ViPeRkillz

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomenduojami pranešimai

katik perejau visa zaida :offtopic:

=================

Bleha blin parasiau kad zaidima perejau ir iskarto minusai pasipile.

Gi nieko neizeidziau!

=================

Redagavo inferal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as jau toj vietoj kur bunkeriai mieste.kas perejot,gal galit aprasyt storyline,nes man per painu viskas.del ko cia viskas vyksta-viena diena zudai beginklius rusus,kita diena jau pasaulinis karas vyksta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na reikia skaityt, žiūrėt filmukas kai kraunasi geimas ir bus viska aišku :D

pats susiprotejau,ensteinai.bet matai,kolkas losiu ant mazo televizoriuko,kuris islieja subtitru raides,o ka kalba,ne viska pagaunu (nors EN ziniom nesiskundziu),todel prasau,kad kas atpasakotu,kas ir kodel ten vyksta.ir nemetykit tokiu "protingu" patarimu daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Infinity Ward Fails Again

 

Previously I posted an article showing some new PC hacks that had surfaced allowing some really devastating power through online play. At the time the hacks were for the PC only. I had mentioned for console owners to expect the mods to reach them really soon. That time has finally come.

 

Expect to see these mods while playing online.

 

 

List Of Mods:

1. God Mode (Don't Die)

2. Wall Hack (See People Through Walls)

3. Jump Height (Jump Higher)

4. Default Weapon (New Weapon)

5. Gold Desert Eagle (COD4 Gold Desert Eagle)

6. No Recoil (Gun Does Not Have Any Kickback)

7. Unlimited Ammo (Never Run Out Of Ammo)

8. Spawn With AC-130

9. Every Perk (All Perks)

10. Other People Have NO PERKS

11. Other People Can Not Jump

12. Text On Screen (Messages At Beginning)

 

Modern Warfare 2 is over.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snd perejau vienu prisedimu visa campaigna ant veteran sunkumo, nzn kodel bet man pasirode labai lengva, palyginus ankstesnes dalis cod 4 ar 5, veteran sunkumas buvo issukis, o cia prabegi ir peiliu priesa pasmeigi :thumbsup4:

nesakau kad nebuvau mires, bet tikrai nebuvau uzstriges kai buna ant kitu sunkiu geimu.

dar mane taip suintrigavo pradzioj kai nori sunkuma pasirinkt ir taves 5 kartus kalausia "ar tikrai nori eit ant veteran?", "juk extremely sunku bus" ir tt :thumbup:

galiu pasakyt easy 1000G in my pocket, net nera kuom didziuotis.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo 1000G gavai uz veteran perejima ? :D

 

nu tuos spec-ops jau buvau anksiau padares, kai kurie tikrai nelengi buvo ir teko paprakaituoti.

visi kiti achievementai yra tik siaip del idomumo sugalvoti, jokio issukio irgi nemaciau juos darant.

na dabar liko tik MP losti, bet kazkaip irgi man jis atsibost pradejo. buvau padejes i sona ta MW2 kokiam menesiui, galvojau kad bus vel idomu zaisti po pertraukos, bet bet kazkaip kabliuko nejauciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Details about Infinity Ward's upcoming Call of Duty: Modern Warfare 2 map pack, titled the Stimulus Package, has been posted on the Xbox LIVE Marketplace website. This download contains five maps in total, two of which appeared in the first Modern Warfare title.

 

This pack will be available to download on Xbox LIVE starting on March 30. PS3 and PC owners will have to wait a bit longer. No price for the content was listed.

 

Here are the map descriptions:

 

Bailout - a multi-level apartment complex

 

Storm - an open industrial park littered with heavy machinery

 

Salvage - a snowy junkyard fortified by stacked debris and crushed cars.

 

Crash - a war-torn urban environment (CoD4)

 

Overgrown - features a massive dry creek bed (CoD4)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snd perejau vienu prisedimu visa campaigna ant veteran sunkumo, nzn kodel bet man pasirode labai lengva, palyginus ankstesnes dalis cod 4 ar 5, veteran sunkumas buvo issukis, o cia prabegi ir peiliu priesa pasmeigi :lol:

nesakau kad nebuvau mires, bet tikrai nebuvau uzstriges kai buna ant kitu sunkiu geimu.

dar mane taip suintrigavo pradzioj kai nori sunkuma pasirinkt ir taves 5 kartus kalausia "ar tikrai nori eit ant veteran?", "juk extremely sunku bus" ir tt :)

galiu pasakyt easy 1000G in my pocket, net nera kuom didziuotis.

Ne į temą

pribegi ir pasmeigi su peiliu...na na ..idomu kur cia taip padarei,kai mirsti nuo vienos kulkos kuri pareina is kilometro atstumo.man COD4 buvo daug normalesnis tas veteran,normaliau zaidesi.o cis jau per daug jie ten gerai saudo,nematau jokio idomumo net lost ant veteran,va BC2 tai buvo tikrai nesunku ant hard sulost.bent jau ne fantastikos ribose kaip mw2,ten jau kosmosas.

bet kiekvienam savo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pribegi ir pasmeigi su peiliu...na na ..idomu kur cia taip padarei,kai mirsti nuo vienos kulkos kuri pareina is kilometro atstumo.man COD4 buvo daug normalesnis tas veteran,normaliau zaidesi.o cis jau per daug jie ten gerai saudo,nematau jokio idomumo net lost ant veteran,va BC2 tai buvo tikrai nesunku ant hard sulost.bent jau ne fantastikos ribose kaip mw2,ten jau kosmosas.

bet kiekvienam savo. :lol:

 

ta misija kai reik uzimt nama ir breachint kambarius, ten misijos pradzioj jie pasala padaro ir uzmeta dumu, gal kokius 3-4 tuose dumuose pasmeigiau.

o del sunkumo, tai cod4 buvo daug sunkesnis man, gal del to kad tai buvo pirmas cod serijos zaidimas kuri zaidziau ant veteran sunkumo. o sitas tai sakau ~9h ant normal, eidamamas rinkau inteli dariau ach, nu neskubedamas. antra karta ~8h nes prasukdavau multikus, nebludinau, o ejau link tikslo. kazkaip nesugalvoju nei vienos vietos kad buciau uzstriges del sunkumo (pvz ant cod 5 daug tokiu vietu buvo), nuosekliai visus zudziau, vietomis uztenka prabegti kazkoki tarpa ir tavo chebra pati visus iskapoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Modern Warfare 2's Stimulus Package In Five Pictures

 

The Modern Warfare 2 Stimulus Package, featuring five maps for the interesting price of $15.00, or 1200 Microsoft points, goes live on March 30, and this is what you'll be seeing when you purchase it.

jie visai subludijo su tokia keliu mapu kaina.. :D

 

Bailout

Nuotrauka

 

Crash

Nuotrauka

 

Overgrown

Nuotrauka

 

Salvage

Nuotrauka

 

Slag

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wtf? kaina tikrai perdidele. reikes laukt akciju kai nukainuoja. kad ir kiek fun butu uz tiek mapu neimciau :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo kaina didoka, o nukainavimas tikrai bus negreit manau.

as pats dar turiu apie 3k pointu, kaip tik laikau juos visokiem mapam ir tt, bet sio kolkas nesisiusiu, vien del to kad online jau menesis kaip nelosiu.

galetu siaip daugiau imest is cod4 mapu, nes labai daug geru yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.