ViPeRkillz

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomenduojami pranešimai

Įspūdingi pardavimai. -_-

 

Aš MW2 žaidžiu su PC, ir galiu pasakyti tiek (apie SP):

Pats šaudymas, greitas veiksmas ir aplinkos yra jėga.

Toliau LABAI daug erzinančių dalykų... Tiesiog žaidžiu ir nervas pradeda imti.

 

Pvz:

 

Reikia grįžti atgal ant restorano stogo, kad paimti Stingeriį ir numušti malūnsparnį. Prieš tai to Stinger'io paimti neleido... Pirmą kartą galvojau ramiai prasiskinsiu kelią, bet kur tau, priešų kaip tarakonų prisiveisė - miriau. Antru bandymu tiesiog sprint'inau link tikslo - nė 1 kulkos neiššoviau ir pasiekiau restorano stogą, sunaikinus malūnsparnį priešų išvis neliko.

 

Nu mane veikia tokie dalykai. Negaliu pasirinkti savo žaidimo stiliaus, turiu priimti IW brukamą.

Daug kur prasilenkiama su elementariausia logika.

Tos suscriptintos vietos tiesiog žudo mane. Priešai visada bėga pro ten pat, lenda iš ten pat.

 

Asmeniškai iš single player tikėjausi DAUG daugiau.

Redagavo fLn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įspūdingi pardavimai. -_-

 

Aš MW2 žaidžiu su PC, ir galiu pasakyti tiek (apie SP):

Pats šaudymas, greitas veiksmas ir aplinkos yra jėga.

Toliau LABAI daug erzinančių dalykų... Tiesiog žaidžiu ir nervas pradeda imti.

 

Pvz:

 

Reikia grįžti atgal ant restorano stogo, kad paimti Stingeriį ir numušti malūnsparnį. Prieš tai to Stinger'io paimti neleido... Pirmą kartą galvojau ramiai prasiskinsiu kelią, bet kur tau, priešų kaip tarakonų prisiveisė - miriau. Antru bandymu tiesiog sprint'inau link tikslo - nė 1 kulkos neiššoviau ir pasiekiau restorano stogą, sunaikinus malūnsparnį priešų išvis neliko.

 

Nu mane veikia tokie dalykai. Negaliu pasirinkti savo žaidimo stiliaus, turiu priimti IW brukamą.

Daug kur prasilenkiama su elementariausia logika.

Tos suscriptintos vietos tiesiog žudo mane. Priešai visada bėga pro ten pat, lenda iš ten pat.

 

Asmeniškai iš single player tikėjausi DAUG daugiau.

Ne į temą

belieka tik uzsimerkti i visa tai ir losti..na ispudingi pardavimai deje sako tik viena dalyka,kad tokiu zaidimus ir matysim ateity..deje ...apie scriptus sitam zaidime as tyliu isvis..tiesiog sulipde SP kad butu jis,nesakau labai ispudingai viskas isskyrus kai reikia tarp priesu pasisukt ilgiau....o pardavimai aisku eina del MP
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

belieka tik uzsimerkti i visa tai ir losti..na ispudingi pardavimai deje sako tik viena dalyka,kad tokiu zaidimus ir matysim ateity..deje ne Far Cry2 stiliaus...apie scriptus sitam zaidime as tyliu isvis..tiesiog sulipde SP kad butu jis,nesakau labai ispudingai viskas isskyrus kai reikia tarp priesu pasisukt ilgiau....o pardavimai aisku eina del MP
Aš tikiu, kad MP labai geras. Jį žais, žais ir dar žais. Ne vienus metus. MW1/2 yra dabartinis MP Karalius.

Bet man BFBC2 MP labiau imponuoja, todėl pirksiu jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

FC2 buvo metų nusivylimas (imo)

na matai cia vel kam ko reikia..man uzteko deimantu bei Dragunovo ..ir nerealiu vaizdu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai cia vel kam ko reikia..man uzteko deimantu bei Dragunovo ..ir nerealiu vaizdu..

Ne į temą

vaizdai, vietos taip - nesveikai gražu. Žaidžiau, patychint deje nepavyko, tai bėgdavau ir pleškindavau su AK-47 visus, toliau, monotonija - iš vieno mapo galo į kitą - išžudyk priešus - grįžk. Ir taip visą žaidimą....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va as ir perejau. Play time 5val 02min. (Ant normalaus lygio). Nu pyz*ec kad ilgas -_-

 

Pliusai;

* Super gerai padaryti zaidime movie efektai. Labai tikroviski.

* Muzika gan neblogai atitinkanti pagi gameplay.

* Ivairios vietoves. USA, povandeniu paplaukojo, naftotieko grezini gelbejom :)

* Pagerejus grafika ir siaip kai kur efektukai tolka tak :)

* BOSS :) tiek pirmam, tiek sitam tokie savotiskai idomus bosasi.

* 60 FPS :)

 

Minusai:

* Iki puses zaidimo tie durni respawnai/skriptai tai da nu na**. Veliau kapi biski ir sunormalejo.

* Tie visi kaimai, kur alibaba ir 1000 plesiku laksto su kalasais nu nepykit bet 100 kart matyti. Cia pradines misijos....

* Trumpas kaip brisiaus galas SP. Turbut ir pas brisiu jis biski ilgesnis. Jei perki zaidima vien del SP, tai cia apiplesimas baltos dienos... Aisku as nepirkau :)

* Kaip kai kas minejo. Grynai primetamas IW gameplay stilius. Nes o gal as noriu pratyxarint visa misija. ir graziai viska issivalyti, pasigrozeti aplinka, grafika ir pan. O cai turi begti begti begti ir vel begti.... wtf...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

vaizdai, vietos taip - nesveikai gražu. Žaidžiau, patychint deje nepavyko, tai bėgdavau ir pleškindavau su AK-47 visus, toliau, monotonija - iš vieno mapo galo į kitą - išžudyk priešus - grįžk. Ir taip visą žaidimą....

Ne į temą

sorry o ka mes darom kituose fps tada ??. ka nors kita ?..cia bent jau idomu buvo priein iis kur nori,renki pamestas juostas,irasus.deimantus..visos misijos man bent jau tikrai idomios buvo ir ne pirma karta losiant..gal kokius 4 kartus jau losiau visa...yr i ka pasiziuret ar patiharint idomu..nes open world..sakau kam ko reikia..man labiau tinka tokie kaip STALKER ir FarCry. i MW2 MP net neziurejau ,isvis ne vieno COD nelosiau MP nors ir galejau..siaip ne tai dar prisiverciu BF 1943 palost ,del linksmumo se draugeliais dzipais palakstyt :nunchuks:

nesakau kad FC2 buvo tobulas kaip zaidimas,bet panaudojus toki varikli galima tokius zaidimus padaryt..deje tik keli tokie nusimato ir ateity..be Crysis ir STALKER nzn kazko labai jau open worldu daugiau..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu va as ir perejau. Play time 5val 02min. (Ant normalaus lygio). Nu pyz*ec kad ilgas :nunchuks:

 

Pliusai;

* Super gerai padaryti zaidime movie efektai. Labai tikroviski.

* Muzika gan neblogai atitinkanti pagi gameplay.

* Ivairios vietoves. USA, povandeniu paplaukojo, naftotieko grezini gelbejom :)

* Pagerejus grafika ir siaip kai kur efektukai tolka tak :)

* BOSS :) tiek pirmam, tiek sitam tokie savotiskai idomus bosasi.

* 60 FPS :)

 

Minusai:

* Iki puses zaidimo tie durni respawnai/skriptai tai da nu na**. Veliau kapi biski ir sunormalejo.

* Tie visi kaimai, kur alibaba ir 1000 plesiku laksto su kalasais nu nepykit bet 100 kart matyti. Cia pradines misijos....

* Trumpas kaip brisiaus galas SP. Turbut ir pas brisiu jis biski ilgesnis. Jei perki zaidima vien del SP, tai cia apiplesimas baltos dienos... Aisku as nepirkau :)

* Kaip kai kas minejo. Grynai primetamas IW gameplay stilius. Nes o gal as noriu pratyxarint visa misija. ir graziai viska issivalyti, pasigrozeti aplinka, grafika ir pan. O cai turi begti begti begti ir vel begti.... wtf...

?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siandien ant PC perejau visa veteran sunkume :)) Seip visai idomei :) Special ops tos gan idomios misijos :) Seip laukiu kol koki cracka isleis ar dar ka, kad MP veiktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To deadalius pereik ant veteran tai daugiau uztrugsi :) vapsie pereik 100% zaidima!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perejau per 5.3 valandos. viskas patiko, tik nepatiko tos misijos kur eini ir tukstanciai priesu tave kala is visu pusiu krc..

 

ziauriai suintrigavo kai islaisvini cpt. Price

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandiena gerai vrubili ant PC, impaleris ir dar keli lietuviai losia. MP superinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Losdamas ant veterano uztrukau 6h. T.y +1h lyginant su regular.O spec ops paskutines skilties misijos trys mane zudo ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandiena gerai vrubili ant PC, impaleris ir dar keli lietuviai losia. MP superinis.

jei prakalbom apie zaidima su tautieciais, tai as daznai mazdaug su 5 lietuviais zaidziu.. zinoma per steam..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.