ViPeRkillz

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Gal kas nori vakarais per xbl mw2 pataskyt? Rasykit sioje temoje, susitarsim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki. Gal kas nori vakarais per xbl mw2 pataskyt? Rasykit sioje temoje, susitarsim.

O aš šitą žaidimą ignoruoju bilekaip. Kažkokia totali antipatija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

O aš šitą žaidimą ignoruoju bilekaip. Kažkokia totali antipatija :)

Ne į temą

kuo jis tau nepatinka?asmeniskai man tai vienas is tu zaidimu kuris nuo pasirodymo uzkabino ir dabar dar nepaleidzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kuo jis tau nepatinka?asmeniskai man tai vienas is tu zaidimu kuris nuo pasirodymo uzkabino ir dabar dar nepaleidzia.

Na jo tik SP perėjau. MP pabandžiau, bet...

1. Nulis taktikos. Kažkokia greita skerdynė. Matomai aš per senas tokiems.

2. Paauglių išsirėkavimo vieta. Kelis kartus pasileidau ir... net nesinori žaisti. Aišku pasakysite, kad yra mute. Bet.. kam "apkarpyti" žaidimo funkcijas?

3. Faktas, kad tai labiausiai modinamas žaidimas (10th prestige lobby ir pan.; award'ų atėmimas ir išpirkos reikalavimas). Čia turbūt didžiausia priežastis, kodėl dedu BAN'ą šitam žaidimui.

4. ir t.t. ir pan.

 

Ir niekaip nesuprantu, kodėl jis tiek laiko išsilaikė topuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo tik SP perėjau. MP pabandžiau, bet...

1. Nulis taktikos. Kažkokia greita skerdynė. Matomai aš per senas tokiems.

2. Paauglių išsirėkavimo vieta. Kelis kartus pasileidau ir... net nesinori žaisti. Aišku pasakysite, kad yra mute. Bet.. kam "apkarpyti" žaidimo funkcijas?

3. Faktas, kad tai labiausiai modinamas žaidimas (10th prestige lobby ir pan.; award'ų atėmimas ir išpirkos reikalavimas). Čia turbūt didžiausia priežastis, kodėl dedu BAN'ą šitam žaidimui.

4. ir t.t. ir pan.

 

Ir niekaip nesuprantu, kodėl jis tiek laiko išsilaikė topuose.

zaistum ps3 versija ir nerastum puses savo isvardytu problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nebandžiau, bet kiek draugai pasakojo, kad visai nieko.

Bet man squad-based fps labiau patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nebandžiau, bet kiek draugai pasakojo, kad visai nieko.

Bet man squad-based fps labiau patinka.

Kiek draugams metų? Virdurkis ta prasme. Kuriems patinka MW2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvarbu čia tie metai. Tau tiesiog nepatinka mw2 ir viskas. Pvz tu man devil may cry, arba kokio ninja gaiden neįkiši ir viskas. Čia nuo žmogaus pačio priklauso, o ne kiek jam metų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvarbu čia tie metai. Tau tiesiog nepatinka mw2 ir viskas. Pvz tu man devil may cry, arba kokio ninja gaiden neįkiši ir viskas. Čia nuo žmogaus pačio priklauso, o ne kiek jam metų.

Aš pavyzdžiui mw 2 dalį nematau nieko labai išskirtino nei kitose cod dalyse, nuo cod:waw ir cod 4 nedaug skirias, grafikos variklis tas pats, mp pagrindai tie patys, pasakykit kokią nors išskirtiną priežastį iš kitų dalių, kuo jis toks geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deathstreakai, nauji perkai, nauji ginklai, ir šiaip visokio naujo stuff :D Aš kai lošęs cod4 kažkur metus, tai prie šito pripratau greit. Taip pat greit ir užkabino jis mane, beeet.. Jau pradeda atsibost, kai lošiama kasdien :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia gera zinia dabartini supurciau beveik simtu procentu tai ziaurei patiko tai greiciau atcirastu naujas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia gera zinia dabartini supurciau beveik simtu procentu tai ziaurei patiko tai greiciau atcirastu naujas :D

Yra juk BO

 

Toje misiojoje, kur dingsta Red Dot, kodel tai nutinka? Ar is tikruju yra toks dalykas real life kaip Red Dot? Kokiu principu jis veikia? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.