narkata

Battlefield: Bad Company 2

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Ne į temą

Dar vienas... Manai aš nesupratau ką jis turėjo omenyje? :) Ar ir tau atrodo, kad youtube nėra filmuotos medžiagos kaip kas nors žaidžia betą? http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f Maža? :) Nu sorry, bet kaip invalidai kokie, nesugebat kelių žodžių į paiešką suvesti....

Taip, maniau kad tu nesupratai ka jis turejo omenyje, o beta filmuotos medziagos jau seniai buvau paziurejas kelis sykius.

Nors nezaides, bet atrode labai linksmai ir idomiai zaidziamas zaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebloga saudykle, bet nieko ypatingo, apart pilnai sunaikinamu pastatu, nepastebejau.

kuri šaudyklė tau buvo ypatinga?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų smagu su kokiu lietuviu(-iais) tam pačiam squad'e pažaisti BFBC2. Gal atsiras norinčių? Dėl laiko susitartume :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu but geras ,graziai atrodo , totalus sunaikinimas.Bet yra dar vienas klausimas ar iseis pasimti koki automata ir pistoleta kartu ,nes per pirma dali man nepatikdavo kad kai baigiasi kulkos turi butinai persitaisyt nes jokio kito ginklo negalejai pasimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu but geras ,graziai atrodo , totalus sunaikinimas.Bet yra dar vienas klausimas ar iseis pasimti koki automata ir pistoleta kartu ,nes per pirma dali man nepatikdavo kad kai baigiasi kulkos turi butinai persitaisyt nes jokio kito ginklo negalejai pasimt.

žaidžiu beta, tai ten visos klasės turi automatą+pistoletą (recon turi sniper rifle + pistol).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk gamespote ieskot gal dar jie ir dalina, jai ne tai tik preordindamas zaidima gausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

visi fps yra panasus x_X

 

taip, panasumu yra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is kur geriausia si geima preorderinti. ir kiek kainuoja pristatymas i Lietuva?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausiu , nes ar apsimokes pirkti . Man labai patiko BF2 . O betos taip ir neisbandziau , Ps3 gavau po uzdarymo jos . Nes dabar gandai ir rusiskuose forumuose , apie BF3 kurimo ,tik jo dar oficialiai nepristate . O seip Kada BC2 demo turetu iseit mazdaug , kas girdeje ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.