• 0
Suveln

Kaip tvarkingai nusipirkti digital žaidimą iš PS Store?

Klausimas

Sveiki, turbūt jau buvo užduotas klausimas šis, tiesiog dabar neturiu laiko ieškoti atsakymo, o reikėtų šią problemą išspręsti per šiandien,

anksčiau nebuvo tekę pirkti skaitmeninių žaidimų iš PS Store, tačiau mano akis užkliuvo už žaidimo "Blasphemous", o jo kaip ir nėra pirkti su dėžute - tik digital, beje dabar jam taikoma 50% nuolaida.

esmė, kad man neleidžia prijungti mano Mastercard kortelės. matomai esu pasirinkęs UK regioną (taip nusprendžiau padaryti, nes Lietuvos gi nėra) ir tiesiog negaliu prisiregistuoti su jokiu adresu. gal galima bet kokį adresą vesti registuojant kortelę? kaip jūs darėte? kaip suprantu, paprasta Mastercardo kortelė kaip ir ok, bet nežinau ką vest į adreso skiltį. 

Lauksiu patarimų.... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

9 atsakymai į šį klausimą

Rekomenduojami pranešimai

  • 0

Seniau pavykdavo zmonems pvz us paskyroj pridedavo uk banko kortele,irase feikini us adresa. Bet kai taip seniau bandziau,i uk paskyra prideti lt swed kortele,nepavyko. Pridejau uk banko korta tada. O dabar tiesiog perku papildymus ir nesuku galvos del banko pridejimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Prieš pora savaičių prisidėjau Swed kortelę prie UK paskiros. Viskas veikia, pirkti galima išbandyta.

Kur kortelės info vedi viską ko prašo, o gyvenamosios vietos adresa taip pat rašau ten kur gyvenu lt, tik kai renkiesi country ar county kazka panašaus palieki ne lietuva o England (nes lietuvos net nera). Beto post kodas lietuviskas reikalingas.

100% veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

@Suveln, Eiviokas viską teisingai aprašė, be to man padėjo pridėti kortelę. Jau pirkau, viskas veikia. Tai va savo account adreso skiltyje palieki regioną UK, šalį gali rinktis England, nes Lietuvos pasirinkimo nėra (regionas tai UK). Bet, tai yra svarbu, miesta, adresą ir pašto kodą rašai lygiai ta pati kokie yra nurodyti prei kortelės, kuria nori pririšt aptarnavimo. Po to suvedant kortelės duomenis viską suvedi kaip nurodyta kortelėje, ką prašo. Suvedus teisingai neturįtu keiktis kad kitoks adresas (kaip man ankščiau buvo) ir prisidės. Aišku dėl viso pikto reika pasižiūrėt ar pačioje kortelėje neuždėta kokių apribojimų dėl atsiskaitymo pvz. internetu, bet paprastai taip nebųna. Man SEB Credit kortelę leido pridėt be jokių problemų. Dėl paprastų debetinių nežinau, bet irgi turėtu veikt.

P. S. Blogiausiu atvėju nusipirksi UK regiono papildymo kodą, suvesi PSstore, tavo walletas pasipildys tą sumą ir galėsi pirkt. Parašyk kaip sekėsi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Aš perku per revolut (labai paprasta, permeti kiek reikia eurų ir nusiperki), arba su papildymais, jokių nepatogumų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

nusipirkau papildymą iš Gameroom ir neapsižiūrėjau, kad Eneboj biški pigiau - žinosiu ateičiai. šiaip jo, labai paprasta sistema ir būdų atsiskaityt milijonas. tiesiog, džiaugiuosi, kad servisas suveikė sekmadienį ir dabar sau kalu BLASPHEMOUS :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

O geras,kad zmonem jau seniai eina ir lt kortas prideti :) eneboj nors ir pigiau,bet prie bet kurio pirkinio papildymo,man minimum +2 eu prideda. Bet nesiskundziu,papildo ten greit ir patogiai visada. Kazkada pvz game.co.uk naudojau,ilgai siusdavo kodus,nuo 10 iki 30min,o eneboj max 5min. Turbut ir gameroom taip pat :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

įdomiai buvo, kad perkant iš Gameroomo papildymą už 10 svarų (žaidimui tiek užteko), pasirodo, kad tokio papildymo jie neturėjo (out of stock), tai atsiuntė du papildymus po 5 svarus. man nuo to ne blogiau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Į pašta atėjo. shopto vėl paleido akcija. Papildymo korteles 10% pigiau galima įsigyti. Tokiomis akcijomis prisiperka mūsų lietuviški parikūpai, dar užsideda eura ir pardavinėja. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šį klausimą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.