info saite wWw.Diskusijos.LT ir ten kažkas užsiminė apie playstation2.puikiai.lt (ar tai kaip jis ten vadinosi :D ) bannerį, tada užėjau užsiregistravau ir štai aš čia :D :!: :D :!: ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.