Crionx

Del skaitmenines tv

Rekomenduojami pranešimai

Kodel man Skaitmenien tv lagina?Pas mane yra tris telikai dvejosia kabeline tos pat firmos vienam skaitmenine.Ta skaitmenines tv rusis ta kuriai reikia kabelines tv kabelio.Gal reikia isvesti atskira kabeli tai skaitmeninei tv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nepaprasciau paklausti paciu "kabelistu"?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta skaitmenines tv rusis ta kuriai reikia kabelines tv kabelio.Gal reikia isvesti atskira kabeli tai skaitmeninei tv

Nu as su tuo nesusidures, bet kiek zinau tai nereika kabelines antenos kabelio naudoti, manau uztenka paprastos antenos, kambarines ar dar kokios. Pabandyk paeksperimentuoti, pasiskolink antena kokia nors jei pats neturi ir pajunk.

O koks TV modelis gal gali parasyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

t

Ne į temą

u cia kazkaip keistai.. net nelabai surpatau idejos:D bet negali but delto kad KAIP surpatau. tu vieno kabelio "jega" issakojes ant 3 teliku, taigi tiesiog neuztenka itampos kad normaliai veiktu, jeigu pajunktum ant tuos du kitus ant vieno laido o "skaitmenini" ant kito tai gal normaliai butu. bet KANDAGI nelabai supratau... tai dedu visa sita i offtopic tagus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel man Skaitmenien tv lagina?Pas mane yra tris telikai dvejosia kabeline tos pat firmos vienam skaitmenine.Ta skaitmenines tv rusis ta kuriai reikia kabelines tv kabelio.Gal reikia isvesti atskira kabeli tai skaitmeninei tv

As zinau.

Visu pirma: kokia ta skaitmenine tv? Ir ka reiskia siuo atveju "lagina"?

Skaitmenine TV gali reiksti daug ka. Didzioji dauguma SAT TV yra skaitmenine. Kompresija - MPEG-2 DVB-S. Reciau MPEG-4 DVB-S/S2. Kabeline TV gali buti DVB-C (MPEG-2/4), arba IPTV. O kas gi pas pati?

Pas mane "skaitmenine TV" yra palydovine. Rodo gerai ir ne"lagina".

 

Reziume: uzduodame normalu klausima: naudojuosi tokios kompanijos kabeline skaitmenine TV. Pajungta per vat tokius irenginius prie triju televizoriu. Ziurinti vat tokius kanalus tokiu metu atsiranda vat tokius problemos.

 

Tada galima normaliau atsakyti.

 

O dabar klausimas yra is serijos: "pas mane yra toks zaidimas, kuris diske, tai vat jame nepasiledzia multiplejeris - kas galetu buti."

 

Sekantis klausimas:

 

"Tai ka niekas nezino?"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pameginsiu aiskiau Nusipirkau is vietines firmos roventa skaitmenini siustuva.Viskas veikia iskyrus kad daznai kanalai strigineja Ju skaitmeninei reikalingas kabelines tv kabelis as turiu ta gabeli bet esu ji isakojes i tris tv.Kituose tos pat firmos kabeline tv juose viskas veikia puikiai pas mane telikas sony bravia.Prasau padekit!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm tai tu is to vieno siustuvo, skaitmenines tv, issakojai i tris telikus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne.as is vieno kabelines kabelio isakojau i tris dvejose kabeline vienam skaitmenine pas visus ta pati firma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai.... pagalvokim... is vieno issakojai i tris, nu... kurioj viso sito vietoj ieina tas skaitmeninis siustuvas? pries sakojima? tai tada i visus eina tas skaitmeninis signalas (bet tik tas vienas sugeba ji rodyt kaip turi but) o kiti rodo kaip sugeba.jeigu taip yra tai todel tau ir lagina kad ant tryju skelei...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne pirma eina kabelines tv kabelis tada jis isisakoja i tris ant dveju yra kabeline ant kitos skaitmenine kuri reikalauja kabelines tv kabelio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne pirma eina kabelines tv kabelis tada jis isisakoja i tris ant dveju yra kabeline ant kitos skaitmenine kuri reikalauja kabelines tv kabelio

Nu koks skirtumas.... :notworthy: isivaizduok, kad vietoje siustuvo parasyta kabelinio tv kabelis <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.