Javelin

Kur dingo vaizdo plokštės!?

Rekomenduojami pranešimai

Ta prasme aš puikiai žinau kur jos dingo (viską supirko maineriai). Bet tiesiog norėjau pasidalinti ką jus manot apie susiklosčiusia visiškai liguista situaciją PC komponentų rinkoje. Tiesiog įdomumo deliai pasižiūrėjau ką dabar būtu galima nusipirkti iš vaizdo plokščių norint pvz. daryti upgradą ar kompą susirinkt. Žiūrėjau populiariausiose 1a.lt ir skytech. Tai atsakymas ogi NIEKO...ViSAi. Buvau tikrai šokiruotas. Puikiai atsimenu pirmą kryptomainingo bumą, tuo metu buvau dar išimtinai PC Gamer, bet tokio briedo dar nebuvo. Taip vidiuškės buvo gerokai užkeltom kainom, buvo deficitas, bet jas buvo bent galima nupirkti. O dabar absoliučiai tuščia. Tai jeigu pvz. sugestu vaizduškė, tai sakityk viskas, GTX 730 gali nebent nusipirkt. Nejuokinga.    

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lol, pats kaip tik vienam savo senam kompui, ieškojau kokios negalingos plokštės, tai GigaByte GTX710 2GB už 20 eur paėmiau iš skelbimų su 1,5 m garantija likusia. Bet jei ko rimčiau ieškočiau tai... ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir sakau, na totali nesąmonė. Neturi visgi taip būt, bet deja yra. Tokia dabar realybė. O tempora, o mores?

Džiaugios  kad savo laiku GTX 970 nepardaviau, dabar dukros (buvusiame mano?) kompe iki šiol puikiai dirba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamirškime kad dar iki miner'ių scalperiai su savo botais visas RTX30xx ir RX 6800/XT iššlavė. Jei kam reikia turiu pardavimui GTX 690 4GB versija ir RX480 4GB ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, cheburator parašė:

Nepamirškime kad dar iki miner'ių scalperiai su savo botais

Hell's TRIO: Mineriai, Scalperiai ir Cryptovaliutos??

ALL Gamers Deadly Adversary (na dėl cryptovalitų nesu visai tikras, bet kadangi dėl jų maininimo dingsta vaizdo plokštės, tai prie to paties)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.