Kar0lukas

Padėkite suprasti ir nuspręsti kokią konsolę + kinect dovanoti dukrai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,esu 8 metų dukrytės tėtis. Gimtadieniui noriu jai padovanoti konsolę su kinetiku,kadangi jai labai patinka įvairūs žaidimai kur galima judėti ir žaisti. Ber esu visiškai žalias šioje sferoje. Net neisivaizduoju kokia konsolė būtų geriausias variantas vaikui 8 metų. Patarkite prašau į ką atkreipti dėmesį,kokią ta konsolę pirkt,ar jos kartu su kineticu būna ar ne, jei ne,ar sunku susieti jas. Kas geriau,atrišta ar ne. Devėta ar ne. Na žodžiu,prašau jūsų patarimo ir informacijos kiek įmanoma daugiau. Nes kiek bandžiau skaityt,nieko nesupratau vistiek ? būsiu be galo dėkingas aš ir mano dukryte ? ačiū iš anksto!  

P.s tuo pačiu patarsite gal kur pirkti naudingiausia ir geriausia prasme.Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey forumiečiai, padėkit žmogui kas išmanot tokius dalykus, matosi tikrai reikia pagalbos. Pats nenoriu prišnekėt nesamonių kur neišmanau.

Šiaip su Kinect ėjo senos Xbox 360 konsolės kaip su papildomu priedu ir pirmų versijų Xbox One kartu komplekte (vienas iš dalykų kodėl buvo tokie prasti pardavimai). Bet dabar aišku nei vienos nei kitos naujos negausi. Iš dabartiniu lygtais Nintendo Switch palaiko visokius dalykus su judėsiu, bet kaip tiksliai negaliu pasakyt.

Tikios ilgainiui atrašys tie, kurie tikrai išmano. Sėkmės.   

@Kar0lukas, įmetu tau skelbimą iš skelbiu.lt, manau geras pasiūlymas, dar ir garantija duoda.

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-one-500-1tb-su-garantija-kinect-kamera-50128135.html

Paskambink jiems, pasiklausk kaip ir kas, manau paaiškins. Pakalausk kokių žaidimų patartu su kinect kad mergaitei tiktu. Pats turiu vaikų, norisi padėt. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis ačiū tau ?? rytoj iš ryto skambinsiu nieko nelaukęs.?? nebedaug laiko liko iki šventės,dar savaitėlė,bet manau viskas bus gerai? ? Gražaus vakaro! ?Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Kar0lukas kaip tokio amžiaus vaikui, jeigu pats neplanuoji rimčiau žaisti, aš siūlau imti XBOX 360 konsolę ir Kinect'o priedą.

Atsirišti konsolę RGH būdu, kad nereiktų pirkti žaidimų ir ramiai duodi vaikui žaisti. 8 metai ir dar mergaitė, tai spėju nebus ant tiek labai išranki žaidimams (nors mes tokie pipirai būdami Zilitonus maigėm ir, atrodo, nieko geriau būti negali, tai X360 stogą nunęšę tais laikais būtų).

Pagrindinis dalykas dėl ko XBOX 360 siūlau - kainos sumetimais. Investicijos minimalios turėtų būti.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, Impaler parašė:

Zilitonus maigėm ir, atrodo, nieko geriau būti negali,

Na Aš Zilitono nemaigiau, bet beveik visi draugai ZX Spectrum turėjo. Man tai stogą Heretic buvo nunešęs ant 386DX ir ryzhai juodo monochrominio monitoriaus (čia pas geriausią vaikystės draugą). Pritariu dėl X360 jeigu su atrišimu, nors ten ir XOne ne karve kainuoja (150e 500 Gb, 170 1Tb). Manau ir žaidimai būtu nelabai brangus. Na svarbu pavyktu dovana.   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa pasakius abu variantai yra geri.

Manau, kad mudu su @Javelin paminėjom esminius dalykus, o pačiam telieka priimti sprendimą ir paimti kažkurią iš šių konsolių su Kinect'o priedu. :)

Faktas, kad naujos neapsimoka imti, o XBOX 360 atveju ir nerastum net .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.