snaiperr

BenQ VAD6038 flashinimas

Rekomenduojami pranešimai

Tai taip iseina jei pas mane PC abu HDD ir abu DVD-ROM'ai pajungti per SATA jungti, nes pas mane net nera IDE, tai visvien reikes VIA VT6421 controlerio? Betkoks chipset'as netinka? O jeigu bandyciau su savo Intel Chipset'u neuzbrickinciau ir kitaip nepakenkciau savo x'o DVD-ROM'ui ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip iseina jei pas mane PC abu HDD ir abu DVD-ROM'ai pajungti per SATA jungti, nes pas mane net nera IDE, tai visvien reikes VIA VT6421 controlerio? Betkoks chipset'as netinka? O jeigu bandyciau su savo Intel Chipset'u neuzbrickinciau ir kitaip nepakenkciau savo x'o DVD-ROM'ui ?

net nzn nes kaip visur raso geriausias yra via o po jo eina nforce chipsetas siaip aisku gali megint tik visko gali but kad gali uzbrikinti tai cia jau tau sprest rizikuot ar ne o siaip as surizikavau ir man pavyko tik yra vienas bet. as dariau hitachi fl 79 dvd roma nes hitachi tinka dauguma sata kortu todel ir pasidariau o jau benq reikia via chipseto todel nerizikuoju nes bijau pridaryt ka nors blogo jau geriau darysiu viska pagal instrukcijas nes pvz as turiu mazai patirties su flashinimu todel nenoriu labai rizikuot ir paskui turet bedu su dvd romu :)

 

tikrinau ta modification disc tai kiek supratau ten viskas eina per NTFS 4 DOS tai idmomu kaip toliau jin dirba nes pasirodo jin tarp laptopo rado via chipseta nes as pasirinkau 1 com porta jam tiko tik jau toliau nieko neberado ir as isjungiau kad neprisidaryt kokiu nesamoniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juk aiskiai rasoma kad patartina flashint su via 6421,o kad tu bandei ta diska tai kas is to? su kitokiu chipsetu gali megint bet niekas tau nieko negarantuoja ir tiek

krc is degtuko priskaldot tiek daug malku cia kad kazkaip taip linksma net kai paskaitai,kai nezinai ka darai tai geriau nekist nagu isvis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juk aiskiai rasoma kad patartina flashint su via 6421,o kad tu bandei ta diska tai kas is to? su kitokiu chipsetu gali megint bet niekas tau nieko negarantuoja ir tiek

krc is degtuko priskaldot tiek daug malku cia kad kazkaip taip linksma net kai paskaitai,kai nezinai ka darai tai geriau nekist nagu isvis

nepabandes neismoksi :D o beto reikia pasidomet kaip veikia todel ir zejau kas ten gero tik to gero kolkas as ten nieko nepamaciau nes kai flashinsiu benq pirma pasidarysiu originala bin faliukai cia tam atvejui jei tas super duper cd nesuveiktu ar pridirbtu tik nesamoniu o tik tada bandyciau dirbt su juo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galite numesti link'a kur lietuvoje galima pigiausiai nusipirkti via 6421 controleri?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek online shopuose ziurejau niekur nera lt. seip uzsisakyk ebay atsius per savaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien nusiflašinau savo naują XBOX 360 su BenQ VAD6038 diskasukiu.

Pats flašinimas į 1.51fw truko ~5min, tačiau kaip visada daug laiko atėmė pats X360 išardymas ir sudėjimas :)

Naudojau Jungleflasher'į.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as irigi vakar flashinau per jungle flasher benq dvd roma tai jau tikrai kad reikia daugiau laiko isardant ir surenkant xboxa nei darant flasha :D tikrai geras daitas jungle flasheris ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.