Magnitas

Žaidimai Rusijos rinkai (Region) ir aktyvavimas per VPN

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Ar yra kas perka zaidimus kurie skirti Rusijos rinkai (Region) ir jos kaimyninems salims? Man idomu ar su VPN pagalba galima instaliuoti ta rakta? Ir ar tokiu atveju zaidimo metu nereiktu naudoti VPN? Ir ar kalba galima pasirinkti ENG?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek gavau atsakymu tai geriau to nedaryti. uz tai galima gauti Banana dovanu. O taip tai keista, kodel Rusai gauna taip pigiai zaidimus? Pas juos RE kaimas zaidimo kopija vos 20 doleriu. Del zmoniu skaiciaus ar kad piratauti nenoretu? Tai kodel mums tada, kaip piratams, tokiu pat salygu nesiulo? ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai dabar Brazilijos regione. Ir jo manau reiketu truputeli atsargumo priemoniu imtis darant sita reikala (nors kiti pasikeicia su VPN ir tiek).. dabar atrodytu pagal ip keitimus, kad buvau nuskrides i kita sali, pabuvau (Steam panaudojau), store regiona pasikeiciau. Parskridau ir dabar LT pamirsau/ar tiesiok nekeiciu i LT regiona :D

Realiai Steam'as tuos triukus seniai zinao net pvz Argentinos regione (pigiausias buvo), iskele kainas i kosmini lygi nauju geimu (kad nebeapsimoka, praktiskai taspats Eurais iseina).. nes matomai beproto daug "Argentiniecu" buvo :D

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz Argentinos regione vis tiek pigiau, negu EU, o kainas pakėlė tai MS, EA su savo žaidimais ir Ubi man atrodo, bet visumoje vis tiek pigiau EU vidutiniška žaidimo kaina yra ~60€, o Argentinos regione yra ~30€ +- kad ir paimkime "Absoliutus blogis: Kaimas" EU 60€ Argentinoje 21€

@Magnitas Bano gauti tai negausi, nes VALVE neįdomus tu esi svarbu jiems, kad tu perki ir jiems pinigus neši, o kokiame regione esi, jiems vienodai, čia faktas, kad jie žino, kad ir aš esu kitam regione ir puse kitų Lietuvių, kol tu perki iš jų ir iš to nebandai pasipelnyti perparduodant tol nieko ir nebus.
Esu ir refund daręs nesyk viskas kaip įprastai.

O va kai tris kartus paskyrą buvo pavogę ir susigrąžinau, ta support'as parašė, kad per dažnai vagia ir jeigu dar karta pavogs, jau tada užrakins mano paskyrą, kad negalėčiau pirkt :D tai tikiuosi, kad pamiršo jau support'as tą grasinima, nes virš metų jau ramu :D 

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris Wahaha.. :D Daug emociju patyriau tavo zinute skaitydamas. Pradzioje, kad esu Steam neidomus kaip asmenybe, :( O tada sugrazinai vilti sakydamas, kad jiems as idomu kai nesu pinigus. :D

Trecia dalis patiko. :D Dar tokio dalyko negirdejau.

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.